Jump to content
Sign in to follow this  
heden.pl

realestate - realestates która forma poprawna?

Recommended Posts

obie

 

No właśnie patrząc na porównanie wyników w google dla realestate i realestates nie jestem tego taki pewny.

Tak się zastanawiam czy realestates.* są wogóle coś warte. Co prawda wszystkie końcówki są zajęte ale nie znalazłem na nich nic ciekawego. Na krajowej realestates.pl też nic nie ma.

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

jednak trochę tych wyników dla realestates jest.

 

nawet gdyby - to to ladna alternatywa dla realestate.* :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ocho chyba szykuje się jakiś extra zakup :) ja ostatnio niemal darmo oddałem dużej firmie domenę "realestate" więc nie jestem upoważniony do wydawania opinii, jako ktoś kto powinien zajmować się hodowlą pasikoników tybetańskich a nie sprzedażą domen :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ocho chyba szykuje się jakiś extra zakup :) ja ostatnio niemal darmo oddałem dużej firmie domenę "realestate" więc nie jestem upoważniony do wydawania opinii, jako ktoś kto powinien zajmować się hodowlą pasikoników tybetańskich a nie sprzedażą domen :)

 

Na sedo są powystawiane i realestate i realestates. Jak wpiszę w google to jednak to pierwsze ma dużo wyników więc się zastanawiam czy druga forma jest wogóle poprawna.

W *pl NASK też ma realestate a nie realestates.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie jestem na 100% pewien czy real estates jest bledna forma, ale raczej tak, pewnie to podobny przyklad do people - persons, na pewno nie warto brac domeny z "real estates" nawet za grosze

Share this post


Link to post
Share on other sites
No to wychodzi na to, że założyłem opcję na :):)

 

Realestate to poprawna forma - nieruchomości etc a realestates znaczy to samo ale nie jest używane zarówno przez Amerykanów jak i Anglików :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Real Estate jest poprawna.

 

Estate to może być zarówno jeden budynek jak i grupa budynków, posiadłości.

 

Można sytuacje porównac do słowa People które także nie posiada liczby mnogiej

 

Czasami ludzie karykaturyzują te słowa ale to raczej przez fakt że angielski jest w użyciu przez rzesze imigrantów "upiększających" ten język na siłę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Real Estate jest poprawna.

[...]

Czasami ludzie karykaturyzują te słowa ale to raczej przez fakt że angielski jest w użyciu przez rzesze imigrantów "upiększających" ten język na siłę :D

 

Tak czy inaczej wychodzi na to, że 26.08 spadnie mi :):P Co prawda z 1998 roku ale zawsze :):)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No to wychodzi na to, że założyłem opcję na :):)

 

To, to nic. Ja ostatnio zalozylem kilka opcji na swoje IDN'y, zapominając, że przedłużenia są za 20 zł. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak czy inaczej wychodzi na to, że 26.08 spadnie mi :):P Co prawda z 1998 roku ale zawsze :):)

 

 

Domena "stara", prawie "realestate", tak więc na pewno chętny się znajdzie na tę domenę, jeśli będziesz chciał ją puścić w dalszy obieg :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites
heden, dobra wiadomość, ta ninja ci chyba nie spadnie bo widzę, że ją dziś ktoś przedłużył do 2012 :)

 

Jak masz pisać głupoty to lepiej nie pisz.

 

DOMENA:

 

realestates.pl po rozwiązaniu umowy

 

 

 

utworzona:

 

1998.12.15 12:00:00

 

ostatnia modyfikacja:

 

2008.08.21 07:15:21

 

wygasa:

 

2008.08.26 07:15:21

 

opcja:

 

utworzona 2008.04.20 12:08:59

 

 

 

 

 

REJESTRATOR:

 

NASK

 

ul. Wąwozowa 18

 

02-796 Warszawa

 

Polska/Poland

 

+48.22 3808300

 

info@dns.pl

 

Skoro umowa na utrzymanie nazwy domeny została przez NASK rozwiązana to nie ma możliwości żeby domena była przedłuzona. Stara umowa została rozwiązana a nowa może być zawarta tylko ze mną jako właścicielem opcji. :)

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
ahhhh ja mówię o domenie .com

nie wpadłbym na to żeby rejestrowac realestates.pl :)

 

 

... a jak wpadłeś na to, że chodziłoby o opcję na domenę "com"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×