Jump to content
domenator

zabawne komentarze do "ofert"

Recommended Posts

No i wychodzi na to, że klienci wolą domeny z myślnikiem :)

 

Ktokolwiek im doradzał, uczył się pozycjonowania z dawno już nieaktualnej książki. ;-)

Przecież wystarczy wpisać np, 'meble kuchenne' i na drugim miejscu wyskakuje domena bez myślnika, a mimo to jest pogrubiona, jako zawierająca żądaną frazę. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie wiem po co ci nasza domena i jaki robot ci dla nas ja zalatwil .

moge wiedziec czy moze nastapic cesja na nasza muzyczna domene ktora jest caly czas rozkradana .

 

dotyczy domkena [...].pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

List wysłany przez formularz kontaktowy ppd (pisze kancelaria adwokacka):

 

Witam Państwa,

jestem zainteresowany zakupem domeny *****.com.pl. Na stronie ofertowej wskazana jest kwota 610 zł w trybie kup teraz. Czy istnieje możliwość negocjowania tej ceny? Drugie pytanie dotyczy wskazania kto jest właścicielem tej domeny - od kogo dokonywana byłaby sprzedaż tej domeny. W rejestrze NASK widnieje jedynie informacja, iż abonent domeny: dane niedostępne (osoba fizyczna). Chciałbym mieć pewność, iż dokonuję zakupu domeny od właściciela lub osoby upoważnionej. W jaki sposób można skontaktować się bezpośrednio z właścicielem i/lub uzyskać "pewne" dane kto jest właścicielem domeny (...)

 

Odpisałem, że cena nie podlega negocjacji i wystawiam fvat.

Po czym dostaję maila:

 

Witam,

dziękuję za informację.

Proszę jeszcze o informację kto jest właścicielem tej strony oraz jakiś dokument (w formie skanu) zarejestrowania domeny na wskazanego właściciela.

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
List wysłany przez formularz kontaktowy ppd (pisze kancelaria adwokacka):

 

 

 

Odpisałem, że cena nie podlega negocjacji i wystawiam fvat.

Po czym dostaję maila:

 

 

 

:)

odkryj dane we Whois dla tej domeny i po sprawie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
odkryj dane we Whois dla tej domeny i po sprawie :)

 

Pewnie i tak bym zrobił, ale to pisze jakaś kancelaria adwokacka, która ma swoją domenę, więc nie sądzę, że to oni chcą ją kupić dla siebie.

Jest masa firm o takiej nazwie jak w tej domenie, więc pewnie działają na rzecz którejś z tych firm. A nazwa to imię greckiego boga :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
...

Też podejrzewałem, że dane chcą prędzej pod arbitraż :)

 

Sprawdź w UPRP czy nazwa nie zastrzeżona :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sprawdź w UPRP czy nazwa nie zastrzeżona :)

 

Jest tego trochę, ale tak jak pisałem - firm o takiej nazwie jest cała masa. Z tym, że w UPRP 75% to są decyzje odmowne, albo decyzje o wygaśnięciu prawa ochronnego. Przyznanych jest kilka: żarówki, żaluzje, art. papiernicze, jakieś pojemniki, maszyny drukarskie, hotel, woda destylowana, węgiel drzewny, płytki ceramiczne ;-)) Każde to inna firma, heh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to poproś o wskazanie adresu internetowego, na który masz przekierować ową domenę. Przekierowanie tylko abonent może zrobić :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pewnie i tak bym zrobił, ale to pisze jakaś kancelaria adwokacka, która ma swoją domenę, więc nie sądzę, że to oni chcą ją kupić dla siebie.

Jest masa firm o takiej nazwie jak w tej domenie, więc pewnie działają na rzecz którejś z tych firm. A nazwa to imię greckiego boga :-)

 

Jeśli chcą Ci ją zabrać to problemu z uzyskaniem Twoich danych raczej mieć nie będą. Tak że weź to pod uwagę w swoich rozważaniach na ten temat.

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli chcą Ci ją zabrać to problemu z uzyskaniem Twoich danych raczej mieć nie będą. Tak że weź to pod uwagę w swoich rozważaniach na ten temat.

:)

 

To nie się trochę pomęczą, dlaczego mam im ułatwiać? Tego nie rozważyłeś? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozważyłem ale też wziąłem pod uwagę możliwość ewentualnego dogadania się i wybór tzw. mniejszego zła...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rozważyłem ale też wziąłem pod uwagę możliwość ewentualnego dogadania się i wybór tzw. mniejszego zła...

 

Nie znam ich zamiarów, więc nie będę wychodził przed szereg. Sądzę, że to oni powinni wyjść z jakąś propozycją, a nie ja.

 

W temacie (domena zaparkowana w ND):

Domena praca-dla-nastolatka.pl

Nazwisko P********

(...)

Uwagi: Jak nie umiesz zrobi����¯�¿�½ strony to nie bierz si����¯�¿�½ za to

 

Otrzymałeś zapytanie dotyczące domeny wseia.edu.pl

Nadawca: kasia*****@onet.eu

Oferta: PLN

Wiadomość:

 

witam

chciałabym zapisac sie na studia podyplomowe o kierunku Pielęgnacja Urody.

 

Było napisane wyraźnie dużymi literami, że domena jest na sprzedaż, więc chyba zaproponuję Pani studia podyplomowe o kierunku pielęgnacja czytania ze zrozumieniem :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena EnglishPlus.pl

Oferta EUR 50

[...]

Uwagi: Jesli zgodzi sie Pan odsprzedac ta domene w cenie rejestracji (120zl pln), to ja kupimy. W przeciwnym wypadku zarejestrujemy wolna domene.

Pozdrawiam, T****

 

Cóż.. poleciłem im zarejestrować wolną domenę. Swoją drogą gdzie oni rejestrują za 120zł ? ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

przez weekend nas nie bylo i takie zmiany :) Euro ponizej 3zl? (skladaja oferte na 50 euro a chca kupic za 120zl ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
przez weekend nas nie bylo i takie zmiany :) Euro ponizej 3zl? (skladaja oferte na 50 euro a chca kupic za 120zl ;-)

 

To chyba dlatego, że mam ustawione 50 € jako domyślna cena minimalna.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiadomość wysłana za pomocą formularza kontaktowego PPD.pl dotycząca domeny grzegorz.pl:

 

Imię i nazwisko: Grzegorz Z...

E-mail: xxx

Telefon:

IP: xxx

 

Treść:

Proponuję 50 zł za domenę grzegorz.pl. Proszę o odpowiedź.

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

prawdziwi kibice Argentyny potrafią wybaczać i okazać swoją miłość wobec zawodnika ;)

 

Witaj, użytkowniku rok1978!

 

Wiadomość wysłana za pomocą formularza kontaktowego PPD.pl dotycząca domeny messi.pl:

 

Imię i nazwisko: Joanna XXXXXXX

E-mail: XXXXXXXXX@interia.pl

Telefon:

IP: XX.XXX.XXX.XXX

 

Treść:

love messi

 

 

--

Wiadomość wysłana zgodnie z regulaminem PPD.pl oraz za Twoją zgodą.

Share this post


Link to post
Share on other sites
prawdziwi kibice Argentyny potrafią wybaczać i okazać swoją miłość wobec zawodnika :)

 

Masz jakieś zapytania? Odpuściłem jej przechwytywanie i... żałuję ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Masz jakieś zapytania? Odpuściłem jej przechwytywanie i... żałuję ;-)

owszem mialem jedno

Wiadomość wysłana za pomocą formularza kontaktowego PPD.pl dotycząca domeny messi.pl:

 

Imię i nazwisko: Agnieszka XXXXX

E-mail: XXX.XXXXXXXXXXXXXXXXXX@gmx.de

Telefon: 00XXXXXXXXX

IP: XX.X.XXX.X

 

Treść:

Dzieńdobry chciałabym się dowiedzieć ile będzie kosztowało przedłużenie włosów.Moje włosy są koloru blond , długość ich jest średnia i na jak długo będę je mogła mieć. Moim życzeniem jest żeby tak do 5 miesięcy trzymały się.Chciałabym się dowiedzieć jeszcze jaki jest najlepszy rodzaj przedłużania tak żeby włosy się nie poniszczyły.Dziękuje i czekam na odpowiedz.Z serdecznymi pozdrowieniami XXXXXX.

 

bo to domena po salonie fryzjerskim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najpierw zapytanie przez formularz Dropped:

 

Treść wiadomości:

witam ile za domenę xxxxxxxxxxxx.pl ?

 

Po mojej odpowiedzi przyszła natychmiast zwrotna wiadomość o treści:

 

Odpowiedź jest generowana automatycznie prosimy na nią nie odpowiadać.

 

Przygotowaliśmy logo portalu o większej rozdzielczości, prosimy o wrzucanie tego loga na plakaty i inne materiały reklamowe.

 

pozdrawiamy www.xxxxxxxxx.pl

 

* Wiadomość będzie wysyłana do 31.08.20010 do godziny 23:59:59

 

Chyba w tym życiu już nie sprzedam tej domeny jak mam czekać do roku 20010 :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

trzy kwiatki z tego tygodnia

 

Wiadomość wysłana za pomocą formularza kontaktowego PPD.pl dotycząca domeny eporadyprawne.pl:

 

Imię i nazwisko: Jacek xXXXXX

E-mail: XXXXX.XXX@wp.pl

Telefon:

IP:

 

Treść:

Prosze o napisanie apelacji od wyroku sadu rejonowego z prawa pracy. Sprawa dotyczy kwiestii formalnych wyroku, zwolniłem dyscyplinarnie osobe za rażące naruszenie obowiazków pracownika za oszustwa finansowe , sąd uznał fakty mertytoeyczne ale uwalił mnie na sprawach formalnych w I instancji i przyznał pracownikowi odszkodowanie za niezgodne z prawem rozwiazanie umowy o pracę . Natomiast merytorycznie zwolnienie było zasadne i sąd sam to posrednio przyznaje, aby dokładnie nakreslić sprawe mogę wysłac e-mailem kopie dokumentów. Od jutra mam 2 tygodie na wysłanie apelacji . Czy Wasza firma jest w stanie mi udzielic pomocy w postaci napisania apelacji.?

 

Wiadomość wysłana za pomocą formularza kontaktowego PPD.pl dotycząca domeny odpocznę.pl:

 

Imię i nazwisko: ElżbietaXXXXX

E-mail: XXX@wp.pl

Telefon:

 

 

Treść:

Proszę uprzejmie o ofertę wakacyjną - kierunek dowolny: Bułgaria/Grecja etc... Mam ofertę w Les piramidas w Tunezji za 5700 - 2 tygodnie dla 4-osobowej rodziny ze śniadaniem i obiadokolacją. Szukam czegoś w podobnej cenie - pilnie!! Mam 2 tygodnie wakacji od ok 19/22 lipca.Będę wdzięczna za pomoc.opinie o tym hotelu troszkę nas zniechęciły.

Z poważaniem

Elżbieta XXXXXX

 

 

Wiadomość wysłana za pomocą formularza kontaktowego PPD.pl dotycząca domeny toppoker.pl:

 

Imię i nazwisko: Tomasz XXXX

E-mail:XXXXXX@wp.pl

Telefon:

IP:

 

Treść:

Podeślij mi odpowiedzi

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

oferta nie do odrzucenia... :)

 

"NameDrive Team" napisał(a):

>

> > Szanowni Państwo!

> >

> > Mamy przyjemność poinformować, że otrzymaliście Państwo ofertę

> > kupna domeny ikz.pl

> > . Składający ofertę przesyła Państwu poniższą wiadomość:

> >

> > Domena ikz.pl

> > Oferta EUR 10

> > Nazwisko xxxxxxxxx

> > E-mail: xxxxxxx@tlen.pl

> > Telefon: 000

> > IP: xxxxxxxxx

> > Uwagi: Witam, jestem zainteresowany odkupieniem domeny ikz.pl. Proszę

> > o informacje o cenie. Pozdrawiam

> >

.........

 

> Witam,

> proponuję XXXX zł netto do negocjacji

>

...........

 

Witam,

 

Cena piękna choć nie realna! Zejdźmy na ziemię! Maksymalnie jestem w

stanie zapłacić 100zł! To i tak cena 10 razy przewyższa wartość

domeny.

 

Proszę się poważnie zastanowić nad moją propozycję!.

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Propozycja sprzed 5 dni z aukcji Allegro dotyczącej domeny Wypocznij24.pl:

 

Jestem zainteresowany zakupem, proponuje 200zł za domenę (bardzo dobry zarobek jak na 2 minuty "pracy" z rejestracja domeny). Podana cena za domenę z aukcji oraz pozostałe jest aż nazbyt przeceniona.

:)

 

Podziękowałem za hojną propozycję i nie skorzystałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja się zastanawiam, po co ludzie chcą kupować za 100 czy 200 zł na coś, co jest wg nich nic nie warte... równie dobrze niech idą do jubilera i wydadzą te pieniądze na diamentową kolię, bo przecież to tylko szkiełka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×