Jump to content
keyword

Rick Schwartz

Recommended Posts

Domieniacz jest zbyt bogaty od tych swoich pomysłów i super domen, nie będzie się tłumaczył plebsowi :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogactwo to jest w głowie i nikt go nie może ani zabrać ani opodatkować pomimo tego iż zawsze masz go przy sobie. A zamienić to bogactwo w środki finansowe jest niewiarygodnie łatwo. Natomiast biedni umysłowo szukają pieniędzy całe życie ponieważ nie rozumieją gdzie robią błąd. Czasem im chwilowo się poszczęści ale szczęście to nie trwa długo albowiem głupiec i jego pieniądze szybko się rozstają.

 

@networker miałem nadzieje że się ogarniesz i zrozumiesz swój błąd jak i Twój ślepy kolega, ale zdecydowanie przeceniłem Wasze możliwości. Sugeruje więc następujące doświadczenie:

Zapukaj do jakiejkowiek szanującej się firmy i zapytaj ile zarabiają na danym biznesie.. I tu będą 2 możliwości:

  1. Jeśli ktoś odpowie - jest biednym głupcem
  2. Jeśli nie odpowie - Ty jesteś tym głupcem

Jest jeszcze jedna cecha odróżniająca jednych od drugich: Głupiec mówi o pieniądzach, mądry o możliwościach. A możliwości wzrastają wraz z bogactwem wiedzy. 

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 minut temu, Domeniacz napisał:

Bogactwo to jest w głowie i nikt go nie może ani zabrać ani opodatkować pomimo tego iż zawsze masz go przy sobie. A zamienić to bogactwo w środki finansowe jest niewiarygodnie łatwo

Bogactwo to super algorytm do przechwytywania domen którego nikt nie chce i który nic nie zarobił.

 

8 minut temu, Domeniacz napisał:

Natomiast biedni umysłowo szukają pieniędzy całe życie ponieważ nie rozumieją gdzie robią błąd.

No właśnie nawet nie wiesz do tej pory gdzie zrobiłeś błąd,więc szukasz błędów u innych.

10 minut temu, Domeniacz napisał:

Czasem im chwilowo się poszczęści ale szczęście to nie trwa długo albowiem głupiec i jego pieniądze szybko się rozstają.

 

Tobie się nie poszczęściło w domenach to może chociaż w miłości będzie lepiej...:lol:

 

P.S. Wszyscy czekają na odpowiedź na pytanie zadane jakiś czas temu

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, michuw napisał:

P.S. Wszyscy czekają na odpowiedź na pytanie zadane jakiś czas temu

 

Ci "wszyscy" to TY i @networker:lol: 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Domeniacz napisał:

Zapukaj do jakiejkowiek szanującej się firmy i zapytaj ile zarabiają na danym biznesie.. I tu będą 2 możliwości:

  1. Jeśli ktoś odpowie - jest biednym głupcem
  2. Jeśli nie odpowie - Ty jesteś tym głupcem

Jest jeszcze jedna cecha odróżniająca jednych od drugich: Głupiec mówi o pieniądzach, mądry o możliwościach.

 

 

 

15 godzin temu, Domeniacz napisał:

 

I wszyscy Ci "wielcy" forumowi domainerzy (@networker @keyword @pb ) nie potrafili podać ANI JEDNEJ domeny z ostatnich 4 lat którą by sprzedali za skromne 10K a ponoć setki ich sprzedają.

 

 

cholera i co teraz Domeniaczu (a jak odszukasz starsze posty to już wtedy Ci pisałem, że pieniądze lubią cisze i nikt pierwszemu lepszemu domeniaczowi nie będzie się spowiadał ze swoich transakcji, pamiętasz ? wychodzi na to, że sam siebie uznajesz za głupca.  Co prawda już to dałes poznać jak wspomniałem swoimi wypowiedziami:

 

 

Cytat

świetny brand jak Orelo.pl

 

Cytat

Ponado fraza "pasja mody" bardzo często występuje w Google, i dlatego stanowi świetną nazwę na blog modowy.

 

Cytat

Oblukałem więc kilka domen keyworda wiszących z ceną 1,000 EUR na SEDO - pewnie 2,500 EUR nie dało rady ustawić albo dziadek keyword poszedł po rozum do głowy

 

i teraz postawiłes kropke nad i. Gratuluję, tym bardziej, ze sądząc po twoich wypowiedziach nieczęsto udaje ci się dokończyć coś co zapowiadasz. trzymaj się tam  i nie zamartwiaj za bardzo

 

 

Edited by networker

Share this post


Link to post
Share on other sites

O a ja sprzedałem nawet dwie za ponad 10k :D czuję się wyróżniony (mam go zablokowanego, więc najwyżej w cytatach do mnie dochodzą jego wypociny)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@networker

 

Jest różnica pomiędzy tym gdy ktoś sam się chwali że coś sprzedał a pytaniem o to. Być może nie masz na tyle inteligencji aby to dostrzec albo usilnie starasz się ukryć smutną rzeczywistość. 

 

A FAKT jest taki iż nie sprzedaliście absolutnie nic co jest widoczne w Google w kwocie ponad 10K PLN przez ostatnie 4 lata.

 

Do tego teraz będe monitorował te Wasze generyczne wynalazki i co jakiś czas przedstawie raport - cóż takiego się zmieniło - zapewne bardzo się cieszycie - zwłaszcza keyword ;) A jeśli dziadek @keyword myślał że nie będe w stanie wytropić jego domen to mocno się przejechał i dlatego wyszło na jaw że upycha swoje generyczne wymysły na AfterMarkecie za 500 PLN i opowiada bajki z mchu i paproci. Musicie zrozumieć że żyjecie w technologicznym skansenie i dlatego dla Domeniacza wytropić Wasze domeny to pestka. 

 

Naprawdę dziwie się że ludzie w wieku 50-60 l upadają tak nisko. Nigdzie czegoś takiego nie widziałem, a mam klientów od USA aż po Australię.

Jeden wielki fałsz i jak wykazał test kolegi @vul - sami siebie oszukujecie. Za te śmieszne grosze tak nisko upadliście ???

 

ŻAŁOSNE ale jakże prawdziwe co nie Bartuś ? 

 

Do tego w tym stresie zapomniałeś podać czym się kierowałeś odnawiając takiego gniota jak realtimebid.pl  którego kisisz już niemal 6 lat ?

 

 

@szogun - pozycjonujesz ten stragan z domenami keyworda czy tylko go zrobiłeś ? ;)

 

 

Edited by Domeniacz
  • Haha 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 minut temu, Domeniacz napisał:

nic co jest widoczne w Google

 

tak widoczne jak

Cytat

fraza "pasja mody" bardzo często występuje w Google, i dlatego stanowi świetną nazwę na blog modowy.

 

:D:D

 

proszę Ci już przestań się wygłupiać

 

ps. Twój algorytm źle Ci podpowiedział; jeszcze nie mam 50tki

  • Like 1
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@networker - Bartek, nie wstydź się tylko odpowiedz na pytanie: "czym się kierowałeś odnawiając takiego gniota jak realtimebid.pl  którego kisisz już niemal 6 lat ? 

Bo wiesz że to już nie te czasy kiedy chacha.pl naszego kumpla z "jukej" szło za 3,5 kafla. Więc wytłumacz proszę Twój model biznesowy  bo jakoś nie kumam jak mając 15 lat doświadczenia można wydać ponad dwie stówki na takiego gniota ?

 

2 godziny temu, FlashT napisał:

O a ja sprzedałem ...

 

Mam tu wkleić Twój kosz ze śmiaciami który nazywasz "portfoliem" ?

 

Przecież wiesz że nawet największego szmelcu nie byłeś w stanie złapać ze swoim 15 letnim stażem na tym forum gdyż DD swoją kosiarką zbierał Ci wszystko. A Domeniacz w 2 dni opykał wszystkich. Rozumiem że nie możesz się pogodzić z tym ciosem i jak to mówiłeś "dopracowanymi algorytmami" :lol: Jedyna nadzieja w Czyzisie a Kangur może być inwestorem strategicznym - w zastaw odda spożywka.pl, Alex będzie robił marketing na Insta a Piotruś z krainy xyz zajmie się wgrywaniem sitemapy i robots.txt  

 

Edited by Domeniacz
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Domeniacz napisał:

 

 

@szogun - pozycjonujesz ten stragan z domenami keyworda czy tylko go zrobiłeś ? ;)

 


Tylko projekt portfolio (ok. 2016) z tego co pamiętam :P

ps. Smacznego Jajka Panowie! :)



 

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domeniacz misiu pluszowy o czym ja mam rozmawiać z kims kto twierdzi, że orelo.pl jest super domeną bo jest świetna na brand, fraza "pasja mody" bardzo często wystepuje w google a keyword ma domeny na sedo wystawione z ceną 1000euro ..

 

W dodatku nawet sam nie rozumiesz, że w tych swoich wywodach sam siebie nazwałeś głupcem

 

 

Edited by networker
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@networker  - nie zrozumiałeś pytania czy nie masz absolutenie żadnego argumentu ? Albowiem w przeciwieństwie do domen które wymieniłem Twojego gniota nawet w Google nie można znaleźć. Dlatego przypominam pytanie i proszę się do niego odnieść a nie szukać wymówek jak jakiś wymoczek.

 

56 minut temu, Domeniacz napisał:

"czym się kierowałeś odnawiając takiego gniota jak realtimebid.pl  którego kisisz już niemal 6 lat ? 

Więc wytłumacz proszę Twój model biznesowy  bo jakoś nie kumam jak mając 15 lat doświadczenia można wydać ponad dwie stówki na takiego gniota ?


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ależ ja już Ci kilkukrotnie odpowiedziałem, że nie jesteś dla mnie partenerem do dyskusji o domenach, sem czy pp co juz ponad wszelka wątpliwość udowodnileś.  Mozesz sobie tutaj wrzucać kolejne moje domeny, robic raporty, pisac blogi, kursy seo, algorytmy i niczego to nie zmieni.

 

 

Ps. Absolutnie nie jest mi przykro, ze uznajesz domeny orelo.pl, dzianamama.pl czy pasjamody.pl za bardziej wartosciowe niż realtimebid.pl

Edited by networker
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, Domeniacz napisał:

mam klientów od USA aż po Australię.

Chciałeś powiedzieć od Wielkiej wsi aż po Osiek.

Pewnie twoimi klientami są dziane mamy których pasją jest moda.

Chłopie wylewasz tu swoje żale bo w biznesie domenowym nie osiągnąłeś nic w przeciwieństwie do kilku osób które obrażasz. Sprzedaj chociaż 1/10 tego co oni. Myślałeś, że jesteś super inteligentnym biznesmenem który zwojuje rynek domen jakimś badziewiem, a tu zonk. Nikt nie chce twojego g..na a ty dalej myślisz, że masz cukierka. Klienci niby z USA, Australii a ty na własnym podwórku nic nie znaczysz, a co dopiero na świecie. Z takim produktem z jakim tu wyskoczyłeś na forum to szkoda nawet pisać. Taki niby mądry a stworzył takie gó.no, że nikt tego nie chciał, a teraz wmawiasz wszystkim jaki jesteś skuteczny w tym co robisz.  Fakty są takie, że na twój produkt miałeś 0 (słownie ZERO) klientów a piszesz i chwalisz się jakby pół polski korzystało z twoich usług.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, networker napisał:

Ależ ja już Ci kilkukrotnie odpowiedziałem, że nie jesteś dla mnie partenerem do dyskusji o domenach, sem czy pp

 

Rozumiem że rozmawiasz tylko z głupszymi od siebie bo tylko wtedy czujesz się w miarę pewnie ? Zupełnie tak samo jak Keyword upychający domeny na AfterMarkecie po 500zł i wciskając kit że u niego ceny 10K nie występują. Niestety szybko zweryfikowałem te kretyńskie opowiastki a Theoś siedzi jak trusia. Nie widzę tu żadnego faceta a tylko samych usmarkanych lalusi 40+ z kawałkiem pasztetowej zamiast mózgu.

 

O jakich domenach TY chcesz rozmawiać ? Jak TY nie masz do niczego dostępu w tym technologicznym skansenie ? Nie znasz trendów, cen, itd etc. Nawet byłeś na tyle głupi myśląc że Tchibo przez przypadek obdarzyło Cię kawą. A FAKT jest taki iż Tchibo to marka a kawę można znaleźć w biedronce na dolnej półce. Mało tego, tam gdzie moi klienci łowią najlepsze domeny w kilka sekund - TY siedzisz godzinami robiąc to samo. I wyżej nie podskoczysz, ani TY ani AM ani Premium.

 

O jaki SEM mówisz ? Jeśli nie tak dawno pytałeś na PiO o katalogi :lol: To jest to Twoje "SEŁO" ??? Przestań się ośmieszać, bo o SEO wiesz tyle samo co o marketingu - czyli dokładnie NIC. Co już udowodniłeś kilometry temu w wątku dotyczącej wspomnianej kawy.

 

Więc powtarzam pytanie:

 

3 godziny temu, Domeniacz napisał:

"czym się kierowałeś odnawiając takiego gniota jak realtimebid.pl  którego kisisz już niemal 6 lat ?

 

Bo chyba nie jesteś aż tak głupi myśląc iż ktokolwiek go kupi.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 godzin temu, Domeniacz napisał:

@networker

Do tego w tym stresie zapomniałeś podać czym się kierowałeś odnawiając takiego gniota jak realtimebid.pl  którego kisisz już niemal 6 lat ?...

 

 

Najwyraźniej niektórych na starość łapią sentymenty....
:P

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Bazyli napisał:

 

Najwyraźniej niektórych na starość łapią sentymenty....
:P

 

 

sentyment to mam niestety wobec pierwszych swoich rejestrowanych domen z myślą o sprzedaży w 2005 ;)

Edited by networker

Share this post


Link to post
Share on other sites

@keyword

 

Kolejny Twój generyk wygasa po 13 latach: mezalians.pl

 

Nie odnawiasz ? 

Głupio by było aby pięć stóweczek na odnowienia poszło się pi.. ;)

 

A co z ładnyogród.pl bo też wygasa ?

I kolejne utopione stóweczki pójdą w pistu.

 

A co z całą resztą ?

 

Podpowiem tym których lubie co mogną regnąć z palca za dyszkę jak wygaśnie ;)

Bo troszkę z tych domen Teosia ma szansę się sprzedać za cenę dostosowaną do rynku i obecnych trendów. 

 

Kiedyś Anna Jantar śpiewała: "Nic nie może przecież wiecznie trwać, co zesłał los trzeba będzie stracić ..."

 

Różnica między domainerami z poprzedniej dekady a dzisiejszymi jest taka iż dzisiejsi sprzedają domeny w jeden rok - to, czego tym starym nie udało się sprzedać przez 10. Natomiast Ci młodzi wykorzystują wiedzę tych starych aby za grosz złapać czy nawet regnąć z palca średnie domenki. To jeden z tych algorytmów który  wyśmiewają Ci "doświadczeni" ;)

 

Cóż, głupota kosztuje.

A jak już pisałem: mądrzy uczą się (i zarabiają) na błedach innych - głupcy na swoich.

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
52 minuty temu, Domeniacz napisał:

I kolejne utopione stóweczki pójdą w pistu.

Jak byś inwestował w domeny to wiedziałbyś, że wystarczy jedna dobrze sprzedana domena, która pokrywa 10 nietrafionych i puszczonych wolno i jeszcze spory zysk zostaje. Ciężko trafić z każdą nazwą, ale trzeba ryzykować z rejestracjami, kupowaniem i odnawianiem, a to że po paru latach puszcza się wolno nieudane inwestycje to naturalna sprawa. Taki biznes, że wystarczy trafić ze sprzedażą 1 na 10 i biznes jest rentowny.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Domeniacz napisał:

@keyword

 

Kolejny Twój generyk wygasa po 13 latach: mezalians.pl

 

Nie odnawiasz ? 

Głupio by było aby pięć stóweczek na odnowienia poszło się pi.. ;)

 

A co z ładnyogród.pl bo też wygasa ?

I kolejne utopione stóweczki pójdą w pistu.

 

A co z całą resztą ?

 

 

Tak jak szanuje Twoją wiedzę i doceniam to że w swoich wypowiedziach masz bardzo dużo racji to tym razem się czepiasz.
Poza tym, nie ciepię zaglądania do czyiś kieszeni a Ty w tej wypowiedzi to robisz...Jego sprawa czy przedłuży czy nie i ile na to wyda.

Jego domeny i Jego kasa...niech robi z nią co chce....

 

Edited by Bazyli
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Bazyli - Zgadzam się z Tobą - czepiam się.

 

Po prostu drażni mnie jak ktoś udaje niewiadomo jakiego domainera z niewiadomo jakimi domenami a gdy kurtyna opada - chowa się ze wstydu po kątach jak 5 letnie dziecko.

Więc wybacz, ale każdy taki delikwent skończy jak bilet w kasowniku ;)

 

A Theoś i tak ma szczęście iż nie wkleiłem tu najsłabszych jego domen, bo nawet Ci początkujący mogliby się wielce zdziwić. Tak jak Bartek wpadł sam w swoje sidła starając się zdeprecjonować wartość moich algorytmów i domen - pomimo tego iż traci conajmniej 100x więcej czasu aby znaleźć podobne. Więc pokazałem przykład jednej z jego domen do której ze wstydu słowem się odnieść nie potrafił a chciał krytykować moje nie mając nawet pojęcia o czym mówi.

 

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×