Jump to content
DD

Najdrożej sprzedane na aukcji AfterMarket.pl

Recommended Posts

tyle kasy za nazwę stolicy Maroka ;)

No dokładnie. To samo chciałem napisac :) Może jakieś Mistrzostwa Świata tam organizują. I ten ciekawy "one-time shot" Rich Ventury

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

;)

No dokładnie. To samo chciałem napisac :) Może jakieś Mistrzostwa Świata tam organizują. I ten ciekawy "one-time shot" Rich Ventury

Pewnie granica była blisko ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uprzedzając kolejne pytania

Ta aukcja posiada cenę minimalną. Cena ta nie została jeszcze osiągnięta.

27500 PLN 2013-10-17 19:58:20
Rabat.pl
Edited by lufthansa

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Uprzedzając kolejne pytania

Ta aukcja posiada cenę minimalną. Cena ta nie została jeszcze osiągnięta.

27500 PLN 2013-10-17 19:58:20
Rabat.pl

 

 

 

 

W AM komunikat że cena minimalna nie została osiągnięta może być błędny. Osobiście się o tym przekonałem... więc ciekawe czy zmieni właściciela

Edited by cannot

Share this post


Link to post
Share on other sites

W zakończonych aukcjach przedwczoraj domena tanszaenergia.pl osiągnęła przyzwoitą sumkę 1300 zł. Od razu mówię że to nie moja domena a sprzedawcy serdecznie gratuluję bo sam nie wiem czy zdecydowałbym się na jej rejestrację.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

kort.pl

4000 zł

 

kup teraz.

 

http://www.aftermarket.pl/bid.php?id=1468152

 

Gratuluję :)

Dość nisko ustawiona cena Kup teraz, nie zdziwiłaby mnie relatywnie szybka sprzedaż tej domeny za wielokrotność tej kwoty. Wiem, że porównywanie sprzedaży nie ma większego sensu, ale dziwnie wygląda kiedy w tym samym czasie taka domena sprzedaje się zaledwie tysiąc PLN drożej niż np. domeniarz*pl.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dość nisko ustawiona cena Kup teraz, nie zdziwiłaby mnie relatywnie szybka sprzedaż tej domeny za wielokrotność tej kwoty. Wiem, że porównywanie sprzedaży nie ma większego sensu, ale dziwnie wygląda kiedy w tym samym czasie taka domena sprzedaje się zaledwie tysiąc PLN drożej niż np. domeniarz*pl.

 

Nie przejmuj się. Traktuj to jako perspektywę a nie porównanie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dość nisko ustawiona cena Kup teraz, nie zdziwiłaby mnie relatywnie szybka sprzedaż tej domeny za wielokrotność tej kwoty. Wiem, że porównywanie sprzedaży nie ma większego sensu, ale dziwnie wygląda kiedy w tym samym czasie taka domena sprzedaje się zaledwie tysiąc PLN drożej niż np. domeniarz*pl.

 

w aukcji domeniarz cena ustalona zostala przez domainerów (nie lubie określenia domeniarz :) )

w przypadku kort.pl, patrzac na date rejestracji kupującego podejrzewam ze jest to KK .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo dobra domena... Na pewno nie przepłacona... Dla KK kwota 5000, ale euro to powinno być minimum z minimum :/ Czas zlikwidować możliwość dołączania do aukcji przez KK. Wystarczyłoby zrobić ograniczenie możliwości dołączania od jakiegoś ratingu... Nie ma co marzyć, brak szans ze strony giełd. Dzisiaj tj. w ostatni dzień aukcji dołączyło dwóch KK, z których jeden wygrał aukcję. Ciekawe do ilu by licytował?

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo dobra domena... Na pewno nie przepłacona... Dla KK kwota 5k, ale euro to powinno być minimum z minimum :/ Czas zlikwidować możliwość dołączania do aukcji, ale chyba nie ma na to żadnych szans. Dzisiaj tj. w ostatni dzień aukcji dołączyło dwóch KK, z których jeden wygrał aukcję. Ciekawe do ilu by licytował?

 

Niedługo się przekonamy kto został KK dla tej domeny... najbardziej oczywistym i odpowiednim klientem powinien zostać abonent My-Travel.pl czyli biuro podróży, które obecnie rozwija swoją sieć głównie na zasadzie "franczyzy". Myślę, że licytacja spokojnie dobiłaby do około 7-8 K.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest g.sliwinski@willa.pl

Stawiam na to, że ktoś się zagapił i domenę zakupił poprzedni abonent - https://www.facebook.com/vipcardpl

 

A mnie poprzedni abonent VipApart.pl męczy ofertami rzędu 10-15 zł.

Chyba podeślę mu linka do aukcji ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dla mnie SZOK keyword premium ale koncowka nei dosc ze nie trafiona to jeszcze archaiczna . dla mnie nie warta wiecej niz 100zł sam bym jej nie chcial za free

Może zwycięzca wygrał w kasynie i otwiera organizacje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×