Jump to content
Kangur

Kilka aukcji z Sedo

Recommended Posts

 

 

 

 

... Czyli coś powoli się dzieje z "eu" w wielkim Świecie :wacko:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

---

caterings.eu

Share this post


Link to post
Share on other sites
... Czyli coś powoli się dzieje z "eu" w wielkim Świecie :)

 

A wiesz ile kosztuje catering.pl ?! :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites
A wiesz ile kosztuje catering.pl ?! :wacko:

 

 

Napisałem, że coś się dzieje, i się dzieje :)

"Sie sprzedaje" i wg mnie to już dobrze.

W jakim to "dorosłym" wieku są domeny "eu :P ? W przyszłości, po kilkukrotnej zmianie właściciela, cena za catering.eu będzie konkretna.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Napisałem, że coś się dzieje, i się dzieje :wacko:

"Sie sprzedaje" i wg mnie to już dobrze.

W jakim to "dorosłym" wieku są domeny "eu :) ? W przyszłości, po kilkukrotnej zmianie właściciela, cena za catering.eu będzie konkretna.

Jak pokazała Kamila w swojej prezentacji na konferencji NASK (slajd numer 10), transakcji sprzedaży domen .eu jest całkiem sporo. To trzeci rynek po .com i .de (przynajmniej w Sedo).

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak pokazała Kamila w swojej prezentacji na konferencji NASK (slajd numer 10), transakcji sprzedaży domen .eu jest całkiem sporo. To trzeci rynek po .com i .de (przynajmniej w Sedo).

 

DD

 

 

Fakt :wacko: Nawet nie sądziłem, że jest tak dobrze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
to po prostu kolejna edycja Benelux Auctions

http://sedo.com/search/searchresult.php4?t...onevent=BeNeLux

 

W Warszawie Kamila z Sedo wspominała, że będzie się przymierzac do aukcji domen z Europy Srodkowej.

 

Uzbrajamy się w cierpliwość :wacko:

 

Z tego co wiem realny jest koniec roku - o ile uzbierają wystarczająco dużo dobrych domen z niskimi cenami startowymi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
catering.eu 5k ojro

 

w zasadzie trochę mało jak na taki adres

 

Z drugiej strony - ta domena ma zerowy target. Bo nikt nie organizuje "cateringu w Europie", podobnie budowanie bazy firm cateringowych dla całej Europy ma niewielki sens. Myślę że niemal każda końcówka krajowa z tym słowem jest warta wielokrotnie więcej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z drugiej strony - ta domena ma zerowy target. Bo nikt nie organizuje "cateringu w Europie", podobnie budowanie bazy firm cateringowych dla całej Europy ma niewielki sens. Myślę że niemal każda końcówka krajowa z tym słowem jest warta wielokrotnie więcej.

 

A może są jakieś firmy, które mają globalne ambicje, w Stanach chyba są takie, które działają w różnych stanach, to i w Europie można w różnych krajach, wtedy taka domena jak znalazł.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z drugiej strony - ta domena ma zerowy target. Bo nikt nie organizuje "cateringu w Europie", podobnie budowanie bazy firm cateringowych dla całej Europy ma niewielki sens...

Chyba nie ma takiej firmy w Polsce, w Europie i na świecie, która potrafi zorganizować catering dla każdego i w każdym miejscu.

Jeśli jest to klient korporacyjny generujący duże, stałe obroty, to zapewne zorganizują mu wszystko choćby w najdalszym zakątku.

 

Natomiast zdecydowana większość firm zajmujących się cateringiem, to firmy lokalne.

I dlatego budowanie takiej bazy w Europie ma sens.

Bo organizując imprezę w innym kraju, możemy zawczasu znaleźć i zamówić wszystko co chcemy.

Choć z drugiej strony zazwyczaj zdajemy się na zorganizowanie wszystkiego hotelowi, w którym rezerwujemy noclegi.

Nawet jeśli taki hotel nie potrafi zapewnić własnego cateringu, to zna solidne, lokalne firmy, które zagwarantują odpowiednią jakość.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprzedane:

 

tax.eu 12,530 USD

beer.eu 6,700 USD

carinsurance.eu 3,800 USD

rugby.eu 3,600 USD

university.eu 3,500 USD

 

Nie sprzedały się (nie osiągnięto ceny minimalnej):

mortgage.eu

stocks.eu

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepiej wyglądałyby ceny w euro, w kontekście ostatniego osłabienia dolara :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
cieniutko, beer.eu zaledwie jakieś 5k EUR

 

tax.eu też słabo

To czemu nie kupiłeś? :D Zwracam honor, jeśli kupiłeś ;)

 

Ja w jednej licytowałem, ale nie wygrałem aukcji.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×