Jump to content
DD

Reklamy z użyciem domen

Recommended Posts

oni to chyba zrobili bardziej z ciekawości niż dla pieniędzy ze względu na samochód, żeby mieć "coś innego" w portfolio bo skasowali mnie 2 tys pln.

 

podejrzewam że sam koszt folii był dosyć wysoki bo poszło jej dużo i do tego jest to jedna z nalepszych i najcieńszych folii. podobno przy lekkim obtarciu auta nawet jak wgniecie się blacha folia nie ma prawa się zadrzeć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajna reklama ;)

Serwis chyba nie jest jeszcze wykonczony. Adreso.pl kieruje na dom.adreso.pl a sa jeszcze inne dzialy:

 

moto.adreso.pl

praca.adreso.pl

 

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak, narazie jest sam dział nieruchomosci dom.adreso.pl a moto.adreso.pl się kończy i dlatego nie jest jeszcze wpięte w nawigacji na stronie głównej. na praca.adreso.pl jest narazie postawione byle co, żeby google miał nad czym pracować ;)

 

docelowo będzie to najbardziej rozbudowany funkcjonalnie serwis ogłoszeniowy w PL i postaram się żeby zajął jakąś dobrą pozycję na rynku, nikt nie mówił że będzie łatwo ;)

Edited by Marion

Share this post


Link to post
Share on other sites

SchmuckMitVergangenheit.de

 

"biżuteria z przeszłością" - firma skupująca i sprzedająca biżuterię użytkową i jednocześnie używaną

 

p1120411.jpg

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
oni to chyba zrobili bardziej z ciekawości niż dla pieniędzy ze względu na samochód, żeby mieć "coś innego" w portfolio bo skasowali mnie 2 tys pln.

 

podejrzewam że sam koszt folii był dosyć wysoki bo poszło jej dużo i do tego jest to jedna z nalepszych i najcieńszych folii. podobno przy lekkim obtarciu auta nawet jak wgniecie się blacha folia nie ma prawa się zadrzeć.

 

Cena w normie. Moja firma robi takie rzeczy i średni koszt folii na to co widać na zdjęciu to okolice 300-500pln (najcieńsze folie 3M). Szkoda że nie zdecydowłaeś sie na oklejanie zdjęciami, bo efekt mógłby być piorunujący, ale i tak szczerze powiem że kolorystyka i forma super. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
zgarnijurl.jpg

 

Promują adres z kreską, pomimo, iż mają również wersje bez. Kolejny przykład syndromu N-K?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena z kreską po prostu lepiej wygląda wizualnie.

 

Nie tylko.

1. Dla wielu ludzi lepiej się czyta aaa-bbb.pl,

zbitek liter bez kreski jest trudniejszy do przeczytania.

 

2. Dla wyszukiwarek taki adres jest bardziej przyjazny.

 

3. JAk napisał @necik jest bardziej estetyczny wizualnie.

 

--

pozdrawiam

members.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na domeny z kreską jest chyba jedna rada.. można używać wersji z kreską (np. na reklamach), ale dobrze jest też mieć wersję bez - w przypadku pomyłek przekierowywać na domenę z kreską.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na domeny z kreską jest chyba jedna rada.. można używać wersji z kreską (np. na reklamach), ale dobrze jest też mieć wersję bez - w przypadku pomyłek przekierowywać na domenę z kreską.

 

DD

 

Zamiast kreski w reklamach można stosować również zapis w formie WyrazWyraz.PL. Wydaje mi się, że mało osób doda wtedy kreskę "od siebie", co nie zmusza nas do posiadania drugiego adresu (z kreską), chociaż "przezorny zawsze ubezpieczony" ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

W zasadzie nie jest to reklama z użyciem domen w takim sensie, w jakim rozumiał to autor tematu, ale warto spojrzeć, jak niektórzy się reklamują.

 

20090807.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Promują adres z kreską, pomimo, iż mają również wersje bez. Kolejny przykład syndromu N-K?

 

Domeny bez kresek są lepiej cenione wśród domainerów ale gorzej odbierane przez klientów końcowych.

Piszę tak z punktu widzenia właśnie KK. Negocjuję pewną domenę "e-", koniecznie z kreską, bo to ma być pod mój projekt. Wersję bez kreski warto mieć, bo to dobra literówka ale nawet nie sprawdzałem kto i za ile ją ma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sektaw.jpg

 

 

...i nie pytajcie mnie o co w tym chodzi. Bo nie wiem...

 

i mała dokładka z ich stronki www:

pozadi_10_cz.jpg

Edited by Index

Share this post


Link to post
Share on other sites

Warszawa, przy jednym z wejść do hali Dworca Głównego

 

TelePin.mobi (a mają też TelePin.pl)

 

dscn3420k.jpg

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja dziś miałem okazję zobaczyć billboard reklamujący biuro podróży kryjące się pod domeną FLY.pl Niestety nie miałem przy sobie telefonu żeby zrobić zdjęcie.

 

właśnie trwa kampania billboardowa fly.pl :)

 

też nie zrobiłem zdjęcia, ale wklejam ze strony fly.pl

 

para1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×