Jump to content
Saint

Dropped.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

AfterMarketException Object ( [source:protected] => saleId [text:protected] => Ogłoszenie nie istnieje [message:protected] => Error #11200: Ogłoszenie nie istnieje [string:private] => [code:protected] => 11200 [file:protected] => /var/home/svn/production/soap/impl/AfterMarket.class.php [line:protected] => 4629 [trace:private] => Array ( [0] => Array ( [file] => /var/home/svn/production/soap/impl/AfterMarket.class.php [line] => 3535 [function] => _throwException [class] => AfterMarket [type] => ->  [args] => Array ( [0] => 11200 [1] => Ogłoszenie nie istnieje [2] => saleId ) ) [1] => Array ( [file] => /var/home/svn/production/multimarketset-mass_price.php [line] => 49 [function] => getDomainForSale [class] => AfterMarket [type] => ->  [args] => Array ( [0] => [1] => [2] => xxx.pl ) ) ) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego moje domeny, które w Dropped zostały zarezerwowane 09.09.09 już spadły z rezerwacji, a np. dla domen zarezerwowanych 10.09.09 mam we whois status: xxxxxx.pl oczekuje w kolejce na rejestrację? :)

 

A domena powinna być w stadium wygasania i w Dropped jest oznaczona jako "Niedostępna" zamiast "rejestruj 15 zł" Czy coś się pokićkało przy zmianie tego systemu? Jak to możliwe, że minęło 18 dni i nadal domena ma status niedostepnej a nie wygasajacej po rezerwacji lub spadłej (bo jest w tym okienku 14+5 dni)?

 

Być może się to zmieni jutro, ale na chwilę obecną jest to bardzo dziwny stan domen

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakieś szopki ;-)

 

Zmieniłem konto mail w dropped.pl, zmiane zaakceptowałem. Wszystko fajnie zalogowałem się na zmienionego maila działało przez dwa trzy dni, a dzisiaj nie mogłem się zalogować musiał podać starego maila. Znowu zmieniłem na nowego działa, ale czy znowu te zmiany nie zostaną przywrócone po paru dniach? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego jestem zmuszany do zaakceptowania newslettera z codzienną listą najciekawszych wygasających domen ?

Newsletter to nie regulamin i nie powinien być obowiązkowy.

Bez zaznaczenia checkbox'u i potwierdzenia "zapisz zmiany" nie mogłem dostać się do żadnej zakładki.

Proszę o informację gdzie będę mógł go usunąć lub zablokować ?

 

edit: Dzięki.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

wg nowego systemu nask na ile dni przed końcem abonamentu domeny są automatycznie przedłużane,

i czy wszystkie domeny w Dropped mają ustawione brak automatycznego przedłużenia

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Dokładnie w chwili wygaśnięcia, nie wcześniej ani później.

 

2. Wszystkie domeny w Dropped mają tę funkcjonalność zablokowaną w rejestrze, ale oczywiście cały czas można korzystać z naszego autorenew.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy Dropped jest w nowym wcieleniu, amoże ta zmiana po ostatnich NASK-owych zmianach?

 

Dodałem domenę do przechwycenia, i została ona przechwycona. Ale choć uczestniczę w prywatnej aukcji, domena jest nie jak do tej pory w rezerwacji, ale zarejestrowana przez Maverick Domainers, LLC!

 

Who the f***k is Maverick Domainers, LLC?

 

maverick.jpg

 

O co chodzi? To teraz przchwycone domeny nie będa miały statusu "oczekuje w kolejce na rejestrację "?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy Dropped jest w nowym wcieleniu, amoże ta zmiana po ostatnich NASK-owych zmianach?

 

Dodałem domenę do przechwycenia, i została ona przechwycona. Ale choć uczestniczę w prywatnej aukcji, domena jest nie jak do tej pory w rezerwacji, ale zarejestrowana przez Maverick Domainers, LLC!

 

Who the f***k is Maverick Domainers, LLC?

 

 

 

O co chodzi? To teraz przchwycone domeny nie będa miały statusu "oczekuje w kolejce na rejestrację "?

 

 

chyba domeny z opcji maja taki wpis....zawsze tak bylo

Share this post


Link to post
Share on other sites
chyba domeny z opcji maja taki wpis....zawsze tak bylo

 

Nie zawsze, tylko od czasu przeniesienia opcji dropped z A24 bezpośrednio do dropped. Opcje zmieniły wtedy abonenta z michau enterprises ma maverick domainers.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dodałem domenę do przechwycenia, i została ona przechwycona. Ale choć uczestniczę w prywatnej aukcji, domena jest nie jak do tej pory w rezerwacji, ale zarejestrowana przez Maverick Domainers, LLC!

Who the f***k is Maverick Domainers, LLC?

Jest to domena Premium. Te domeny po realizacji opcji są od razu rejestrowane, po czym idą na aukcję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy obok faktur system mógłby generować ilość i kwoty sprzedaży w danym miesiącu?.Chodzi mi o takie miesięczne podsumowanie(otwierasz,drukujesz,zanosisz księgowej). B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

w temacie o MD jest informacja o wirtualnych kontach dla każdego użytkownika w banku, jak ten system będzie działał i od kiedy wejdzie w życie, czy wszystkie środki użytkowników będą trzymane na tych kontach, czy będzie to zależalo od sposobu transakcji, wpłaty środków,

 

czy zastąpi platnosci.pl, czy też będzie uzupełnieniem tego systemu,

Share this post


Link to post
Share on other sites
Statystyki nie działają od tygodnia! (12.10.2009) :P:) :)

 

U mnie działają. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyszukiwarka usuniętych domen,

 

"Data usunięcia:" - po każdym wyszukaniu i konieczny jest ponowny wybór, dotyczy to tylko tego pola

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszamy za opoznienie - dzis zostana wygenerowane wszystkie zalegle statystyki ;-)

 

Pozdrawiam,

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm, nie wiem czy dobrze zauwazylem ale dzis podczas oplacania domen zauwazylem mozliwosc placenia z Paypala - czyzby jednak dropped postanowil wprowadzic ten sposob platnosci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×