Jump to content
DD

Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych

Recommended Posts

Ale jade pociagiem...

 

A ktoś niedawno pisał, że kiepsko zarabia się na domenach. A tu proszę kilofek już dorobił się własnego pociągu ;) Nie to co biedne żuczki samochodami będziemy musieli się tłuc ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ktoś niedawno pisał, że kiepsko zarabia się na domenach. A tu proszę kilofek już dorobił się własnego pociągu ;) Nie to co biedne żuczki samochodami będziemy musieli się tłuc ;)

BTW to ja szczerze wszystkim polecam jednak pociąg do Krakowa zamiast samochodu..

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale jade pociagiem i musialbym zabrac albo futeral od gitary ( a na gitarze nie gram ) albo taka tube na wedki a tez ryb nie lowie ;)

A tak Saint mnie uspokoil piszac o nalezytym wyposazeniu na miejscu ;)

Na miejscu dostaniesz torbę na notebooka - więc możesz zabrać składaną sztachetę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A tak Saint mnie uspokoil piszac o nalezytym wyposazeniu na miejscu ;)

Elementy mebelkow z XIX wieku sponsoruje Active24 ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaką godzinę w niedzielę można założyć na powrót. Wg harmonogramu, widzę, że na niedzielę planowane jest tylko zwiedzanie Krakowa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
BTW to ja szczerze wszystkim polecam jednak pociąg do Krakowa zamiast samochodu..

 

Rozumiem że przez "wszystkich" masz na myśli mieszkańców Warszawy? Bo ode mnie pociąg jedzie 6h, przez Warszawę (z przesiadką), więc ja podziękuję...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rozumiem że przez "wszystkich" masz na myśli mieszkańców Warszawy? Bo ode mnie pociąg jedzie 6h, przez Warszawę (z przesiadką), więc ja podziękuję...

Wszystkim, którzy mają dogodne połączenie kolejowe z Krakowem.. ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Ja tak czy inaczej wolałbym samochód ponieważ fakt, że polskie koleje przewożą ludzi w takich pociągach, to chyba jakieś nie porozumienie. Dopóki ich nie wymienią to ja na pewno już nie będę wsiadał do żadnego pojazdu PKP.

 

PS: Chciałem sprawdzić połączenia lotnicze na lot.pl ale niestety ich wypasiona stronka nawet nie obsługuje przeglądarki Safari ... Ale właśnie widzę na Opodo, że przy odpowiednie wczesnej rezerwacji biletu można z WAW do KRK latać już za tylko ~150 EUR.

Edited by Michal

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to chłopaki zawitają do Grodu Kraka a ja się zastanawiam kto będzie tam za smoka robił, kto za dratewkę i kto co jest najtrudniejsze - za barana ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja tak czy inaczej wolałbym samochód ponieważ fakt, że polskie koleje przewożą ludzi w takich pociągach, to chyba jakieś nie porozumienie. Dopóki ich nie wymienią to ja na pewno już nie będę wsiadał do żadnego pojazdu PKP.

 

PS: Chciałem sprawdzić połączenia lotnicze na lot.pl ale niestety ich wypasiona stronka nawet nie obsługuje przeglądarki Safari ... Ale właśnie widzę na Opodo, że przy odpowiednie wczesnej rezerwacji biletu można z WAW do KRK latać już za tylko ~150 EUR.

 

Najlepsze jest to, że z Gda do Krk są przesiadki, dlatego tory nie są takie złe.

 

No to chłopaki zawitają do Grodu Kraka a ja się zastanawiam kto będzie tam za smoka robił, kto za dratewkę i kto co jest najtrudniejsze - za barana ;)

 

dasz radę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za poprawienie mi humoru po ciężkim dniu przed snem tymi składanymi sztachetko-kijaszkami i smokami wawelskimi przemycanymi w torbach po notebook'ach tuż przed aukcją .

Teraz już przynajmniej wiem, że licytacja jest ustawiona i nie należy się wychylać gdyż wszystkie ipeenowskie, donosicielskie i adwokackie domeny przejmie smok.pl ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki za poprawienie mi humoru po ciężkim dniu przed snem tymi składanymi sztachetko-kijaszkami i smokami wawelskimi przemycanymi w torbach po notebook'ach tuż przed aukcją .

Teraz już przynajmniej wiem, że licytacja jest ustawiona i nie należy się wychylać gdyż wszystkie ipeenowskie, donosicielskie i adwokackie domeny przejmie smok.pl ;)

 

Nie zapomnij, ze szewcdratewka.pl czuwa ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety mimo iż bym bardzo chciał z przyczyn losowych dziś w nocy wylądowałem w szpitalu i raczej nie zawitam na spotkaniu w Krakowie :unsure:

 

Jeżeli ktoś nie miałby noclegu to niech sie do mnie odezwie - miałem zarezerwowany hotel 5min od Grandu ;)

 

Szkoda szkoda - już nie chodzi tutaj o pieniądze tylko o to ze naprawdę miałem nadzieję poznać tyle osobistości z forum - nic nie poradzę ;)

 

Pozdrawiam i życzę udanej zabawy ;)

*aktualnie pisze z telefonu więc odpisywanie na Pw może troszkę potrwać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niestety mimo iż bym bardzo chciał z przyczyn losowych dziś w nocy wylądowałem w szpitalu i raczej nie zawitam na spotkaniu w Krakowie :unsure:

 

Jeżeli ktoś nie miałby noclegu to niech sie do mnie odezwie - miałem zarezerwowany hotel 5min od Grandu ;)

 

Szkoda szkoda - już nie chodzi tutaj o pieniądze tylko o to ze naprawdę miałem nadzieję poznać tyle osobistości z forum - nic nie poradzę ;)

 

Pozdrawiam i życzę udanej zabawy ;)

*aktualnie pisze z telefonu więc odpisywanie na Pw może troszkę potrwać ;)

 

Szybkiego powrotu do zdrowia ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niestety mimo iż bym bardzo chciał z przyczyn losowych dziś w nocy wylądowałem w szpitalu i raczej nie zawitam na spotkaniu w Krakowie :unsure:

 

Zostaje tylko życzyć SZYBKIEGO powrotu do zdrówka ;)

 

I do zobaczenia następnym razem. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niestety mimo iż bym bardzo chciał z przyczyn losowych dziś w nocy wylądowałem w szpitalu i raczej nie zawitam na spotkaniu w Krakowie :unsure:

Wielka szkoda! Wracaj szybko do zdrowia, mam nadzieję, że to nic poważnego.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z pomocy dot. aukcji na zywo.

"Po rozpoczęciu aukcji, informacja o tym pojawia się w polu komunikatów. Na dole strony udostępniony zostaje przycisk do składania ofert, wraz z informacją o bieżącej cenie.

 

Aukcja nie musi zacząć się od ceny startowej podanej na stronie - ostateczna cena startowa zależy od aukcjonera, i jest ustalana na podstawie zainteresowania licytacją użytkowników z sali."

Tzn drukarki za 150tys moglyby sie rozpoczac od 10tys gdyby nie bylo zainteresowania?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mogłyby (bo cena minimalna jest ustalona ze sprzedającym). Mogłyby natomiast rozpocząć się od 300000 PLN jeśliby było duże zainteresowanie na sali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jade pociagiem. 100 z Wawy w obie strony weekendowy. Jeśli byś jechał z Łodzi i wsiadł w pośpiesznydo Wawy, ktory jedzie o 8:59 z Kaliskiej to mogę zapewić Ci towarzystwo bo samochodem nie jade :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×