Jump to content
umberto

Maszynka do robienia pieniędzy

Recommended Posts

Rabaton.pl to pierwszy system tego typu w Polsce. Podobne rozwiązania cieszą się ogromnym zainteresowaniem w krajach Unii Europejskiej a liczba użytkowników rośnie w tysiącach tygodniowo. O atrakcyjności systemu decydują głównie zasady umożliwiające zakup nowych towarów po cenach znacznie niższych niż rynkowe bez typowego dla tradycyjnych aukcji okresu czekania na zakończenie licytacji i ryzyka związanego z możliwością podbicia ceny przez innego licytującego

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo mi się podoba ten serwis :-).

 

Jeżeli nie ma tu jakichś ukrytych haczyków, to uważam, że zasada działania jest do przyjęcia i na tle wielu serwisów typu Podbij.pl tu rzeczywiście można zakupić coś tanio bez zbankrutowania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie czeka nas boom podobnych serwisów i trzeba sie troszkę porozglądać za domenami z rabatem w tle :(

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, nie no albo źle zrozumiałem zasadę działania serwisu albo Tobie coś się pomyliło. Przecież właściciel serwisu na każdym obniżeniu ceny zarabia raz tyle, a więc bez względu na to jak nisko zejdzie kwota nigdy nie będą stratni, a użytkownicy nie muszę się wykosztowywać, wystarczy co jakiś czas odkrywać cenę i sprawdzić, czy jest już wystarczająco korzystna. Ale tak jak mówię - na szybko przeglądnąłem ten projekt, więc mogło mi się coś pomieszać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hmm, nie no albo źle zrozumiałem zasadę działania serwisu albo Tobie coś się pomyliło. Przecież właściciel serwisu na każdym obniżeniu ceny zarabia raz tyle, a więc bez względu na to jak nisko zejdzie kwota nigdy nie będą stratni, a użytkownicy nie muszę się wykosztowywać, wystarczy co jakiś czas odkrywać cenę i sprawdzić, czy jest już wystarczająco korzystna. Ale tak jak mówię - na szybko przeglądnąłem ten projekt, więc mogło mi się coś pomieszać.

Skoro tak to wygląda, to znaczy że ja coś pokręciłem. Nie wgłębiałem się w zasady biorąc to na prosty rozum :( jeśli właściciel zarabia na obniżeniu ceny to ktoś inny musi tracić. Tak czy siak, zapewne w sieci powstanie parę nowych tego typu serwisów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Użytkownik kupuje "minutę obserwacji" aukcji za 1 zł.

 

1 minuta obserwacji to spadek ceny o 0,5 zł, czyli sklep na pewno nic nie traci ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rozumiem, że ten raboton.pl współpracuję ze sklepem zadowolenie.pl?

Jeżeli tak to i tak strasznie drogo tam mają, przykładowo ten TV

http://www.zadowolenie.pl/zobacz,19513,kat,359,lg-37lg2000-

 

kupiłem za 1300zł w MM, czyli 700zł taniej...

 

a myslisz, że licytacja w dół się zacznie od ceny dumpingowej? Podbij.pl też zawyza ceny

Share this post


Link to post
Share on other sites

czysta strata, chyba, że ktoś ma telefon komórkowy, za który rachunki płaci urząd państwowy, najlepiej taki z UE, taki jak pani Hubner ;) wtedy zasila konto smsem, i wszyscy są zadowoleni, tak jak sugeruje nazwa tego drugiego serwisu :(

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Irena Enterprise, właściciel pionierskiego w Polsce portalu aukcyjnego Podbij.pl, we współpracy z czeską spółką Advance Media Corporation s.r.o, uruchomiła pod adresem Licituj.cz czeską wersję swojego serwisu. Obydwa portale są ze sobą sprzężone tak, że wszystkie przedmioty są automatycznie wystawiane i licytowane równocześnie na obu serwisach. Uruchomienie czeskiej wersji Podbij.pl jest pierwszym etapem realizacji strategicznego planu ekspansji na rynki zagraniczne. Będzie on realizowany w oparciu o doświadczenie i kapitał zdobyty w ponad sześciu tysiącach aukcji przeprowadzonych dla 180 000 użytkowników.

 

http://www.marketing-news.pl/message.php?art=22644

 

:) ...a maszynka jedzie dalej

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejna maszynka... taka zwyczajna, a jaka pomysłowa

 

Pewnie takie automatyczne skrypty to normalka, ale pierwszy raz się na takie coś naciąłem na Naszej Klasie.

 

Wchodzę na NK, zjeżdżam na dół, a tam "Ostatnio dodane zdjęcia"

 

Jak to każdego faceta uwagę moją przykuła pewna laseczka

 

wiewioraaga.jpg

 

Pomyslałem sobie: "Eh, kolejna dupcia, co to szczęścia szuka na NK, a właściciwe to sponsora pewnie pokazując własne wdzięki"

 

No ale w profilu jedynie link do aukcji na Allegro http://www.allegro.pl/item756770923_sexown...apragniesz.html

 

wiewioraaga1.jpg

 

Mówię sobie, OK, wszystko fajnie, niech tam ktoś cos sobie reklamuje i sprzedaje, ale...

 

Klikam na kolejne zdjęcie i z każdym kolejnym pokazuje to samo zdjęcie, ale inną liczbe wyświetleń.

 

Sprawdzam, ile zdjęć jest na NK tej osóbki i... jest ich ponad 800!

 

Okazało się, że są to te same zdjęcia...

 

wiewioraaga2.jpg

 

... dodawane co kilka sekund!!!

 

NIezły patent ktoś wymyślił!

 

Dzieki temu, zdjęcie jest prajktycznie non stop obecne na stronie głównej NK, którą przeglądają dziesiątki tysięcy osób jednocześnie, jak widać, kilkaset osób zawsze kliknie na zdjęcie laseczki w "Ostatnio dodanych zdjęciach"

 

Aukcja na Allegro ma już ponad 45 tys. wejść! Załóżmy, że nikt nie podbija tych wejść kilku, aukcja trwa 10 dni. To ponad 4500 wejść na dzień!

 

NIezły przerób. Jak widać prawie 1000 osób kupiło jakiś syf za parę groszy. Zarobek dla spamera: Policzcie sami.

 

Ciekawe jak długo to potrwa

 

 

EDIT:

 

No i jak widać, chyba coś NK wykryła nie teges i.. profil użytkownika został usunięty. :) Eh, czego to ludzie nie wymyślą. Pewnie za jakiś czas pojawi się pod nowym profilem.

 

upsq.jpg

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aukcja na Allegro ma już ponad 45 tys. wejść! Załóżmy, że nikt nie podbija tych wejść kilku, aukcja trwa 10 dni. To ponad 4500 wejść na dzień!

 

NIezły przerób. Jak widać prawie 1000 osób kupiło jakiś syf za parę groszy. Zarobek dla spamera: Policzcie sami.

 

Ciekawe jak długo to potrwa

 

ja też widziałem te zdjęcie.... ktoś ma cierpliwość

 

ciekawe jakie są efekty

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja też widziałem te zdjęcie.... ktoś ma cierpliwość

 

ciekawe jakie są efekty

widać na aukcji, jak wcześniej spoglądałem to sprzedane prawie 100 szt czegoś co normalnie nie miało prawa się sprzedać w takiej ilości :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
widać na aukcji, jak wcześniej spoglądałem to sprzedane prawie 100 szt czegoś co normalnie nie miało prawa się sprzedać w takiej ilości :)

 

czyli co, rejestracjujemy ninje, śmieszna nazwa domeny z mocną reklamą + wykopy+ dobry spam i żyć nie umierać? :-)

 

Dodam jeszcze że zdjęcie tej panny widziałem na innym profilu, i mam wrażenie że nie raz...

Jedna tylko rzecz tu jest nie wzięta pod uwagę, myślę że nk może zrobić sprawę sądową takim spamerom, choćby dla reklamy medialnej i "porządku" , inna sprawa to ban konta allegro, choć u nich odzyskanie konta nie jest trudne....ale z drugiej strony co tu jets nielegalnego?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kolejna maszynka... taka zwyczajna, a jaka pomysłowa

 

Pewnie takie automatyczne skrypty to normalka, ale pierwszy raz się na takie coś naciąłem na Naszej Klasie.

 

Wchodzę na NK, zjeżdżam na dół, a tam "Ostatnio dodane zdjęcia"

 

Jak to każdego faceta uwagę moją przykuła pewna laseczka

 

(...)

 

EDIT:

 

No i jak widać, chyba coś NK wykryła nie teges i.. profil użytkownika został usunięty. ;) Eh, czego to ludzie nie wymyślą. Pewnie za jakiś czas pojawi się pod nowym profilem.

 

upsq.jpg

 

Jak widać, również na Facebooku nie brakuje kreatywnych, którzxy potrafią kreować automatyczne konta podobnie do mechanizmu opisanego wcześniej przeze mnie z dodawaniem zdjęć.

 

Na Facebooku pojawiło się ostatnio kilka kont wyglądających na zgoła identyczne - różniły się jedynie imieniem i nazwiskiem. Poza tym były to lustrzane odbicia jednego - to samo zdjęcie, ta sama treść na stronie, ten sam link rozprzestrzeniający rogueware.

(...)

"Najwyraźniej znaleziono sposób na automatyczne generowanie kont na Facebooku co oznacza, że ominięto zabezpieczenie, jakim jest Captcha" zauważa na swoim blogu Roger Thompson z AVG. (Captcha to trudny do odczytania napis lub zestaw losowo wybranych znaków, zabezpieczenie które ma na celu nie dopuszczenie robotów i zagwarantowanie, że daną czynność wykonuje człowiek).

 

http://technologie.gazeta.pl/technologie/1..._bliznieta.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • zomo.pl   Zapraszam na aukcję domeny od 69 PLN bez ceny minimalnej:   https://ddregistrar.pl/aukcje/10052/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-29 15:37:30) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-08 godz. 19:15   DD
    • logistyczna.pl   Aukcja od 1 zł bez ceny minimalnej:  https://www.aftermarket.pl/aukcja/2605727/  
    • Zapraszam na aukcję domen od 89 PLN bez ceny minimalnej:   pokolorujto.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10012/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:53:48) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   ginekolog24.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10011/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:50:34) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   DD
    • receptomaty24.pl   aukcja BCM
    • dorabiaj.pl dorabianie.pl pracedomowe.pl   Sprzedam
    • dziś zakończenie aukcji
    • http://www.wypozyczalniaprzyczepkrosnostyrus.pl/  
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,181
    • Most Online
      898

    Newest Member
    BrodatyDev
    Joined
×