Jump to content
domenator

zabawne komentarze do "ofert"

Recommended Posts

Ok, ale to jest wyrwane z części dłuższego maila, jako ciąg dalszej dyskusji po przekierowaniu do pomocy tydzień wcześniej. :)

 

Można nie ciągnąć tematu, bo transakcja zakończona. :)

Słowo "konto" (bankowe) zamienić trzeba na "rachunek" bo wcześniej też zauważyłem, że klient potrafi się w tym pogubić ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W czasie gdy wybuchła afera związana z dopalaczami, zacząłem otrzymywać dużą ilość maili związanych z moją domeną:

 

smart-szop.pl

 

oto kilka z nich:

 

- 'mózg sobie dopal'

 

- 'sanepid i policja w dupe Ci zagladaja i juz sprzedajesz strone, nafaszerowalbym Ci tymi dopalaczami pajacu i ciekawe jakbys wygladal.Od razu na cmentarz bym Cie zawiózł. Jestes oszustem i pedalem!'

 

- 'Witam serdecznie! Posiadam juz odpowiednie srodki na zakup takiej domeny i szeroki handel owymi srodkami. Lecz dobrze juz i szeroko ogloszono, ze koniec z tymi srodkami juz na zawsze. Cp pan o tym sadzi? Jak to wyglada z waszej strony?'

 

- 'chyba ci się biznes posypał'

 

- 'dopalacze idą do piachu'

 

- 'witam chcialem zamowic za 100pl ziolek'

 

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
W czasie gdy wybuchła afera związana z dopalaczami, zacząłem otrzymywać dużą ilość maili związanych z moją domeną:

 

smart-szop.pl

 

oto kilka z nich:

(...)

Hmm, jak by to skomentować: pełen pluralizm wypowiedzi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
plachcik A ile krzyknąłeś za StockBroker.pl ?

 

#BusinessDeveloper.pl

 

Kwotę odpowiednią dla tej domeny :)

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czyli dziwne, że tak zareagował, gdy podałeś mu niskie xxx :)

Tak właśnie zareagował na kwotę 300 zł :)

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak właśnie zareagował na kwotę 300 zł :)

 

No zobacz jak trafiłem :)

 

Mimo,iż wcześniejszy post miał formę żartu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzwonię do firmy która do niedawna była abonentem jednego z moich nabytków z propozycją sprzedaży domeny

ODP- nie nie my już mamy stronę internetową

Tłumaczę że nie oferuje stron internetowych tylko domenę *.pl

ODP ale myśmy od Państwa już kupili tą stronę niech Pan sobie wpisze ten adres w internet to Pan zobaczy, widocznie ktoś od Pana z firmy nam sprzedał tą stronę

Próbuję dalej klarować że nie oferuję stron www, dalej nie trafia, w końcu się pytam: A może Pani wejść na Waszą stronę? słyszę że Pani stuka w klawiaturę Chwila konsternacji i odpowiedź no nie da się

Widzę że kobieta nie ma bladego pojęcia a twierdzi ze nikogo decyzyjnego nie ma pod ręką, zostawiam kontakt i czekam licząc że powinno im zależeć bo to nie tylko nie działająca strona ale i maile wszystkie z tym adresem

Po dwóch dniach telefon: Słuchaj cwaniaczku za kradzież strony internetowej załatwię Cię tak że pożałujesz. Pewno okularniku internetowy słyszałeś o tym że nawet za kradzież durnych postaci w grach można iść siedzieć a co dopiero za kradzież strony poważnej firmy. Za robotę się weź włamywaczu a nie za okradanie ludzi

Odpadłem, domena chyba musi poczekać do czasu gdy Pan Zapieniony zostanie uświadomiony że nikt mu niczego nie ukradł tylko zapomniał abonament opłacić

Edited by promedica

Share this post


Link to post
Share on other sites
Słuchaj cwaniaczku za kradzież strony internetowej załatwię Cię tak że pożałujesz. Pewno okularniku internetowy słyszałeś o tym że nawet za kradzież durnych postaci w grach można iść siedzieć a co dopiero za kradzież strony poważnej firmy. Za robotę się weź włamywaczu a nie za okradanie ludzi

Boskie! Dzięki za to, bo dawno się tak nie uśmiałem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzwonię do firmy która do niedawna była abonentem jednego z moich nabytków z propozycją sprzedaży domeny

[...]

Fantastyczny pomysł. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzwonię do firmy która do niedawna była abonentem jednego z moich nabytków z propozycją sprzedaży domeny

 

Nie lepiej poczekać aż sami się odezwą ? Tak to wyglądasz na zdesperowanego .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzwonię do firmy która do niedawna była abonentem jednego z moich nabytków z propozycją sprzedaży domeny

 

Fantastyczny pomysł. :)

 

Dokładnie, ten post nie powinien być w temacie "zabawne komentarze do ofert", ale w temacie typu "niemądre pomysły domainerów".

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sytuacji kiedy gość dzwoni do byłego abonenta, to stawia się na nieco wątpliwej sytuacji, ale prawda jest taka, że straszenie sądem czy innymi konsekwencjami za takie postępowanie, można porównać do straszenia dzieci gwiazdorem czy rózgą w zależności kto czego bał się bardziej.

 

Etyka? Rozsądek? Wszystko to znika na aukcjach domen z TM gdzie ludzie licytują jak wściekli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe Promedica czy dostaniesz niedlugo wezwanie na policje, a jak tak to ciekawe czy w charakterze swiadka, czy podejrzanego :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dokładnie, ten post nie powinien być w temacie "zabawne komentarze do ofert", ale w temacie typu "niemądre pomysły domainerów".

 

Pomysł nie do końca był niemądry bo Pan Nerwowy okazał się być osobą odpowiedzialną w firmie za stronę techniczną i zaproponował dziś że jako osoba prywatna odkupi domenę (nie żaden TM tylko dwa słowa powszechnie używane) byle tylko szef się nie dowiedział :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pomysł nie do końca był niemądry bo Pan Nerwowy okazał się być osobą odpowiedzialną w firmie za stronę techniczną i zaproponował dziś że jako osoba prywatna odkupi domenę (nie żaden TM tylko dwa słowa powszechnie używane) byle tylko szef się nie dowiedział :)

Hehe, a zaksięgują pewnie jako wydatki na kawę i herbatę. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hehe, a zaksięgują pewnie jako wydatki na kawę i herbatę. :)

 

No to teraz przejdą na tą najtańszą byle tylko na domenę starczyło ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No to teraz przejdą na tą najtańszą byle tylko na domenę starczyło :)

 

Nie bądźmy materialistami ;) człowiekowi przecież wystarczy że ma coś do zjedzenia i do picia. O jedzenie będę musiał się sam zatroszczyć ale za to o napój już nie bo domena została wymieniona na taką małą buteleczkę

Edited by promedica

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie bądźmy materialistami :) człowiekowi przecież wystarczy że ma coś do zjedzenia i do picia. O jedzenie będę musiał się sam zatroszczyć ale za to o napój już nie bo domena została wymieniona na taką małą buteleczkę

 

A gdzie jakaś flaszką dla ludzi z DI ?;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A gdzie jakaś flaszką dla ludzi z DI ?:)

Jeśli już tak bardzo chcesz, to możesz ją zawsze z własnej kieszeni kupić ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli już tak bardzo chcesz, to możesz ją zawsze z własnej kieszeni kupić ;)

Tobie dobrze z kartami idzie więc pewnie masz więcej pieniędzy niż ja ;) Nie krępuj się :)

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tobie dobrze z kartami idzie więc pewnie masz więcej pieniędzy niż ja ;) Nie krępuj się ;)

 

Wszystkie moje blefy sprawdzają i jakoś nie mogę nic ugrać :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×