Jump to content
FlashT

Sedo zamknelo mi konto...

Recommended Posts

Witam,

Na poczatek zla wiadomosc dla tych co wykupili opcje na moje domeny... wrocilem.

 

I teraz problem... Sedo zamknelo mi konto... na koncie bylo ponad 100 domen, wszystkie z expired traffic, nigdy nie oszukiwanym... byly tez naleznosci z calej dzialalnosci konta bo zapomnialem wpisac dane bankowe - okolo 1000 EUR! I co ja teraz moge zrobic? Czy da sie ich jakkolwiek zmusic do wyplaty tych naleznosci? NIE ZLAMALEM REGULAMINU na 100%!

 

Pozdrawiam,

FlashT

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

Na poczatek zla wiadomosc dla tych co wykupili opcje na moje domeny... wrocilem.

 

I teraz problem... Sedo zamknelo mi konto... na koncie bylo okolo 150 domen, wszystkie z expired traffic, nigdy nie oszukiwanym... byly tez naleznosci z calej dzialalnosci konta bo zapomnialem wpisac dane bankowe - okolo 1000 EUR! I co ja teraz moge zrobic? Czy da sie ich jakkolwiek zmusic do wyplaty tych naleznosci? NIE ZLAMALEM REGULAMINU na 100%!

 

Pozdrawiam,

FlashT

 

No przecież chciałeś sprzedać całe portfolio z tego co pamiętam za 40k. Nie było chętnych? Czy 40k to tylko podpucha? :)

 

Jak nie złamaleś regulaminu to napisz do nich i wyjaśnij o co chodzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No przecież chciałeś sprzedać całe portfolio z tego co pamiętam za 40k. Nie było chętnych? Czy 40k to tylko podpucha? ;)

 

Jak nie złamaleś regulaminu to napisz do nich i wyjaśnij o co chodzi.

 

Chcialem bo wyjechalem, ale wrocilem i dalej chcialem sie tym zajmowac a tu taka niespodzianka... Nie cale moje porfolio bylo na sedo, a wrecz niewielka czesc wymienionych tam domen.

 

To chyba oni powinni mi wyjasnic o co chodzi bo ja nie mam pojecia :) Napisalem do nich ale zero odzewu... Co gorsza mialem kilka otwartych bidow ktore by sie skonczyly transakcja...

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]Czy da sie ich jakkolwiek zmusic do wyplaty tych naleznosci? NIE ZLAMALEM REGULAMINU na 100%!

 

Pozdrawiam,

FlashT

Napisz do Kamili: kamila @ sedo. com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cześć FlashT :-) pewnie ktoś z SEDO czytał Twój wątek i pomyśleli że kasa nie będzie Ci już potrzebna ;)

 

Sie zastanawiam wlasnie... moze uznali to za reklame? :/

Ale to jest i tak nie fair ze mi nie wyplaca zaleglych naleznosci... to przeciez jawne oszostwo... w ten sposob wydalem kase na domeny a zwrotu 0 :)

 

Apropo Pani Kamili:

 

I will be out of the office until Wednesday, July 16th with limited access to email.
Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisz do steve.opadeji(@)sedo.com

 

On jest teraz dostępny. Jak on ci bespośrednio nie pomoże to cię skieruje dalej.

Edited by MisUszatek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Napisz do steve.opadeji(@)sedo.com

 

On jest teraz dostępny. Jak on ci bespośrednio nie pomoże to cię skieruje dalej.

 

Rozumiem ze on nie polak?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yay! :)

 

Unfortunately, your account has been blocked due to an error.

We have reopened your account today and sent you a password recovery email.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja to bym serdecznie podziękował za takie errory, a kto zwróci za stracone nerwy. :)

 

Jeszcze mi potracili 14 EUR nie do konca rozumiem za co :| No ale biorac pod uwage moje doswiadczenia z Sedo jestem mile zaskoczony ze w ogole nie powiedzieli, ze mistake, nie mistake - konto zostaje zamkniete...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm... znowu dostalem email o account suspension... ale moge sie nadal zalogowac... nic nie rozumiem juz... Co gorsza moich pieniedzy do tej pory zarobionych, nie ma.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja tam Ci nie ufam i cos kręcisz :)

 

Co krece?

Pierw nie dostalem zadnego maila ale nie moglem sie zalogowac, wszedlem na dowolna domene i bylo "Service for this domain have been discontinued" czy cos takiego... napisalem z 10 maili do roznych osob w sedo... dostalem odpowiedz jak wyzje, moglem sobie ustawic nowe haslo i sie zalogowac... co prawda wszystkie ustawienia byly popierniczone, ale poustawialem i ok... domeny znowu online, reklamy sie wyswietlaja. Teraz dokladnie o 12:00 dostalem maila o account suspension, tyle ze nie zostalo znow zawieszone (jeszcze?) - domeny dzialaja i moge sie zalogowac. Jedyne czego nie ma to tego revenue z poprzednich miesiecy, ale to moze w inny sposob przeleja bo powiedzieli ze:

 

We also will issue a credit note for the deleted revenue.

 

No i w sumie juz nie wiem o co chodzi... kogos nowego nadpobudliwego zatrudnili??

 

Po co mial bym cos krecic w ogole?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co krece?

Pierw nie dostalem zadnego maila ale nie moglem sie zalogowac, wszedlem na dowolna domene i bylo "Service for this domain have been discontinued" czy cos takiego... napisalem z 10 maili do roznych osob w sedo... dostalem odpowiedz jak wyzje, moglem sobie ustawic nowe haslo i sie zalogowac... co prawda wszystkie ustawienia byly popierniczone, ale poustawialem i ok... domeny znowu online, reklamy sie wyswietlaja. Teraz dokladnie o 12:00 dostalem maila o account suspension, tyle ze nie zostalo znow zawieszone (jeszcze?) - domeny dzialaja i moge sie zalogowac. Jedyne czego nie ma to tego revenue z poprzednich miesiecy, ale to moze w inny sposob przeleja bo powiedzieli ze:

 

 

 

No i w sumie juz nie wiem o co chodzi... kogos nowego nadpobudliwego zatrudnili??

 

Po co mial bym cos krecic w ogole?

 

No sprzedajes portfolio całe i dorzucasz jeszcze inne rzeczy, a teraz się znów nagle pojawiasz z jakimś problemem w sedo i tysiącem euro, którego nie możesz wypłacić no dziwnie to brzmi jakoś :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No sprzedajes portfolio całe i dorzucasz jeszcze inne rzeczy, a teraz się znów nagle pojawiasz z jakimś problemem w sedo i tysiącem euro, którego nie możesz wypłacić no dziwnie to brzmi jakoś :)

 

Ja nie widze w tym nic dziwnego... portfolio sie nie sprzedalo przed moim wyjazdem za tyle ile chcialem. Co w tym dziwnego ze sie pieniadze nazbieraly na sedo jak nie podalem payment data? W sumie nie rozumiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×