Jump to content
domenator

zabawne komentarze do "ofert"

Recommended Posts

Domena Przepyszne.pl

 

coś w stylu "Czy prowadzicie kursy gotowania, ile taki kurs kosztuje? Pilne"

 

Autorem był facet, ciekawe czy kawaler znudzony przypaloną wodą na herbatę czy też żonka sobie w kuchni nie radzi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena Przepyszne.pl

 

coś w stylu "Czy prowadzicie kursy gotowania, ile taki kurs kosztuje? Pilne"

 

Autorem był facet, ciekawe czy kawaler znudzony przypaloną wodą na herbatę czy też żonka sobie w kuchni nie radzi :)

 

Sam bym się wybrał na taki kurs ;) Na kurs sushi .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze poczekam.W następnym miesiącu przyszłą teściową posyłam w ramach prezentu urodzinowego na taki kurs we Wrocławiu.I ja przy okazji skorzystam z prezentu w przyszłości ;)

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeszcze poczekam.W następnym miesiącu przyszłą teściową posyłam w ramach prezentu urodzinowego na taki kurs we Wrocławiu.I ja przy okazji skorzystam z prezentu w przyszłości :P

Żebyś sobie minusów nie narobił zanim zostanie Twoją teściową :P

Pomyśli, że jej gotowanie tobie nie smakuje :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Żebyś sobie minusów nie narobił zanim zostanie Twoją teściową :P

Pomyśli, że jej gotowanie tobie nie smakuje :P

 

Małe faux pas na początku :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Żebyś sobie minusów nie narobił zanim zostanie Twoją teściową :P

Pomyśli, że jej gotowanie tobie nie smakuje :P

Sama chciała na taki kurs się wybrać.Sorry za OT :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiadomość wysłana za pomocą formularza kontaktowego PPD.pl dotycząca domeny ppd.pl:

 

Imię i nazwisko: Aneta (...)

E-mail: (...)@o2.pl

Telefon:

 

Treść:

 

Witam, szukam osobowego najlepiej białego samochodu na ślub ale nie limuzyny, czy macie Państwo w swojej ofercie taki? jeśli tak to jakie modele i ceny...

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
:)

Ja mam trzy"samochody" :D retrocar.pl retrocars.pl oldtimers.pl - zapraszam.

A co do limo to zgadzam się z Panem_Grzegorzem - pewnie jest spory wybór.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Otrzymałeś wiadomość z formularza kontaktowego umieszczonego w domenie jakośćobsługi.pl.

 

Osoba: anita .........

Email: anita...........@wp.pl

Telefon: 5........

Treść wiadomości: Dość często odwiedzam sklep Biedronka przy ul.Pogodnej, przynajmniej 2-3 razy w tygodniu. Ostatnio 29 listopada gdy byłam na zakupach o godz 19.50 w samym wejściu zauważyłam brudną podłowę i śmieci od razu za drzwiami. zaskoczona byłam także dość sporą kolejką do kasy, ale gdy tylko ze mną doszły 3 osoby od razu pojawiły się kolejne 2 kasjerki, które dość sprawnie rozładowały pierwszą kolejkę. To dość miłe zaskoczenie. Bardzo także spodobały mi się nowe produkty w dość atrakcyjnych cenach, np. barsz w słoikach szklanych, czerwona orenżada, którą z ciekawości kupiłam. Okazała się bardzo dobrej jakości mimo niewielkiej ceny, o ile dobrze pamiętam ok 1,40 zl. Wracając śmieci już przy wyjściu ze sklepu zauważyłam, że zaczęto to sprzątać oraz opróżniać pełne worki na śmieci z koszy przed i w sklepie. A wracając do podłogi, już następnego dnia z samego rana, czyli w sobotę była pięnie posprzątana.

 

:-)

 

Chyba pójdę do Biedronki kupić ten "barsz w słoikach szklanych", czerwona orenżada też brzmi zachęcająco ;-)

Edited by domenator

Share this post


Link to post
Share on other sites
:-)

 

Chyba pójdę do Biedronki kupić ten "barsz w słoikach szklanych", czerwona orenżada też brzmi zachęcająco ;-)

Zajebiste. Nic dodać nic ująć. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Finalizacja sprzedaży domeny i rozbrajające pytanie:

"proszę jeszcze o bardziej szczegółową informację co oznacza stwierdzenie:

'Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie, domena zostanie przeniesiona na Państwa konto, automatycznie zostaną również zmienione dane abonenta domeny. Domena będzie dostępna w Państwa panelu administracyjnym.' "

 

Zastanawiam się, jak prościej opisać ten proces. :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Finalizacja sprzedaży domeny i rozbrajające pytanie:

"proszę jeszcze o bardziej szczegółową informację co oznacza stwierdzenie:

'Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie, domena zostanie przeniesiona na Państwa konto, automatycznie zostaną również zmienione dane abonenta domeny. Domena będzie dostępna w Państwa panelu administracyjnym.' "

 

Zastanawiam się, jak prościej opisać ten proces. :) :)

 

 

Może wystarczy "Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie, domena zostanie automatycznie przeniesiona na Państwa konto" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może wystarczy "Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie, domena zostanie automatycznie przeniesiona na Państwa konto" :)

Zbyt skomplikowane. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Finalizacja sprzedaży domeny i rozbrajające pytanie:

"proszę jeszcze o bardziej szczegółową informację co oznacza stwierdzenie:

'Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie, domena zostanie przeniesiona na Państwa konto, automatycznie zostaną również zmienione dane abonenta domeny. Domena będzie dostępna w Państwa panelu administracyjnym.' "

 

Zastanawiam się, jak prościej opisać ten proces. :) :)

 

A dlaczego prościej? Przecież proszą o bardziej szczegółową informację...

 

PS. Ciekawe jaki poziom szczegółowości ich zadowoli ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A dlaczego prościej? Przecież proszą o bardziej szczegółową informację...

 

PS. Ciekawe jaki poziom szczegółowości ich zadowoli :)

Dla mnie bardziej szczegółowo w tym przypadku, to znaczy mimo wszystko"w sposób mniej skomplikowany" i kolejne pytania podtrzymują mnie w tym stwierdzeniu. :)

Aczkolwiek, jakby się zastanowić, to bardziej szczegółowy opis nie koniecznie ułatwi zrozumienie procesu osobie, która nie miała wcześniej z tym kontaktu.

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites
Finalizacja sprzedaży domeny i rozbrajające pytanie:

"proszę jeszcze o bardziej szczegółową informację co oznacza stwierdzenie:

'Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie, domena zostanie przeniesiona na Państwa konto, automatycznie zostaną również zmienione dane abonenta domeny. Domena będzie dostępna w Państwa panelu administracyjnym.' "

 

Zastanawiam się, jak prościej opisać ten proces. :) :)

 

Używasz w jednym zdaniu dwa razy słowa "konto" w różnych znaczeniach.

Nie ma informacji, że dane zostaną zmienione na dane kupującego. Sformułowanie "automatycznie zostaną również zmienione dane abonenta domeny" nic nie mówi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Używasz w jednym zdaniu dwa razy słowa "konto" w różnych znaczeniach.

Nie ma informacji, że dane zostaną zmienione na dane kupującego. Sformułowanie "automatycznie zostaną również zmienione dane abonenta domeny" nic nie mówi.

Ok, ale to jest wyrwane z części dłuższego maila, jako ciąg dalszej dyskusji po przekierowaniu do pomocy tydzień wcześniej. :)

 

Można nie ciągnąć tematu, bo transakcja zakończona. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałem zapytanie dotyczące domeny stockbroker.pl .Wysłałem maila z kwotą,która mnie interesuje i otrzymałem odpowiedź

Chyba upadł Pan na głowę

 

:)

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×