Jump to content
Saint

Dropped.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Kilka godzin niedziałania serwisu to już zdecydowanie za dużo.

Olać strony AM czy Dropped, ale DNSy?

 

Jak zakończyła się propozycja ewentualnych rekompensat za takie sytuacje?

Share this post


Link to post
Share on other sites
to nie to, wszystko jest poprawnie wprowadzone.

Jaki konkretnie masz błąd? Czy wpisujesz AuthInfo i dostajesz błąd (że np. niepoprawne), czy wszystko przechodzi ale nie dostajesz emaila potwierdzającego?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jaki konkretnie masz błąd? Czy wpisujesz AuthInfo i dostajesz błąd (że np. niepoprawne), czy wszystko przechodzi ale nie dostajesz emaila potwierdzającego?

niepoprawne

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy możliwe jest wprowadzenie takiej funkcjonalności, żeby sprzedający swą domenę na aukcji miał możliwość usuwania ofert złożonych przez niektórych mało wiarygodnych licytujących tak jak to jest w Allegro?

 

Mam na myśli np. taką sytuację. Wystawiam domenę w Last Minute, ktoś kto ma dobry rating składa ofertę na np. 150 pln a przebija go osoba bez ratingu z np. 30% nieopłaconych aukcji. Prawdopodobieństwo że nie opłaci tej domeny jest bardzo wysokie a wystawienie domeny po raz kolejny nie będzie już możliwe, bo domena wygaśnie.

 

No i domena nie została opłacona tak jak się spodziewałem. Ponawiam zatem pytanie czy jest możliwe wprowadzenie opcji usuwania złożonych ofert. Z naciskiem na aukcje Last Minute.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy aukcje przez opcje nadal dzialaja? Przynajmniej u mnie jest blad 5050 (zbyt wiele komend w jednym czasie)

 

Co sie stanie jak zwyciezca takiej aukcji nie oplaci domeny?

 

Dlaczego w moim panelu sa domeny, ktore juz nie sa moje?

 

Dlaczego nie moge wystawic wygasajacej domeny na aukcje lastminute ? - wyskakuje blad, "Wybrana kategoria jest niewłaściwa dla wskazanej domeny!" ( a wybralem dobrze)

 

Dlaczego...

 

itd.

Edited by rekino

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena wraca do właściciela? Chyba.

 

Zgadza się, miałem taką sytuację raz czy dwa. Chyba że się coś zmieniło, bo to dawno było.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy Dropped odpowie na cios ppd.pl i obniży ceny dla hurtowników?

 

Posunięcie PPD było konkretne i ze strony Dropped powinna być odpowiedź.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takie pytanko.

 

Wczoraj wystawiłem aukcję, aby zakończyła się dzisiaj o 17.00

 

Koniec aukcji nastąpił jednak o 16.00

 

Dropped nie cofnęło zegarka?

 

Czy taki pojedynczy przypadek?

Edited by polmajk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dlaczego nie moge wystawic wygasajacej domeny na aukcje lastminute ? - wyskakuje blad, "Wybrana kategoria jest niewłaściwa dla wskazanej domeny!" ( a wybralem dobrze)

 

oraz... kiedy na moje konto wplyna srodki ze sprzedazy domeny? Nazwa abonenta zostala juz zmieniona dla sprzedanej domeny, wiec mniemam, ze zostala ona oplacona.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dlaczego nie moge wystawic wygasajacej domeny na aukcje lastminute ? - wyskakuje blad, "Wybrana kategoria jest niewłaściwa dla wskazanej domeny!" ( a wybralem dobrze)

 

Sam nie możesz wybrać kategorii 'last minute'. Domeny takie znajdują się tylko i wyłącznie pod tym linkiem:

http://www.aftermarket.pl/expiringauction.php

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
oraz... kiedy na moje konto wplyna srodki ze sprzedazy domeny? Nazwa abonenta zostala juz zmieniona dla sprzedanej domeny, wiec mniemam, ze zostala ona oplacona.

 

 

Mam pytanie do Ciebie? czy z home lub nazwa tez sie kontaktujesz przez forum?

Wg mnie, po to jest adres kontakt@dropped.pl zeby napisac co konkretnie sie stalo. Ja pisze chyba kilkanascie emaili tygodniowo w taki sposob (na rozne tematy) i dostaje odpowiedzi. Jak pracownik dropped ma powiązać Twój nick z kontem w dropped?

 

Ten wątek powinien służyć pomocy w posługiwaniu się panelem dropped dla niedoswiadczoznych userow. A zglaszaniem uwag , sugestii co poprawic w dropped powinno isc bezposrednio do dropped.

Ewnetualnie mozna dyskutowac czy wprowadzenie danej, nowej opcji bedzie przydatne czy tez nie.

 

Takie jest moje zdanie.

Ryszard

Share this post


Link to post
Share on other sites
A zglaszaniem uwag , sugestii co poprawic w dropped powinno isc bezposrednio do dropped.

 

A jeżeli brak jest odpowiedzi w dłuższym czasie lub zgłoszenie na forum daje lepszy efekt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam sugestie do dropped, zeby w jakikolwiek sposób odniosło się do mojego pytania z 12.10 i powtórnego monitu, spowodowanego brakiem odpowiedzi, a także dwóch wpisów na niniejszym forum z zadanym pytaniem, dotyczącym:

 

Dlaczego nie mogę wystawić na liście domen do sprzedaży domeny .sk (co za tym idzie nie mogę umieścić jej w portfolio)?

 

Jeśli Michau nie wie albo nie chce mi odpowiedzieć, to proszę o informację: "nie wiem albo nie chce odpowiedzieć" i będzie OK.

 

Straszny dół z dwutygodniowym czekaniem na odpowiedz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×