Jump to content
domenator

zabawne komentarze do "ofert"

Recommended Posts

Perełka sprzed chwili ;)

 

Domena nie będzie zarabiać, chciałem umieścić tutaj mój blog. Preferował bym kontakt e-mail

 

To jeden z moich ulubionych technik negocjacyjnych :( Obniżyć wartość przedmiotu w oczach sprzedawcy. Najlepiej gdyby jeszcze dopłacił, żeby tylko się pozbyć domeny :(

 

Zapytanie o domenę dwuznakową typu literacyfra.pl

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Składający ofertę przesyła Państwu poniższą wiadomość:

 

Domena ksiazka.info

Oferta EUR 10

Nazwisko as

E-mail: *****@o2.pl

Telefon: 22222222222222222222

IP: 83.18.183.***

Uwagi: pasi?

Oferta inwestora domenowego z forum ;)

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites
kiedyś miałem tego typu

 

potrzebowałbym xxxxxxx.pl, niech wezmie sobie Pan xxxxxxx.net bo jest wolna a z .pl i tak Pan nie korzysta.

Dobre, czegoś takiego jeszcze nie miałem ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
potrzebowałbym xxxxxxx.pl, niech wezmie sobie Pan xxxxxxx.net bo jest wolna a z .pl i tak Pan nie korzysta.

 

To ja raczej odwrotnie – jak ktoś do mnie pisze z zaznaczeniem, że domena ma być przeznaczona na blog, jakiś projekt studencki czy coś, to podaję mu jakie ma wolne końcówki do wyboru. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z formularza kontaktowego dla pewnej domeny:

 

Imię i Nazwisko: *****

Email: *****

Telefon: *****

Wiadomość:

proszę o kontakt

ImięNadawcy NazwiskoNadawcy

 

Moja odpowiedź:

 

Witam,

w jakim celu chciałby się Pan ze mną skontaktować?

pozdrawiam

 

klient:

 

Jeżeli jesteście tak tajną firmą, że nie można się z wami skontaktować to już nic nie chcę.

 

 

 

 

A przepraszam, to my się nie kontaktowaliśmy właśnie? ;)

Edited by seller

Share this post


Link to post
Share on other sites
kiedyś miałem tego typu

 

potrzebowałbym xxxxxxx.pl, niech wezmie sobie Pan xxxxxxx.net bo jest wolna a z .pl i tak Pan nie korzysta.

hehe, to jest po prostu miSZCZostFo! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobre, czegoś takiego jeszcze nie miałem ;)

 

DD

 

Danielu, co odpowiedziałeś?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejna oferta nie do odrzucenia:

"witam......mam do sprzedania korale ponad 100-letnie czy są panstwo zainteresowani kupnem? dolączam zdjecie korali"

 

*korale.eu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kolejna oferta nie do odrzucenia:

"witam......mam do sprzedania korale ponad 100-letnie czy są panstwo zainteresowani kupnem? dolączam zdjecie korali"

 

*korale.eu

 

Jeszcze może dobry interes na tych koralach zrobisz. Kup jako "złom" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeszcze może dobry interes na tych koralach zrobisz. Kup jako "złom" :)

O ile nie zostanie oskarżony o paserstwo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Panie Grzegorzu. Rozumiem negocjacje, ale przy takim podejściu i takiej kwocie pomylił nas Pan z jakimś bankiem. Proszę sobie zatrzymać tę domenę. Przechodzimy na wolny bardziej cywilizowany adres www.salonsportowy.com.pl Pozdrawiam xxx xxx

 

Zapytanie o domenę salonsportowy.pl - jak się okazało mało cywilizowaną w porównaniu do .com.pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

było na studenta no to teraz na harcerza

 

Treść wiadomości:
Bardzo proszę o udostępnienie domeny za symboliczną złotówkę. 11 WDH
Darnia jest drużyną harcerską bez jakiegokolwiek dochodu. Wszyscy
działacze działają całkowicie za darmo, aby tylko zapewnić dzieciom
super zabawę i wypoczynek. Koszty utrzymania strony ponosi drużynowy z
własnych pieniędzy. Proszę o wyrozumiałość i wielkie serce.
W imieniu zuchów i harcerzy "Darni" phm Dxxxxx Bxxxxx

 

wcześniej proponował 10euro - widocznie in starsza domena tym bardziej traci na wartości

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na podstawie naszej analizy doszliśmy do wniosku, że ma ona bardzo niewielką siłę pozycjonerską i nie wpłynie znacząco na oglądalność naszej strony internetowej. Sytuacja byłaby zupełnie inna w przypadku domeny z myślnikiem, który jest traktowany przez Google jako spacja, a zatem posiadalibyśmy cenne słowo kluczowe w domenie. W przypadku braku myślnika domena taka w oczach Google jest raczej przypadkowym zlepkiem liter.

No i wychodzi na to, że klienci wolą domeny z myślnikiem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Szanowny Panie

 

W tej branży domena jest warta ok. 2500 PLN gdyż za cenę ok. 24 000 PLN

nie opłaca się w to inwestować a to głównie dlatego, że więcej jest

warta pozycja w wyszukiwarkach.

Edited by Michal

Share this post


Link to post
Share on other sites
No i wychodzi na to, że klienci wolą domeny z myślnikiem :)

Ja myślę, że to była tylko wymówka aby jej nie kupić w tej cenie.

 

Ja miałem ostatnio rozmowę z klientem zainteresowanym domeną z myślnikiem a potem zrezygnował bo chciał puścić reklamę w radio i ten myślnik mu nie pasował :)

 

Niestety ktoś inny jest abonentem wersji bez myślnika.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja myślę, że to była tylko wymówka aby jej nie kupić w tej cenie.

Ja miałem ostatnio rozmowę z klientem zainteresowanym domeną z myślnikiem a potem zrezygnował bo chciał puścić reklamę w radio i ten myślnik mu nie pasował :)

Domenę z myślnikiem ma firma z ich branży, a ja oferuję tamtej firmie domenę bez myślnika w cenie 150zł, no i jak tu przemówić do tej firmy? Przekierować ich na CenyDomen.pl żeby zobaczyli jakie ceny są osiągane za te przypadkowe zlepki liter?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domenę z myślnikiem ma firma z ich branży, a ja oferuję tamtej firmie domenę bez myślnika w cenie 150zł, no i jak tu przemówić do tej firmy? Przekierować ich na CenyDomen.pl żeby zobaczyli jakie ceny są osiągane za te przypadkowe zlepki liter?

Może myślą, że oddasz im za darmo.

Po za tym zbyt "pozycjonersko" się wypowiadają - może mają takiego doradcę w postaci "informatyka - znawcę branży" :)

Edited by mdi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domenę z myślnikiem ma firma z ich branży, a ja oferuję tamtej firmie domenę bez myślnika w cenie 150zł, no i jak tu przemówić do tej firmy? Przekierować ich na CenyDomen.pl żeby zobaczyli jakie ceny są osiągane za te przypadkowe zlepki liter?

 

Napisz, że właśnie znalazłeś taką stronę cenydomen.pl i sam jesteś zaskoczony jakie ceny osiągają domeny, a 150zł to jest przy tym nic, więc Twoja oferta jest ważna tylko do końca tygodnia. Po tym czasie nie sprzedasz domeny poniżej 300zł. Tak bym zrobił :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Napisz, że właśnie znalazłeś taką stronę cenydomen.pl i sam jesteś zaskoczony jakie ceny osiągają domeny, a 150zł to jest przy tym nic, więc Twoja oferta jest ważna tylko do końca tygodnia. Po tym czasie nie sprzedasz domeny poniżej 300zł. Tak bym zrobił :-)

trochę to śmieszne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Napisz, że właśnie znalazłeś taką stronę cenydomen.pl i sam jesteś zaskoczony jakie ceny osiągają domeny, a 150zł to jest przy tym nic, więc Twoja oferta jest ważna tylko do końca tygodnia. Po tym czasie nie sprzedasz domeny poniżej 300zł. Tak bym zrobił :-)

 

Nie zapominając dodać że ta strona ma adres bez myślnika...

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×