Jump to content
Sign in to follow this  
robsons2

rabotabelarus.com

Recommended Posts

budujesz tu na forun swojego rodzaju legende swojej osoby "panie praktyk" a ja prosilem o pomoc ile moge zaproponowac kupujacemu.twoja odpowiedz wiecej niz "0" nic nie daje poza polemika. wybacz ale ja musze cos ludziom konkretnego odpisac a nie pierdoly o frazach, zlepkach itd .

 

twoja wycena dla mnie= bezwartosciowa!

 

...legendę? w legendy to chyba ty wierzysz, a na pewno w bajki skoro normalne argumenty uważasz za bezwartościowe :blush:

Rezerwujesz jakieś ruskie domeny nie majace ładu i składu a później wyładowywujesz swoje frustracje na forum.

 

Skoro poprawiałes mnie...

 

jak juz cos to .by,szanowny uszatku.

 

...to chyba sprawdziłeś sobie że rabotabelarus.by jest wolna? Nie dało ci to do myslenia dlaczego nikt jej nie chce?

Podpowiem ci ... bo takie samo G warta jak twoja .com, wiec nie zdziwiłbym się wcale jakby okazało się że nie ma żadnej oferty,

tylko twój schorowany mózg generuje jakieś halucynacje.

 

Nie byłby to pierwszy raz jak sądze. Naopowiadałeś się na forum że domena drobiarz.eu została sprzedana 17 kwietnia :lol:

http://www.di.pl/index.php?showtopic=11511

 

No to pochwal się kto kupił, bo ja widzę że dalej należy do ciebie ;)

Pierdoły o transakcjach to każdy może opowiadać tylko trzeba by to jeszcze udowodnić!

 

 

Z historii twoich domen dawanych do wyceny i z twojej trudności akceptacji stanu świadomego wnioskuję że albo masz kilkanascie lat i nie dorosłes do tego typu hobby albo masz spore zaburzenia osobowosci z dodatkiem fetyszyzmu w kierunku białorusi ;)

 

To tylko nieliczne przkłady twoich rejestracji wycenianych na tym forum w okolicach zera:

 

belarus-bank.com

sexwiosna.pl

kocobo.ru

ruslangas.com

123zapytanie.com

transasia.pl

testtubebaby.pl

asiak2.com

 

Jak to sobie zestawiłem do kupy to nie dziwię się twoim frustracjom i nienawiści do moich opinii (za kazdym razem wyceniałem te domeny nisko)

W końcu to kupa kasy wyrzucona w błoto ;)

Edited by MisUszatek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak to sobie zestawiłem do kupy to nie dziwię się twoim frustracjom i nienawiści do moich opinii (za kazdym razem wyceniałem te domeny nisko)

W końcu to kupa kasy wyrzucona w błoto :blush:

 

E może niektórzy rejestrują domeny za 1,10 brutto ; ) albo i taniej za 'parenaście' groszy (ja tam wolę domeny po 12,08zl brutto i miećc authinfo bez żadnej łaski(jak to tmi świetnie napisał) i mniej domen posiadać.

I panowie nie ma po co się kłócić, robson2 jak uważasz swoje domeny za wartościowe i to jest najważniejsze to są twoje domeny i może widzisz jakiś w nich ukryty potencjał, inni widocznie nie, w tym także ja ale sie nie przejmuj, wycenami, bo ja też mam domeny warte 0zł niektóre a dla mnie są warte sporo więcej.

 

Pozdro panowie

Share this post


Link to post
Share on other sites
...legendę? w legendy to chyba ty wierzysz, a na pewno w bajki skoro normalne argumenty uważasz za bezwartościowe :blush:

Rezerwujesz jakieś ruskie domeny nie majace ładu i składu a później wyładowywujesz swoje frustracje na forum.

 

Skoro poprawiałes mnie...

 

 

 

...to chyba sprawdziłeś sobie że rabotabelarus.by jest wolna? Nie dało ci to do myslenia dlaczego nikt jej nie chce?

Podpowiem ci ... bo takie samo G warta jak twoja .com, wiec nie zdziwiłbym się wcale jakby okazało się że nie ma żadnej oferty,

tylko twój schorowany mózg generuje jakieś halucynacje.

 

Nie byłby to pierwszy raz jak sądze. Naopowiadałeś się na forum że domena drobiarz.eu została sprzedana 17 kwietnia :lol:

http://www.di.pl/index.php?showtopic=11511

 

No to pochwal się kto kupił, bo ja widzę że dalej należy do ciebie ;)

Pierdoły o transakcjach to każdy może opowiadać tylko trzeba by to jeszcze udowodnić!

 

 

Z historii twoich domen dawanych do wyceny i z twojej trudności akceptacji stanu świadomego wnioskuję że albo masz kilkanascie lat i nie dorosłes do tego typu hobby albo masz spore zaburzenia osobowosci z dodatkiem fetyszyzmu w kierunku białorusi ;)

 

To tylko nieliczne przkłady twoich rejestracji wycenianych na tym forum w okolicach zera:

 

belarus-bank.com

sexwiosna.pl

kocobo.ru

ruslangas.com

123zapytanie.com

transasia.pl

testtubebaby.pl

asiak2.com

 

Jak to sobie zestawiłem do kupy to nie dziwię się twoim frustracjom i nienawiści do moich opinii (za kazdym razem wyceniałem te domeny nisko)

W końcu to kupa kasy wyrzucona w błoto ;)

 

uszatku zwroc sie do psychoanalityka gdyz to ty wymagasz specjalnej troski a swoje wypociny zostaw dla wazeliniarzy z kolka wzajemnej adoracji!domena drobiarz.eu sprzedana za510pln[wycena usztka po sprzedazy = "0"] obecnie jest robiona cesja a to wymaga czasu prymitywny specjacjalisto z bozej laski. nawiasem swoje prowokacje z wczesniejszych postow mozesz sobie wsadzic gdzies!

 

kupe to ty widziales ale kupy kasy juz nie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie, spokojnie :lol:,

miejsce na Forum jest dla wszystkich ...

 

rabotabelarus.com, ma prawo mieć "zwolenników" i "przeciwników", choć może nie użyłem tutaj najbardziej adekwatnych terminów. MisUszatek ma więc prawo do swojej oceny na 0 zł, niezależnie czy to sie komuś podoba, czy nie. Zwłaszcza, iż podaje argumentacje do swojej wyceny, o czym wielu Forumowiczów podczas swoich wycen zapomina ...

Robsons2, miło, że przedstawiłeś tę domenę do wyceny, ale

nie twórzmy też niepotrzebnych OT ...

"Drobiarz", drobiarzem .., gratulacje, że sprzedaż w "toku", ale otwarty jest na takie informacje zupełnie inny Dział tego Forum :blush:.

Share this post


Link to post
Share on other sites
uszatku zwroc sie do psychoanalityka gdyz to ty wymagasz specjalnej troski a swoje wypociny zostaw dla wazeliniarzy z kolka wzajemnej adoracji!

 

...a jednak boli że nie tylko ja tak nisko oceniam twoje domeny :lol:

...czyli tak jak przewidywałem, każdy kto nie widzi w wycenianych domenach wartości jest "moim" wazeliniarzem ;) ładna teoria spiskowa!

 

 

 

domena drobiarz.eu sprzedana za510pln[wycena usztka po sprzedazy = "0"]

 

...bo tyle jest dla mnie warta! ... dałeś do opini - dostałeś opinie!

 

 

 

... prymitywny specjacjalisto z bozej laski.

 

? ;) dobre, dobre... jak ja rejestrowałem swoją pierwszą domenę to ty prawdopodobnie na kupę mówiłeś papu.

....pokaż swoje portfolio a potem udzielaj mi rad nieprymitywny specjalisto ;)

 

 

 

kupe to ty widziales ale kupy kasy juz nie.

 

:blush: widziałem, widziałem .....za kazdym razem jak wystawiasz swoje "cuda" do wyceny ;)

Edited by MisUszatek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta dyskusja mi cos przypomina:

Aktor1 -Co ku...wa!!!!

Aktor2 -Nic Ku...wa!!!!

Aktor1 -Ja Cie zapie...le!!!! Ku...wa!!!!

Aktor2 -...ozesz Ty ku...wa!!!!

...

...

Rezyser -Panowie, za malo KU..WA!!!! Powtarzamy KU...WA!!!!

 

(dla nie wtajemniczonych, to byla scena krecenia filmu "Psy 3") ;)

 

Co do samej domeny, to zbyt wielkiej wartosci wg. mnie nie przedstawia, a to dlatego ze:

-domena o rynku pracy na Bialorusi, gdzie nawet ja bym tam pracowac zbytnio nie chcial ;)

-bardzo slabe rozpowszechnienie internetu na Bialorusi, a tam gdzie juz jest, to jest on cenzurowany, jak w Chinach, a co za tym idzie, niskie zainteresowanie "demokratycznych" korporacji na inwestycje i w sam portal i w tamtejszy rynek pracy

- dziwny zlepek wyrazow: rabota i belarus(a moze bardziej poprawne jest Bielarus?). Osobiscie nie wiem, jak sie na Bialorusi pisze ich nazwe panstwa, ale jesli jest to forma pisana po angielsku, to tak, jakby napisac: pracaPolen.com/pracaPolonia.com pracaPoland.com itp

 

Jesli naprawde jest na to kupiec, to brac ile da ;)

Edited by empireus

Share this post


Link to post
Share on other sites
uszatku cieniutko sie blaznisz

 

NIe jestem tutaj niczyim arbitrem, dobrze by jednak bylo Ronsons2, abys podyskutowal tez merytorycznie o domenach w innych dzialach, bo na razie wstawiasz jedynie NINJE do dzialu Wycena i Opinia i sei wyklocasz forsujac jakies teorie

 

Jest tyle innych ciekawych tematow ;) do przedyskutowania na di.pl

 

BTW, twoje domeny sa w okolicach NINJ, zreszta, wypowiadalem sie juz chocby co do testtubebaby.pl

 

ale powodzenia przy sprzedazy...

Share this post


Link to post
Share on other sites
-bardzo slabe rozpowszechnienie internetu na Bialorusi, a tam gdzie juz jest, to jest on cenzurowany, jak w Chinach, a co za tym idzie, niskie zainteresowanie "demokratycznych" korporacji na inwestycje i w sam portal i w tamtejszy rynek pracy

 

Aż tak źle, jak w Chinach, nie jest, ponieważ "organ rządzący" jest na tyle ciemny, że nie widzi poważnego zagrożenia w internecie.

 

Poza tym po rosyjsku Białoruś to Беларусь, ew. Белоруссия czyli w transkrypcji mniej więcej "biełaruś".

 

Na Twoim miejscu zawołałbym 200-250$, ale cieszyłbym się z każdej oferty powyżej 500 rubli.;)

 

жыве Беларусь! ;)

 

PS. robsons2, a co Cię tak ciągnie w tym kierunku, był już belarus-bank.com, teraz to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie jestem znawcą rynku domen, wyceny wszystkich moich ninji przełknąłem bez trudu ;) i choćby sam Bill Gates zainteresował się Twoją domeną to ona wg. mnie i tak warta "0". Takich wolnych zlepków można znaleźć zylion w necie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×