Jump to content
umberto

Maszynka do robienia pieniędzy

Recommended Posts

wiadomo, o czymś się robi głośno to skontrolować podobnie jak było z naszą klasą :)

 

Wiadomo, że chodzi o... reklamę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiesz, to zależy od reakcji mediów. Mają one taką władzę, że dadzą radę spowodować sukces dennego projektu jak i upadek czegoś wielkiego. Konkretnie zaznaczyli, że chodzi właśnie o sposób, w jaki założyciele portalu zarabiają i dużą nutę hazardu jaką oferują tego typu portale aukcyjne. Dla nich to zawsze kolejny temat który mogą ciągnąć i wypełniać czas na antenie, więc w zależności jak postanowią zachowywać się wobec tego typu aukcji pewnie trochę będzie o tym słychać. Osobiście wolałbym, gdyby takie systemy aukcji zamknięto, takie żerowanie na słabościach ludzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiesz, to zależy od reakcji mediów. Mają one taką władzę, że dadzą radę spowodować sukces dennego projektu jak i upadek czegoś wielkiego. Konkretnie zaznaczyli, że chodzi właśnie o sposób, w jaki założyciele portalu zarabiają i dużą nutę hazardu jaką oferują tego typu portale aukcyjne. Dla nich to zawsze kolejny temat który mogą ciągnąć i wypełniać czas na antenie, więc w zależności jak postanowią zachowywać się wobec tego typu aukcji pewnie trochę będzie o tym słychać. Osobiście wolałbym, gdyby takie systemy aukcji zamknięto, takie żerowanie na słabościach ludzi.

 

Nie przesadzaj, ciekawe co na to bet at home :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zabiera pieniądze powoli, daje otrzeźwieć umysłowi ;-). Choć potrafi zabierać w większych ilościach :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na początku samym, gdy były jeszcze problemy ze stabilnością serwisu wygrałem kilka perfum, telefon i inne duperele. Gdy konkurencja wzrosła wycofałem się. Czasami ciągnie jeszcze sobie zagrać, ale wiem, że teraz to można już tylko kasę wtopić.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na początku samym, gdy były jeszcze problemy ze stabilnością serwisu wygrałem kilka perfum, telefon i inne duperele. Gdy konkurencja wzrosła wycofałem się. Czasami ciągnie jeszcze sobie zagrać, ale wiem, że teraz to można już tylko kasę wtopić.

Ale cenowo opłaciło się?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakby ktoś był zainteresowany moge odsprzedać za pół ceny konto z 84 podbiciami ;p Kontakt pw ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites
Głupota ludzka nie zna granic ;)

 

 

Ja bym tak tego nie nazywał - po prostu dwóch użytkowników ma teraz nóż na gardle, bo walczą o zwrot podbić w aukcji typu "Odbij".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiem ;) . Tylko że ani jeden ani drugi nie daje spokoju . Tak czy tak oboje sądużo stratni gdyż wylicytowana kwota obecnie jest sporo ponad wartość przedmiotu . A podbij.pl zaciera ręce ;) 23 tys podbić x 1,22zł

Share this post


Link to post
Share on other sites
heh, może coś padło w systemie i ich boty się wzajemnie podbijają ;) bo trudno to wytłumaczyć w racjonalny sposób

 

Ta aukcja nadal trwa !! ;)

 

@edit

O, właśnie się skończyła. Gratulację dla kupującego.

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ta aukcja nadal trwa!! ;)

 

Zakończona.

 

kacper237 jest jakieś 20k w plecy, a jakubek33 pewnie będzie teraz parę dni świętował że nie musi płacić za swoją głupotę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No to chyba złapaliśmy ten podbij.pl na czymś dziwnym, bo u mnie na komputerze ta aukcja dalej trwa. ;)

 

podb.jpg

 

u mnie tez trwa ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie też nadal trwa .

Chciwość i głupota ludzka nie zna granic .

Oboje są ostro w plecy;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak, czyli nadal się nic nie zmieniło i aukcja kończy się kilka razy po czym nadal trwa - automaty licytują, a ludzie nie, bo u nich zakończona. Kiedyś brałem udział w paru aukcjach, które w ten sposób się kończyły - wygrywał automat bo tylko u niego aukcja trwała. Nonsens.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki sieci, można zobaczyć ilu jest idiotów i że Ci idioci jakiś cudem mają pieniądze licytując jakiś badziew wydając na to fortunę.

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×