Jump to content
Saint

Dropped.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Ponieważ EuroDNS ma kontakty z PayPalem i zapewne jest w stanie ich przekonać aby nasze konto traktowali poważniej, postanowiliśmy spróbować :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parse error: syntax error, unexpected T_VARIABLE in /var/home/svn/production/include/layout.php on line 58

 

WTF?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy już było, ale przydałaby się możliwość hurtowego transferu domen do Dropped.pl. Wpisuję rekordy jeden pod drugim w formacie [jakasdomena.pl hkUDIjkasjdk] i transferuje 10, 100 za jednym razem.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czy już było, ale przydałaby się możliwość hurtowego transferu domen do Dropped.pl. Wpisuję rekordy jeden pod drugim w formacie [jakasdomena.pl hkUDIjkasjdk] i transferuje 10, 100 za jednym razem.

 

DD

Popieram, i juz 2 razy prosilem o to dropped - ale do tej porze nieskuteczne :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Popieram, i juz 2 razy prosilem o to dropped - ale do tej porze nieskuteczne :P

 

takie rzeczy to tylko w ppd ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taki transfer póki co wykonujemy ręcznie - wystarczy przesłać plik do supportu. Formularz do hurtowego transferu pojawi się wkrótce.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A w drugą stronę też będzie, tzn. pobranie listy domen wraz z authinfo?

To już chyba nie B)

Import mile widziany, a eksport już mniej ;)

Edited by Bert

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie można zarejestrować .eu

Domeny zostały dla ciebie zarejestrowane.

xxxxxxxx.eu - Błąd EURid: Object does not exist [2303]

i domena nadal wolna B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, dropped nie usuwa domen .eu, które ktoś dodał w panelu, a domeny wygasły (i są ponownie dostępne do rejestracji).

 

Domeny .pl ładnie usuwa i nie trzeba pilnować ... mógłby tak samo robić z .eu. W końcu to żaden problem odpytać via epp czy das.eu o status domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podeslij na kontakt())dropped.pl ktorych domen system nie usunal - a powinien - zrobimy to recznie ;-)

 

Postaramy sie to poprawic ;-)

 

Pozdrawiam,

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy możliwe jest wprowadzenie takiej funkcjonalności, żeby sprzedający swą domenę na aukcji miał możliwość usuwania ofert złożonych przez niektórych mało wiarygodnych licytujących tak jak to jest w Allegro?

 

Mam na myśli np. taką sytuację. Wystawiam domenę w Last Minute, ktoś kto ma dobry rating składa ofertę na np. 150 pln a przebija go osoba bez ratingu z np. 30% nieopłaconych aukcji. Prawdopodobieństwo że nie opłaci tej domeny jest bardzo wysokie a wystawienie domeny po raz kolejny nie będzie już możliwe, bo domena wygaśnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy możliwe jest wprowadzenie takiej funkcjonalności, żeby sprzedający swą domenę na aukcji miał możliwość usuwania ofert złożonych przez niektórych mało wiarygodnych licytujących tak jak to jest w Allegro?

 

Mam na myśli np. taką sytuację. Wystawiam domenę w Last Minute, ktoś kto ma dobry rating składa ofertę na np. 150 pln a przebija go osoba bez ratingu z np. 30% nieopłaconych aukcji. Prawdopodobieństwo że nie opłaci tej domeny jest bardzo wysokie a wystawienie domeny po raz kolejny nie będzie już możliwe, bo domena wygaśnie.

 

Albo w ogóle zabronić osobie która ma już x% nieopłaconych aukcji, licytowania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juz nie moglem sie doczekac i w koncu jest... Dropped padl :)

 

Teraz nie moge sie doczekac standardowego : " mielismy male problemy...z tym i tamtym" Wiem, jestem zlosliwy, ale jako uzytkownik w tym duzym serwisie wymagam raczej profesjonalnej roboty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja to generalnie nie narzekam, ale kurczę naprawdę czasami potrzebuję szybko coś zrobić bo później zapomnę, a Dropped i AM wiszą ;/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×