Jump to content
Dropped.pl

AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

A ja trochę z innej beczki.

Czy zauważyliście lifting graficzno-kolorystyczny na stronie AM?

Chociaż podejrzewam, że może wzbudzić kontrowersje, to mnie się podoba, bo jest wyrazisty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja trochę z innej beczki.

Czy zauważyliście lifting graficzno-kolorystyczny na stronie AM?

Chociaż podejrzewam, że może wzbudzić kontrowersje, to mnie się podoba, bo jest wyrazisty.

 

"Byłoby prościej, jakbym nie był daltonistą! " ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I znów to, o czym wspominałem nie raz i moi koledzy. Po transakcji nastąpiła zmiana we whois bezpośrednio z mojej osoby na kupującego z pominięciem aftermarket.pl. A przecież jedną z zalet escrow jest anonimowość, która jak się domyślam obok korzystania z infrastruktury jest ujęta w prowizji od transakcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma to jak 350 emaili do usunięcia z rana, o tym że domeny zewnętrzne wycofano z giełdy. Wszystkie wysłane w przeciągu 5 minut - jakby nie można było puścić jednego. Marnuje się tylko moc obliczeniowa AM, energia i czas użytkownika. Kilka miesięcy temu otrzymałem ich 2000, to dopiero było klikania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie tam martwi, dlaczego Google (gmail) nie udostępnia takiego magicznego przycisku jak w przypadku katalogu "SPAM" ("Usuń teraz cały spam"). Rzeczywiście, czasami z różnych źródeł potrafią przyjść ogromne ilości wiadomości i nie sposób zając się tym hurtowo. Nie wspominając o tym, co się dzieje, gdy jesteśmy na urlopie i mamy tylko dostęp do telefonu ;-).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma to jak 350 emaili do usunięcia z rana, o tym że domeny zewnętrzne wycofano z giełdy. Wszystkie wysłane w przeciągu 5 minut - jakby nie można było puścić jednego. Marnuje się tylko moc obliczeniowa AM, energia i czas użytkownika. Kilka miesięcy temu otrzymałem ich 2000, to dopiero było klikania.

 

Zgadzam się. Do tego dołożę swoje. Dziennie kasuję granice 500 - 3000 maili z informacją:

 

"Witaj!

Domena zmieńcie-to-proszę.pl nie została opłacona w terminie, dlatego nie zarejestrowaliśmy jej dla ciebie.

Z pozdrowieniami,

zespół AfterMarket.pl"

Gdy ma się dużo domen w rezerwacji to jest to naprawdę masakra. Jeden mail zbiorczy z listą wszystkich domen byłby

łaską od Boga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego w AM nie ma opcji ustawienia dns am podczas przenosin.

Wiem, że w przypadku zagospodarowanych domen to nie ma sensu ale w przypadku wystawionych na sprzedaż ma.

Przeniosłem kilkadziesiąt domen i po około miesiącu zobaczyłem, że mają stare dns :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak właśnie coś mi się wydawało. Tak czy siak pewnie zaznaczyłem część albo część się nie zmieniła.

Mimo wszystko dzięki za szybką odp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie zasadniczy problem polega na tym, że w związku z zarejestrowaniem działalności zmieniłem sobie konto z nie-płatnika VAT na płatnika. Niemniej jednak domeny wciąż rejestrują się na os. fizyczną. Nie ma też możliwości zmiany danych w Domeny -> Ustawienia domen.
Nie jest to dla mnie większy problem, ale mam nadzieję, że nie będzie miał on wpływu na poprawność wystawionej pod koniec miesiąca faktury.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest problem z logowaniem do Mobilny.am

Gdy próbuję się zalogować "wypluwa" mi komunikat: "Class does not exist"

 

Czy ktoś jeszcze ma ten sam problem, czy to mój telefon szwankuje?

Edited by morderrca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znowu cesja nastąpiła bezpośrednio na kupującego. A miało być anonimowo. Błąd trwa minimum rok.

 

Ponadto za sprzedaż wystawiam fakturę na AfterMarket.pl, a okazuje się że cesji dokonano nie na zagraniczny podmiot widniejący na fakturze sprzedaży, a polską firmę. Ciekaw jestem czy z tego tytułu także mogą być nieprzyjemności ze strony US.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@apze: błąd występuje tylko w specyficznej sytuacji, po Twoim ostatnim zgłoszeniu przygotowaliśmy poprawkę która wyeliminuje ten błąd, niedługo będzie dostępna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja trochę z innej beczki.

Czy zauważyliście lifting graficzno-kolorystyczny na stronie AM?

Chociaż podejrzewam, że może wzbudzić kontrowersje, to mnie się podoba, bo jest wyrazisty.

Zauważyłem, paskudny niby czerwony !

Gustu nie mają !

Użytkownik Aftermarket.pl musi sobie teraz avatara zmienić !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Aukcja domeny XXXXXX.pl w serwisie AfterMarket.pl zakończyła się twoją wygraną.

Jesteś osobą, która wygrała aukcję, jednak stan twojego konta jest niewystarczający, aby zarejestrować domenę.

Uzupełnij stan swojego konta w ciagu 5 dni, aby domena została dla ciebie zarejestrowana.

Wybierz najwygodniejszy dla ciebie sposób:

* Przelew bankowy na następujące konto:

 

Taki mail otrzymałem mimo, iż posiadam znacznie więcej niż kwota aukcji. Pierwszy raz spotykam taki błąd. Była to aukcja domeny zewnętrznej i mam nadzieję, że błąd zostanie naprawiony nim kupujący się rozmyśli. Jak się domyślam nie odstał on informacji, że musi podać kod do domeny, która to informacja jest wysyłana w takiej sytuacji z automatu. Przez ten błąd od tego momentu tracimy czas oboje. Ponadto, gdybym go nie zgłosił tutaj a w ogóle pominął lub zgłosił na Ticketa to pewnie do tego momentu transakcję by anulowano z tytułu mojego nieopłacenia ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@apze: zerknij na https://www.aftermarket.pl/escrows.php?type=1 - tam jest info o aktualnym statusie transakcji: "Oczekiwanie na potwierdzenie transferu przez sprzedającego. Sprzedający musi podjąć działania przed: xxxx-xx-xx", więc żaden z podanych przez Ciebie scenariuszy by się nie wydarzył; jedynym błędem było wysłanie niewłaściwego powiadomienia do Ciebie, jednak transakcja przebiega poprawnie a sprzedawca otrzymał powiadomienie o konieczności podania kodu AuthInfo.

Wkrótce poprawimy to powiadomienie.

Edited by AfterMarket.pl
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znowu maile z potwierdzeniem transferu trafiają do intransfer@dropped.pl zamiast do mnie - gdzie mogę na stałe ustawić aby to był mój adres e-mail? Bez sensu jest pisać za każdym transferem ticketa o zmianę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie podoba mi się to, że AM informuję o letniej wyprzedaży swoich domen na aukcjach po czym wycofuje aukcję (z ofertami) domeny pokoj.pl podając powód:

Uprzejmie informuję że zgodnie z dostępnymi możliwościami technicznymi taka aukcja została anulowana i domena nie będzie wystawiona na aukcji.

 

Idąc tym tokiem myślenia to AM może wycofać każdą aukcję przed samym końcem jeśli cena nie będzie atrakcyjna, bo przecież jest taka "możliwość techniczna".

Edited by zabaco
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie podoba mi się to, że AM informuję o letniej wyprzedaży swoich domen na aukcjach po czym wycofuje aukcję (z ofertami) domeny pokoj.pl podając powód:

 

Idąc tym tokiem myślenia to AM może wycofać każdą aukcję przed samym końcem jeśli cena nie będzie atrakcyjna.

 

Mnie natomiast zastanawia, dlaczego abonentem tej domeny jest Domain Aftermarket LLC, skoro domena została wgrudniu sprzedana na aukcji jako przechwycona.

Edited by pb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie natomiast zastanawia, dlaczego abonentem tej domeny jest Domain Aftermarket LLC, skoro domena została wgrudniu sprzedana na aukcji jako przechwycona.

 

Możliwe, że nie została opłacona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możliwe, że nie została opłacona.

 

Możliwe, w takim razie dlaczego została zdjęta z aukcji domen nieopłaconych a.k.a. Letnia Wyprzedaż?

 

Zauważ też, że przed aukcją abonentem była firma Michau Enterprises Limited a po aukcji i obecnie: Domain Aftermarket, LLC.

Edited by pb
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możliwe, w takim razie dlaczego została zdjęta z aukcji domen nieopłaconych a.k.a. Letnia Wyprzedaż?

 

Bo jest taka możliwość techniczna ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bo jest taka możliwość techniczna ;)

 

Okazja czyni odwoływacza? ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×