Jump to content
domenator

zabawne komentarze do "ofert"

Recommended Posts

domena, o którą dostałem ostatnimi czasy kilka zapytań:

 

pytanie o cenę, moja oferta i odpowiedź :

 

troche duzo, myslalam o 100 zl

 

:)

teraz inna :

 

Proszę o informację za jaką cenę minimalną jest do nabycia domena laserworld.pl.

Nie ukrywam, że cena 500 zł jest wysoka.

 

Proszę o odpowiedź pisemną lub telefoniczną (załączam wizytówkę).

 

 

 

Z poważaniem

Xxxx Xxxxxxxxxxxx

 

firma która pytała powyżej wygrała jeden z przetargów na obsługę stadionu zgłoszonego do euro, tak więc przypuszczam, że mają więcej niż 500 zł :)

Edited by whiskyananas

Share this post


Link to post
Share on other sites
...

firma która pytała powyżej wygrała jeden z przetargów na obsługę stadionu zgłoszonego do euro, tak więc przypuszczam, że mają więcej niż 500 zł :)

Może skisili robotę i nawet 500 zł im nie zostało :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
firma która pytała powyżej wygrała jeden z przetargów na obsługę stadionu zgłoszonego do euro, tak więc przypuszczam, że mają więcej niż 500 zł :)

 

Ależ mnie to drażni niemiłosiernie ;) To znaczy, że jak prezes tej firmy idzie kupować samochód to też należy mu cenę o 100% do góry podnieść, albo jak idzie do kawiarni na kawę to ma zapłacić 50zł zamiast 8zł? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

no niestety, jak widac wsrod czesci domeniarzy panuje przekonanie ze jak ktos ma duzo kasy to chetnie ja wydaje na domeny :)

 

A to jednak nie zawsze idzie w parze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ależ mnie to drażni niemiłosiernie :) To znaczy, że jak prezes tej firmy idzie kupować samochód to też należy mu cenę o 100% do góry podnieść, albo jak idzie do kawiarni na kawę to ma zapłacić 50zł zamiast 8zł? :)

 

 

Dokładnie, co więcej w marketach najpierw będzie kolejka z PITami by ustalić numer kasy, do której należy podejść, a potem marża w zależności od zarobków. Pracownicy marketów będą mieli produkty w cenach M2M, zaś wielbiciele polskich produktów będą zmuszani do stosowania ich międzynarodowych odpowiedników. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mogę kupić domenę szkoleniasprzedazowe pl za 50 zł biorąc pod uwagę parametry tj. sream, age, content value.

W przypadku zainteresowania proszę o kontakt.

 

Sream? Content value oferty na giełdzie Aftermarket? :) Jakoś mało przekonujące to było, ale pewnie uczą tego na tych sprzedażowych szkoleniach, w każdym razie i tak nie zadziałało. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ależ mnie to drażni niemiłosiernie :) To znaczy, że jak prezes tej firmy idzie kupować samochód to też należy mu cenę o 100% do góry podnieść, albo jak idzie do kawiarni na kawę to ma zapłacić 50zł zamiast 8zł? :)

 

 

no niestety, jak widac wsrod czesci domeniarzy panuje przekonanie ze jak ktos ma duzo kasy to chetnie ja wydaje na domeny :D

 

A to jednak nie zawsze idzie w parze.

 

 

Dokładnie, co więcej w marketach najpierw będzie kolejka z PITami by ustalić numer kasy, do której należy podejść, a potem marża w zależności od zarobków. Pracownicy marketów będą mieli produkty w cenach M2M, zaś wielbiciele polskich produktów będą zmuszani do stosowania ich międzynarodowych odpowiedników. ;)

 

czy napisałem gdziekolwiek, że cenę podniosłem specjalnie dla tej firmy ? cena jest stała

proszę o uważniejsze czytanie mojego postu

 

po prostu rozbawił mnie fakt, że firma dysponująca setkami tysięcy złotych negocjuje cenę potrzebnej im domeny, za którą chciałem kilkaset złotych

Share this post


Link to post
Share on other sites
sa kraje, że np mandaty sie placi w zaleznosci od zarobków - za to samo wykroczenie jeden zaplaci 5 Euro a drugi 5000

 

Na przykład Finlandia. Ale to trochę inna sytuacja bo to jest kara, a jak wiadomo, żeby kara była skuteczna musi być dotkliwa (i nieunikniona, ale to inny temat). Stąd wysokość kary zależna od dochodów i to jak najbardziej ma sens. Ale zakupy to inna sprawa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
czy napisałem gdziekolwiek, że cenę podniosłem specjalnie dla tej firmy ? cena jest stała

 

Nie pisałem nic w związku z Twoją ofertą, ale pewnym niepokojącym trendem wzrostu ceny w zależności od zasobności portfela firmy wysyłającej zapytanie o domenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sream?

 

Przepraszam za OT, ale tak mi się skojarzyła anegdota, którą gdzieś czytałem w prasie branżowej a propos wejścia brandu "OSRAM" na polski rynek.

 

Przed II wojną światową bardzo znaną grupą akrobatów byli włoscy bracia OSRANI. Przed przyjazdem na występy w Polsce długo zastanawiano się jak to przyjmą Polacy, ich nazwisko może się źle kojarzyć :)

 

Postanowiono więc wyjątkowo w Polsce przedstawiać ich jako braci ORSANI :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przepraszam za OT, ale tak mi się skojarzyła anegdota, którą gdzieś czytałem w prasie branżowej a propos wejścia brandu "OSRAM" na polski rynek.

 

Przed II wojną światową bardzo znaną grupą akrobatów byli włoscy bracia OSRANI. Przed przyjazdem na występy w Polsce długo zastanawiano się jak to przyjmą Polacy, ich nazwisko może się źle kojarzyć ;)

 

Postanowiono więc wyjątkowo w Polsce przedstawiać ich jako braci ORSANI :)

 

Dziś by to nie przeszło. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam serdecznie

Informuję, że nasza firma jest właścicielem domen internetowych o tematyce jednoznacznie określającej profil państwa działalności . Poniżej podaję ich nawy oraz ceny nabycia praw :

 

www.holowanie.org 5000zł.

 

www.holowanie.biz 8000 zł

 

www.holowanie.pl 35000zł.

 

pozdrawiamy

zespół Hepi

 

Chyba muszę zacząć udzielać się na forum, bo niektórzy to już przeginają :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba muszę zacząć udzielać się na forum, bo niektórzy to już przeginają :)

To jeszcze nic .Ostatnio dostałem ofertę na domenę cyfrowypolsat czy coś w tym stylu z egzotyczną końcówką .Abonent chciał za domenę 10000 zł :)

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klient zapytał mnie czy sprzedam mu domenę elevator*pl za 20 euro. Odpowiedziałem, że cena minimalna tej domeny to 3tys. zł netto. Jego odpowiedź:

 

Wydaje mi sie ze jest warta tyle co sex.com

takze 3 tys to za malo. wezme za 300 tys

 

Czy mam to traktować jako ofertę i wystawić mu fakturę na taką kwotę?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy mam to traktować jako ofertę i wystawić mu fakturę na taką kwotę?

Jak dla mnie, to ta "oferta" ma raczej inny charakter :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba muszę zacząć udzielać się na forum, bo niektórzy to już przeginają :)

 

hehe, też to dostalem

Specjalista ds. reklamy i marketingu

HEPI

ul. Kolumny 11/13

93-610 Łódź

 

 

ok 17 wysyłali

Share this post


Link to post
Share on other sites
hehe, też to dostalem

Specjalista ds. reklamy i marketingu

HEPI

ul. Kolumny 11/13

93-610 Łódź

 

 

ok 17 wysyłali

 

niby chcą być poważną firmą a wysyłają spam w dodatku tak marnie skonstruowany eh...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam

 

rozumiem czemu są niekóre domeny warte sporo ale tez podziwiam ludzi którzy za to płacą

 

moja cena to 99 PLN netto

 

 

 

Pozdrawiam

****** ******

 

klient sam napisał, że domena mu bardzo porzebna, napisałem 1500 zł do negocjacji i wyjasnilem czym sie rożni domena na rynku wtornym od kupionej za 1 zl w promocji u rejestratora

oto odpowiedź

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×