Jump to content
DD

Najdrożej sprzedane na aukcji AfterMarket.pl

Recommended Posts

TVN na aukcji AM:

http://www.aftermarket.pl/bid.php?id=1405322

bez szans, budżet pewnie nieograniczony... ;)

Właśnie miałem wrzucić tą sprzedaż. 4750zł nieźle jak na dawny portal erotyczny ;)

 

Ciekawe czy to rzeczywiście TVN stoczył "batalie" z domainmaster o ten adres?

 

Może i budżet nieograniczony ale walczyli o każda złotówkę przebijając niedużymi kwotami...

Edited by morderrca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli teraz AM powinno zaproponować domainmasterowi zakup w cenie 995 PLN, czy AgentowiDomen w tej samej cenie? ;)

 

 

Wydaje mi się że powinien mieć prawo pierwokupu licytujący który dał cenę 995 jako pierwszy (20:31:26) - domainmaster

 

Ten drugi licytujący AgentDomen dobił do ceny 995 o godzinie 20:34:41 lecz ceny tej nie przebił

 

Pozdrawiam Anita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wg mnie ofertę pierwokupu powinien zawsze otrzymać ten, który był gotów zapłacić więcej - czyt. przebijał się z osobą, która wygrała, ale nie opłaciła aukcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A wg mnie jeśli AM ma wszystkie dane osoby, która nie opłaciła domeny to sprawa powinna skończyć się w sądzie.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A wg mnie jeśli AM ma wszystkie dane osoby, która nie opłaciła domeny to sprawa powinna skończyć się w sądzie.

 

Dokładnie , moze to nie TVN poprostu ?

Edited by Sodeko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokładnie , moze to nie TVN poprostu ?

Sądzę iż możesz mieć rację. Raczej chodziło o to co było kiedyś pod domeną xnews.pl, niż co jest aktualnie pod domeną z "-" .

Tak uważam.

Temat spowodował iż pyknąłem na testy domenke xmovie.pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Waszym zdaniem to dobra inwestycja? Ja nie widzę zastosowania dla takiej domeny.

ja widze - wyzsza cena d2d i nic wiecej

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja widze - wyzsza cena d2d i nic wiecej

otóż to, ciężko będzie znaleźć odważnego KK na kupno. ale jak kurz opadnie to może za kilka lat uda się sprzedać drożej w d2d.

Edited by wwojtek

Share this post


Link to post
Share on other sites

A wg mnie jeśli AM ma wszystkie dane osoby, która nie opłaciła domeny to sprawa powinna skończyć się w sądzie.

Cypryjskim czy polskim ;)? Jak podejrzewam, nikt z AM nie siedzi na stałe na Cyprze, a sam Michał udaje się tam tylko, gdy musi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wg mnie produkty.pl ma potencjał. Baza produktów dla sklepów internetowych chociażby. Jest taki BDK.pl, ale co ten skrótowiec oznacza?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A wg mnie jeśli AM ma wszystkie dane osoby, która nie opłaciła domeny to sprawa powinna skończyć się w sądzie.

AM obciąża konto za nieopłacenie domeny, i jeżeli użytkownik podał swoje prawdziwe dane to zapewne komornik zapuka mu do drzwi.

 

 

Opłaty karne
  • Przechwytywanie domen
Rodzaj opłaty Kwota Minimum Nieopłacenie domeny kupionej na aukcji 100% kwoty Nieopłacenie opcji kupionej na aukcji 100% kwoty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie miałem wrzucić tą sprzedaż. 4750zł nieźle jak na dawny portal erotyczny ;)

 

Ciekawe czy to rzeczywiście TVN stoczył "batalie" z domainmaster o ten adres?

 

Może i budżet nieograniczony ale walczyli o każda złotówkę przebijając niedużymi kwotami...

TVN jednak opłacił domenę xnews*pl.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×