Jump to content
umberto

Maszynka do robienia pieniędzy

Recommended Posts

podbijzf7.gif

 

Nie bardzo się orientuje w zasadach podbij.pl, ale czy każdy z licytujących już zapłacił serwisowi po 375zł i już nie odzyskają tej kasy, czy oni deklarują tyle zapłacić za wylicytowany przedmiot w razie wygranej i kasa idzie tylko z konta wygrywającego a cała reszta licytujących nic nie traci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedyś sam brałem udział w kilku aukcjach ;D

 

Ale to żelazko to faktycznie przegięcie ;D

Masakra ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites
podbijzf7.gif

 

Nie bardzo się orientuje w zasadach podbij.pl, ale czy każdy z licytujących już zapłacił serwisowi po 375zł i już nie odzyskają tej kasy, czy oni deklarują tyle zapłacić za wylicytowany przedmiot w razie wygranej i kasa idzie tylko z konta wygrywającego a cała reszta licytujących nic nie traci?

 

 

Z tego co pamietam,kazde klikniecie kosztuje uzytkownika 1pln a kwote wylicytowana placi wygrywajacy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jak ktoś ma ochotę na Nowe mini to zapraszam, poprzedni sprzedano za (tylko;)) £6.83

http://uk.madbid.com/front/

 

Z darmowych bidów wygrałem 50 podbić (£0.50), które z kolei wykorzystałem wygrywając

scyzoryk Victorinox Army Knife warty ~£50 wygrany za £0.24 + £4.50 (przesyłka)

i voucher do Gapa na kwotę £50 wygrany za £0.22 + £4.50 przesyłka

Łącznie wydałem £9.96

 

Voucher został sprzedany przed świętami na ebay za ~£43 a scyzoryk leży w szufladzie.

 

Ogólnie gra nie warta świeczki, ktoś musi stracić by inna osoba zyskała ...

Przykre że ludzie interesują się takimi serwisami, zakamuflowany hazard ale wciąż hazard

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie bardzo się orientuje w zasadach podbij.pl, ale czy każdy z licytujących już zapłacił serwisowi po 375zł i już nie odzyskają tej kasy, czy oni deklarują tyle zapłacić za wylicytowany przedmiot w razie wygranej i kasa idzie tylko z konta wygrywającego a cała reszta licytujących nic nie traci?

 

Odbij

 

Jest to wariant aukcji zwykłej. Różnica polega na tym, że zwycięzcy aukcji zostają zwrócone wszystkie podbicia, które na tą aukcję wykorzystał. Osobie nr 2 oddajemy natomiast połowę podbić, które wykorzystała przy danej aukcji.

 

Teraz to oni starają się zminimalizować straty :)

 

Cały czas gramy o dolara :)

Edited by bradiaga

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jest akcja odbij... dlatego licytują tak zawzięcie... wygrywający odzyska podbicia. Czyli już nie licytują czajnika tylko uprawiają 100% hazard.

P.S. jestem za usunięciem tego całego hazardowego tematu.

Edited by Adam

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie wiem kompletnie o co wam chodzi, jaki naiwniakow, jakie wyciaganie groszy z portfela?

 

zasazy aukcji sa jasno opisane, wszyscy wiedza jak to sie odbywa. wchodzac w to podejmuja ryzyko. jak uda im sie to maja laptopa za 200 zl, ci ktorym nie udalo sie wylicytowac traca 199 zl skoro grali widac bylo ich na to stac, moze nastepnym razem wylicytuja samochod za 100 zl.

 

jest to hazard oczywiscie bo jak istnieje mozliwisc straczenia pieniedy ktore sie postawilo to nie jest aukcja rzecz jasna.

 

i po co te oburzenie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie wiem kompletnie o co wam chodzi, jaki naiwniakow, jakie wyciaganie groszy z portfela?

 

zasazy aukcji sa jasno opisane, wszyscy wiedza jak to sie odbywa. wchodzac w to podejmuja ryzyko. jak uda im sie to maja laptopa za 200 zl, ci ktorym nie udalo sie wylicytowac traca 199 zl skoro grali widac bylo ich na to stac, moze nastepnym razem wylicytuja samochod za 100 zl.

 

jest to hazard oczywiscie bo jak istnieje mozliwisc straczenia pieniedy ktore sie postawilo to nie jest aukcja rzecz jasna.

 

i po co te oburzenie?

 

na jakiej podstawie to wyliczyłeś? bo mi kurcze nie wychodzi no..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mamy kolejną maszynkę do robienia pieniedzy

 

KasaGra.pl

 

http://antyweb.pl

 

NIestety, a może to i dobrze, ta już podpada pod paragrafy ustawy o grach losowych i zakładach wzajemnych. Poza tym ciekawe, czy robiąc grę "6 z 49" trzeba mieć jakąś licencję od Lotto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakiś czas temu przyglądałem się stronie: Podbij.pl

Wg. mnie licytują tam bardzo bogaci "ludzie" :)

Pozwoliłem sobie zrobić screen:

zalip8.th.jpg

Edited by Gaudzinski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam, ja wiem, że ten temat niektórych drażni (pewnie utopili trochę kasy i nie mogą się z tym pogodzić :P ) ale nie mogłem się powstrzymać, oto "aukcja o dolara" w czystej postaci:

 

Stan z godz. 16:00:00 (aukcja wciąż trwa):

 

Do wygrania: 500 Podbić (wartość brutto: 610 zł)

Wszyscy użytkownicy stracili już: 16.472 Podbić (wartość brutto: 20.095,84 zł)

 

http://www.podbij.pl/auction/3226-pakiet-500-podbic

 

Użytkowniczka(?) "kasandra" straciła już na moje oko chyba ~ 2000 Podbić (bijąc się o 500 ;) )

 

Podejrzewam że Użytkowniczka "kasandra" zbyt dosłownie zrozumiała "Typ aukcji: Darmowa" nie zdając sobie sprawy, że darmowe będzie to 500 Podbić, a tych straconych już jej nie oddadzą :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przepraszam, ja wiem, że ten temat niektórych drażni (pewnie utopili trochę kasy i nie mogą się z tym pogodzić ;) ) ale nie mogłem się powstrzymać, oto "aukcja o dolara" w czystej postaci:

 

warto wstawiać tutaj co jakiś czas "nowości z hazardowego frontu" :) można sobie humor poprawić patrząc na innych jak potrafią topić swoją kasę w walce o bzdety.

 

PS A ja tymczasem idę sobie zagrać w Lotto, bo dziś do wygrania 35 milionów euro. szczerbatyhv5.gif Raz na rok warto chyba poświęcić parę euro dla stworzenia sobie ułudy szczęścia, co? Zwłaszcza przy takiej kumulacji, hehe

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
Daj później znać jakie liczby skreśliłeś, żebyśmy po losowaniu wiedzieli czy zakładać opcje na Twoje domeny czy nie ;)

 

myslę, że raczej odwrotnie by było. Gdybym wygrał, to bym jutro kupił sobie kilka ładnych portfolio, hehe

 

EDIT:

 

No niestety, zakupów portfolio póki co nie będzie :)

 

lottoej3.jpg

 

lottoberlinuy2.jpg

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aukcja się skończyła :)

 

http://www.podbij.pl/auction/3226-pakiet-500-podbic

 

Wyrazy współczucia dla użytykowniczki "kasandra" - pewnie się zdziwiła, że ta aukcja była nie do końca darmowa :P

 

 

 

PS

http://www.podbij.pl/auction/3127-sony-bravia-e-4000-biay-40

 

- najdłużej trwająca aukcja w tym serwisie, użytkownicy stracili do tej pory 40.035 Podbić (ponad 48 tys. zł)

 

Kurcze szkoda że nie można tam wystawiać swoich przedmiotów ;)

 

EDIT:

A żeby było zabawniej przed chwilą identyczny TV LCD poszedł po 97 Podbiciach (17 minut)

 

http://www.podbij.pl/auction/3400-sony-bravia-e-4000-biay-40

 

Pewnie wszyscy którzy utopili kasę przez te 7 dni trwania aukcji (tego pierwszego LCD) są teraz mega wściekli na siebie !

Edited by Radek (Brewka)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Właśnie słyszałem w RMF FM, że będą kontrole wszystkich serwisów "Aukcji o dolara".

 

Też słyszałem. Chodzi o kontrolę podbić :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

wiadomo, o czymś się robi głośno to skontrolować podobnie jak było z naszą klasą :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×