Jump to content
DD

Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych

Recommended Posts

Fajnie by było gdyby ktoś z zagranicy przyjechał. Tylko tu taki wstyd! Żadnej .com na aukcji.

 

Myślę, że od .com są inne spotkania ;) Tutaj powinni przyjeżdżać po .pl ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fajnie by było gdyby ktoś z zagranicy przyjechał. Tylko tu taki wstyd! Żadnej .com na aukcji.

Jaki wstyd ?

Może zrozumieją, że com to już przeżytek albo przynajmniej nie jest trendy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj została wybrana ostateczna lista 30 kilku domen na aukcję domen na żywo na MeetDomainers, która odbędzie się 4 października w Krakowie.

 

Do osób, których domeny zostały wytypowane do aukcji, został wysłany email z dalszymi informacjami, z linkiem do Regulaminu Aukcji oraz z prośbą o potwierdzenie, że dane domeny z podanymi cenami startowymi mają zostać na aukcję wystawione. Formalnym potwierdzeniem wystawienia domen będzie zatwierdzenie Regulaminu Aukcji oraz transfer domen do Aftermarket.pl.

 

Od sprzedanych domen będzie pobierana opłata w wysokości 7% wartości sprzedaży. W wyniku błędu popełnionego przeze mnie ta informacja nie została podana odpowiednio wcześnie i w odpowiedni sposób. Całą sytuację wyjaśniam ze szczegółami pod poniższym linkiem:

http://www.di.pl/index.php?showtopic=17587...mp;#entry119293

 

Na chwilę obecną - w związku z tym, że informacja o prowizji nie była wcześniej podana - z aukcji wycofały się dwie osoby (każda wycofała jedną swoją domenę). Możliwe jest oczywiście, że więcej osób zrezygnuje z wystawienia swoich domen. Wtedy lista domen przeznaczonych na aukcję zostanie uzupełniona o listę zapasową, na której znajduje się kilkadziesiąt domen, które nie zakwalifikowały się na aukcję w pierwszej kolejności. W takim wypadku skontaktuję się z właścicielami tych domen i zaproponuję możliwość ich wystawienia na aukcji na żywo w Krakowie.

 

I jeszcze jedna ważna informacja na dziś, ponieważ jedna osoba już pytała w tej sprawie. Do końca dzisiejszego dnia zostaje przedłużony okres, w którym można się zarejestrować na MeetDomainers w cenie 600 zł netto.

 

Wczoraj zapomniałem poinformować o kończącym się terminie, stąd myślę, że warto przedłużyć go do końca dzisiejszego dnia. Osoby, które zarejestrują się dziś i wpłacą pieniądze w ciągu 5 dni - skorzystają ze zniżki. Od jutra cena wzrasta do 1000 zł netto.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdzie jest ta lista? Tu jest chyba stara?

Oficjalnie zostanie ogłoszona dopiero lista finalna - po ostatecznym zaakceptowaniu warunków aukcji przez właścicieli wytypowanych domen. Pojawi się ona na początku przyszłego tygodnia.

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanim spotkamy się w grodzie Kraka, chciałbym nadrobić pewną zaległość.

Do tej pory - z tego co pobieżnie przeczytałem w tym wątku - tylko Swash, Domenator i haker_k pogratulowali i podziękowali Danielowi za organizację tego spotkania.

Wcześniejsze próby takiej organizacji - pominąwszy Secondary Market w styczniu br. - nikomu się nie powiodły.

Pozwolę więc sobie na dołączenie do podziękowań i życzę organizatorom zebrania doświadczeń pozwalających na wyeliminowanie ew. niedoróbek w latach przyszłych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki Kangur, choć myślę, że wszyscy sobie będziemy mogli podziękować, jak faktycznie nasze Spotkanie się uda ;)

 

Jak na razie to Organizatorzy MeetDomainers skasowali Uczestników za wejściówki, chcą jeszcze prowizji od domen sprzedanych na aukcji a do Spotkania w końcu jeszcze 2 tygodnie. Nigdy nie ma pewności, że Organizatorzy nie zgarną całej kasy i nie uciekną na Karaiby.. ;)

 

A tak już bardziej poważnie - sukces Spotkania Właścicieli Domen Internetowych zależy w głównej mierze od samych Uczestników.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zanim spotkamy się w grodzie Kraka, chciałbym nadrobić pewną zaległość.

Do tej pory - z tego co pobieżnie przeczytałem w tym wątku - tylko Swash, Domenator i haker_k pogratulowali i podziękowali Danielowi za organizację tego spotkania.

Wcześniejsze próby takiej organizacji - pominąwszy Secondary Market w styczniu br. - nikomu się nie powiodły.

Pozwolę więc sobie na dołączenie do podziękowań i życzę organizatorom zebrania doświadczeń pozwalających na wyeliminowanie ew. niedoróbek w latach przyszłych.

 

Również dołączam się do podziękowań.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na chwilę obecną - w związku z tym, że informacja o prowizji nie była wcześniej podana - z aukcji wycofały się dwie osoby (każda wycofała jedną swoją domenę)

mozesz napisac, ktore domeny wycofano?

Share this post


Link to post
Share on other sites
mozesz napisac, ktore domeny wycofano?

Myślę, że to ich prywatna sprawa i nie chcę ingerować w ich anonimowość. A jeśli będą to chcieli ogłosić wszem i wobec, to użyją do tego np. ten wątek ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślę, że to ich prywatna sprawa i nie chcę ingerować w ich anonimowość. A jeśli będą to chcieli ogłosić wszem i wobec, to użyją do tego np. ten wątek ;)

 

DD

przeciez i tak bedzie wiadomo porownujac liste wczesniej zaprezentowana z lista koncowa, interesuje mnie tylko jedna domena i chcialbym wziac udzial w aukcji, jezeli domena jest wycofana to nie ma sensu organizowac sobie czasu i srodku na jej ewentualny zakup.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślę, że to ich prywatna sprawa i nie chcę ingerować w ich anonimowość. A jeśli będą to chcieli ogłosić wszem i wobec, to użyją do tego np. ten wątek ;)

 

DD

 

Też tak myślę. Niepotrzebne zamieszanie. Nie ważne, które zostały wycofane ale które ostatecznie będą licytowane. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślę, że dziękuje się po zakończeniu. Dziękowanie przed to podlizywanie.

Od Ciebie akurat nikt nie oczekuje tak niemożliwego gestu - pewnie wolałbyś aby podziękować Tobie za łaskawe przybycie ;)

Kto wie, może po ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
przeciez i tak bedzie wiadomo porownujac liste wczesniej zaprezentowana z lista koncowa, interesuje mnie tylko jedna domena i chcialbym wziac udzial w aukcji, jezeli domena jest wycofana to nie ma sensu organizowac sobie czasu i srodku na jej ewentualny zakup.

 

 

Myślę, że być może, wywnioskować można jakąś odpowiedź, patrząc do tematu pt:

"Które domeny na aukcję MeetDomainers?(4-ostatnia)" ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

UPDATE w kwestii aukcji na żywo - ponad połowa domen z finalnej listy 35 została już potwierdzona przez ich właścicieli, włącznie z akceptacją 7% prowizji od sprzedaży. Dwie domeny zostały wycofane. Jako, że prośba o potwierdzenie została wysłana w weekend, dlatego spodziewam się, że spora część potwierdzeń nadejdzie jutro i pojutrze.

 

Jeśli do wtorku ktoś nie odpowie - będę próbował kontaktować się telefonicznie. W przypadku konieczności uzupełnienia listy o domeny z listy zapasowej - skontaktuję się z właścicielami tych domen we wtorek i środę.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślę, że być może, wywnioskować można jakąś odpowiedź, patrząc do tematu pt:

"Które domeny na aukcję MeetDomainers?(4-ostatnia)" ...

dzieki yarowa za odpowiedz, ale nie zamierzalem kupic domeny dla siebie tylko dla klienta, ktoremu musze psuc niedziele informacjami, ze nie wiadomo czy domena, ktora jest zainteresowany i na ktorej kupno zamierza przeznaczyc spory budzet zostanie wystawiona na aukcje po poinformowaniu go kilka godzin wczesniej, ze domena jest wystawiona. W takiej sytuacji uslyszalem prosze szukac alternatywnej domeny - co dobrze rozumiem bo jakby wszedzie trzebaby sie dopraszac informacji czy cos jest na sprzedaz, czy nie, to tylko zwijac interes ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
dzieki yarowa za odpowiedz, ale nie zamierzalem kupic domeny dla siebie tylko dla klienta, ktoremu musze psuc niedziele informacjami, ze nie wiadomo czy domena, ktora jest zainteresowany i na ktorej kupno zamierza przeznaczyc spory budzet zostanie wystawiona na aukcje po poinformowaniu go kilka godzin wczesniej, ze domena jest wystawiona. W takiej sytuacji uslyszalem prosze szukac alternatywnej domeny - co dobrze rozumiem bo jakby wszedzie trzebaby sie dopraszac informacji czy cos jest na sprzedaz, czy nie, to tylko zwijac interes ;)

Ale przecież lista domen, które mają zostać finalnie wystawione nigdy nie była upubliczniania i nikt jej nie zna oprócz mnie ;) A każdy zainteresowany (którego domena lub domeny znalazły się na tej liście) dowiedział się o tym ode mnie tylko w kontekście swoich domen. Pewne wnioski można tylko wyciągnąć z głosowań w kilku sond, które były przeprowadzone na di.pl, ale nie jest to też wyrocznia. Najprościej będzie wysłać do mnie pytanie na PW czy dana domena będzie na aukcji czy nie ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale przecież lista domen, które mają zostać finalnie wystawione nigdy nie była upubliczniania i nikt jej nie zna oprócz mnie ;) A każdy zainteresowany (którego domena lub domeny znalazły się na tej liście) dowiedział się o tym ode mnie tylko w kontekście swoich domen. Pewne wnioski można tylko wyciągnąć z głosowań w kilku sond, które były przeprowadzone na di.pl, ale nie jest to też wyrocznia. Najprościej będzie wysłać do mnie pytanie na PW czy dana domena będzie na aukcji czy nie ;)

 

DD

no to musze Cie przeprosic bo nie zauwazylem tego napisu na stronie:

Poniżej znajduje się lista domen, która znalazła się w drugim etapie kwalifikacji na aukcję domen na żywo MeetDomainers. Spośród poniższych domen zostanie wybrana ostateczna lista domen, które zostaną zlicytowane.

 

http://meetdomainers.pl/aukcja

 

moj blad ;)

 

myslalem, ze to ostateczna lista

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
myslalem, ze to ostateczne lista

Strona nie została zaktualizowana (z braku czasu) - a to mój błąd ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wspólną decyzją Organizatorów MeetDomainers oraz Aftermarket.pl prowizja od domen sprzedanych na aukcji domen na żywo w Krakowie 4 października została obniżona do 5% wartości sprzedaży.

 

Dzisiaj zostaną do wszystkich zainteresowanych wysłane maile z dokładnymi instrukcjami, jak dokończyć procesu wystawiania domen na aukcję.

 

Chciałbym też jednocześnie podziękować wszystkim za zaufanie i współpracę - do tej pory 32 z 35 domen zostało potwierdzonych (jeszcze przed podaniem informacji o obniżeniu prowizji). Rozumiem też jednocześnie i szanuję decyzję 3 osób, które z wystawienia swoich domen (w sumie trzech) zrezygnowały. Przy tej jednak okazji zachęcam do ponownego rozważenia wystawienia swoich domen. Wasze domeny są cały czas mile widziane na aukcji ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×