Jump to content
umberto

Maszynka do robienia pieniędzy

Recommended Posts

Dawno tam nie zaglądałem , to co się porobiło jest straszliwe.

 

Z tego , oni zarobili jakies 20 tysięcy złotych. Ale gratuluję! ;)

Tu na pewno muszą być jakieś podbicia z ich strony. Ludzie nie są tak głupi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

przypuszczam, że serwis nie potrzebuje podbijać, przynajmniej teraz przy większej liczbie chętnych, to wynika z zasady tej gry, ktoś kto wrzucił "tylko" 1000 zł, czuje się jeszcze "wygrany", więc licytuje ile tylko ma sił, niczego nie trzeba podbijać, w hazardzie tak szybko nawet się nie przegrywa, chyba, że w kasynie, szczególnie internetowym

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niepotrzebnie robicie szum wokół tych serwisów. Gdyby nikt nie fascynował się tym to serwis tak szybko upadłby jak powstał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ciekawe do ilu dojdzie? ;) Ja mam dość wysoko ustawiony automat bo w końcu jak nie da się wypłacić kasy za te zakupione podbicia to jakoś trzeba je wydać ;P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Największym błędem w takim licytowaniu jest ustawianie PodbijAutomat, przykład:

 

Kazio myślał, że skoro ma 500 podbić to wszystkich wykasuje jak sobie ustawi automat, a sam pójdzie smacznie spać i rozmyślać o 'już' wygranym laptopie. Niestety identycznie pomyślał Marek, Tomek, Filip, Czarek .....

 

- i tak oto jak wczoraj na chwilę zajrzałem na tą aukcję to nawzajem przez dłuższy czas zabijało się ze sobą 5 albo i 6 PodbijAutomatów, czyli w gruncie rzeczy żaden z nich przez ten czas nie miał nawet cienia szansy na wygraną, jedynie mógł patrzeć jak jego pieniążki odfruwają.

 

Tymczasem Jola spokojnie czeka, aż automaty się wytłuką i gdy zostanie jeden gracz wkroczy do akcji ze swoimi 200 podbiciami i będzie go kąsać, gryźć, aż ten psychicznie się załamie, bo pomyśli, że znowu ktoś wszedł z 1000 podbić i pójdzie sobie strzelić w pacynkę ;) a Jola będzie się cieszyć z nowego Laptopa - ot taka historyjka, która już kilka razy przydarzyła się w tym serwisie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
ciekawe do ilu dojdzie? ;) Ja mam dość wysoko ustawiony automat bo w końcu jak nie da się wypłacić kasy za te zakupione podbicia to jakoś trzeba je wydać ;P

Dość wysoko? Weź pod uwagę, że takiego notebooka można bez problemu kupić za 3000zł. Warto ryzykować kupując go tutaj za tyle co w sklepie?

 

Włączyłem automat monitorujący aukcję. Po północy wrzucę statystyki kto ile stracił. Najśmieszniejsze jest to, że gdy zostaje jedna sekunda zawsze każdy zdąrzy kliknąć i bardzo rzadko się zdarza, żeby ktoś wtedy kliknął dwa razy. W takich podbiciach w ostatniej sekundzie przoduje muzyk98, którego widać na serwisie od początku istnienia. :P

 

EDIT: Radek, największym błędem w licytowaniu jest ogólnie licytowanie tam czegokolwiek. :P

Edited by icered

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co w tym dziwnego ?

 

Nie wazne za ile była wylicytowana - bo i tak osoba ktora to wygrała dostała pakiet za darmo ;)

 

Statystycznie biorac - gdybysmy wlozyli w to 99podbic i wygrali to bysmy byli na plus :P

 

Voucher wart 122zł został podbity 1485 - co daje nam 1485zł netto = 1881,7zł brutto.

 

Idac dalej odejmujac od uzyskanej kwoty koszt "zakupu" co w tym wypadku nie wiem czy mozna tak to nazwac daje nam 1689,7zł czystego zarobku :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co w tym dziwnego ?

 

Nie wazne za ile była wylicytowana - bo i tak osoba ktora to wygrała dostała pakiet za darmo ;)

 

Statystycznie biorac - gdybysmy wlozyli w to 99podbic i wygrali to bysmy byli na plus :P

 

Voucher wart 122zł został podbity 1485 - co daje nam 1485zł netto = 1881,7zł brutto.

 

Idac dalej odejmujac od uzyskanej kwoty koszt "zakupu" co w tym wypadku nie wiem czy mozna tak to nazwac daje nam 1689,7zł czystego zarobku :P

 

A nie doczytałem, dokładnie o tych darmowych.

 

Mój błąd :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
frulicz0.jpg

 

FRULI.PL

 

 

Kolejny klon szczerbatyhv5.gif

 

Fruli Sp. z o.o.

ul. Sobieskiego 14

58-500 Jelenia Góra

 

- brak maila na stronie

- brak nr telefonu na stronie

- w KRS nie znajduje FRULI http://pdi.cors.gov.pl/KRSSED/Nazwa.aspx?nazwa=FRULI ;)

 

Postanowiłem się zarejestrować i potestować, no i mogę powiedzieć ... albo nie będę nic mówił, bo nie chcę być później po sądach ciągany :P

 

Opiszę jeden z testów jaki wykonałem:

- aukcje bardzo zachęcająco dochodzą do poziomu :02, :01, a czasami nawet :00, ale oczywiście tylko wtedy gdy ja w danym momencie nie licytuje i nie jestem na pierwszym miejscu ;)

 

- podczas jednego z testów postanowiłem zużyć 30 podbić w następujący sposób:

 

-- podbijam, jestem pierwszy (zegar zaczyna powoli schodzić w dół)

-- ktoś mnie przebija jak jestem w zakresie :05 - :10

-- trzymam kursor na przycisku i w momencie jak "ktoś" (specjalnie w cudzysłowiu) mnie przebił natychiast go przebijam, więc w tej samej sekundzie znowu jestem pierwszy i czas znowu zaczyna schodzić w dół

-- ktoś mnie przebija jak jestem w zakresie :05 - :10

-- w tej samej sekundzie go przebiłem i znowu jestem na górze

-- ktoś mnie przebija jak jestem w zakresie :05 - :10

...

 

i tak w kółko 30 razy, nie zeszłem nawet do poziomu :04, bo zawsze w przedziale :05 - :10 "ktoś" (z reguły o innym nicku) mnie przebijał (czy Wy przebilibyście mnie w tym zakresie wiedząc, że i tak natychmiast Was przebiję i będę znów pierwszy a Wy stracicie 1 podbicie, czy poczekalibyście jeszcze te 2-3 sekundy niech mnie ktoś inny przebije, a najwyżej jak dojdę do poziomu :02 lub :01 to mnie przebijecie - ano właśnie, logiczne wnioski nasuwają się same)

 

Oczywiście gdy odpuściłem znów wszystko powróciło do "normy" i "użytkownicy" schodzili do poziomu :02, :01 i przy tym poziomie się przebijali.

 

Po chwili powtórzyłem test, tym razem z 10 podbiciami, ta sama sytuacja :P

 

Wykonałem kilka innych testów, ogólnie żenada, człowiek ma wrażenie, że jest jedynym licytującym, a wszyscy wokół to podstawione roboty ... czy tak jest to o tym wie tylko anonimowy właściciel serwisu, a ja mogę mieć domysły.

 

Wniosek:

powstają marne kopie Podbij.pl, gdzie ich właściciele chyba nie potrafią pogodzić się z faktem, że na początku należy trochę dołożyć do interesu i stracić na pierwszych aukcjach, dlatego stosują nieczyste zagrywki,

 

Moim zdaniem na tym rynku (aukcji z nutką hazardu) niekwestionowanym liderem zostanie Podbij.pl i mówię to z włąsnego doświadczenia (ale nie chcę już robić reklamy, bo by to mało obiektywnie wyszło)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednego nie rozumiem: "kup frutki", "brakuje frutków?". Skoro w liczbie mnogiej są "frutki", to w l. poj. jest "frutek", a więc serwis powinien nazywać się "frutek.pl".

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widać, że nie wiesz co to znaczypozycjonowanie.

 

No powiedzmy, że na forum PiO każdy link równiez reklamowy jest w pewnej częsci pozycjonowaniem, gdyż nie słyszałem, aby stamtąd linki wychodziły z atrybutem "nofollow", ani aby ktoś reklamował coś bezinteresowanie poza Pajacykiem :) ale mniejsza z tym

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • wycenamajatku.pl   WycenaMajatku.pl 500 zł    
    • L-4.PL   Sell: https://www.aftermarket.pl/domena/l-4.pl/
    • zomo.pl   Zapraszam na aukcję domeny od 69 PLN bez ceny minimalnej:   https://ddregistrar.pl/aukcje/10052/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-29 15:37:30) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-08 godz. 19:15   DD
    • logistyczna.pl   Aukcja od 1 zł bez ceny minimalnej:  https://www.aftermarket.pl/aukcja/2605727/  
    • Zapraszam na aukcję domen od 89 PLN bez ceny minimalnej:   pokolorujto.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10012/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:53:48) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   ginekolog24.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10011/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:50:34) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   DD
    • receptomaty24.pl   aukcja BCM
    • dorabiaj.pl dorabianie.pl pracedomowe.pl   Sprzedam
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,181
    • Most Online
      898

    Newest Member
    BrodatyDev
    Joined
×