Jump to content
DD

Najdrożej sprzedane na aukcji AfterMarket.pl

Recommended Posts

Wg mnei to blad skryptu nie pamietam zeby mial podobna sytuacje a nie raz podbijalem stawke ponad swoja wczesniejsza oferę i nie pamietam aby mial taka sytuacje AM powinno oddac Zakupoholikowi 500zł :-) to moje zdanie.

Cena domeny troche wysoka jak na D2D chociaz nie wiadomo czy to D2D ...

To nie błąd skryptu. Popatrzcie na czas składanych ofert.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wg mnei to blad skryptu ...

 

Z tego co pamiętam, to nie pierwsze takie postąpienie własne, w którym podnoszona jest stawka własna.

Może to więc nowy sposób AM na dodatkowe źródło dochodów ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena za aplikacje.pl - w moim mniemaniu - bardzo okazyjna. Domena jest wymarzona dla firmy zajmującej się tworzeniem customowego oprogramowania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również nie ogarniam tych postapień: późniejsza godzina, ale niższa stawka niż podbita wcześniej.

 

Wklejam tu, bo za chwilę "zaginie"

 

z6s03f.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj tam oj tam :)

 

20:02 oferta 17k

20:04 oferta 50k, bo muszę na chwilkę do toalety ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skok jest o 1000, więc jest w porządku, wystarczy spojrzeć na godziny składania ofert.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skok jest o 1000, więc jest w porządku, wystarczy spojrzeć na godziny składania ofert.

Zgadza się, użytkownik wygrywający w chwili 20:02:14 złożył ofertę na 17000 PLN a następnie (20:04:00) zmienił wysokość maksymalnej oferty na wyższą kwotę (co najmniej 17500 PLN, dokładnej nie mogę podać). Drugi z licytujących o 20:05:15 złożył ofertę na 16500 PLN co spowodowało pojawienie się w aukcji oferty na 17500 PLN, czyli o 1000 PLN wyższej, zgodnie z minimalnymi kwotami postąpień (http://pomoc.aftermarket.pl/article/AA-00936/0/Ile-wynosz%C4%85-post%C4%85pienia-kwot-w-licytacjach.html)
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadza się, użytkownik wygrywający w chwili 20:02:14 złożył ofertę na 17000 PLN a następnie (20:04:00) zmienił wysokość maksymalnej oferty na wyższą kwotę (co najmniej 17500 PLN, dokładnej nie mogę podać). Drugi z licytujących o 20:05:15 złożył ofertę na 16500 PLN co spowodowało pojawienie się w aukcji oferty na 17500 PLN, czyli o 1000 PLN wyższej, zgodnie z minimalnymi kwotami postąpień (http://pomoc.aftermarket.pl/article/AA-00936/0/Ile-wynosz%C4%85-post%C4%85pienia-kwot-w-licytacjach.html)

 

OK wyjaśnione :-) patrzałem na to troche z innej strony i nie brałem pod uwagę postąpień - i szczerze mówiąc to mam w głowie aukcje Allegro gdzie wlasnie podbicie oferty kilku krotnie nie powoduje jej zwiększenia dopóki ktoś jej nie przebije - nie ma postąpień.

Odwołuje z tą rekompensatą od AM :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Słyszałem, że obraczka.pl można kupić za połowę tej ceny :P

 

Tak czy owak, liczę że we whois zobaczę KK, bo na inwestycję cena przestrzelona.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Słyszałem, że obraczka.pl można kupić za połowę tej ceny :P

 

Tak czy owak, liczę że we whois zobaczę KK, bo na inwestycję cena przestrzelona.

 

 

Raczej KK

 

Użytkownik AfterMarket.pl od:

2014-06-02

 

No chyba, że jakiś podbijacz ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgaduję, że to inwestor z Wrocławia. który pod ta domena prowadził wcześniej sklep.

Share this post


Link to post
Share on other sites

GERMANISTYKA.pl - 1450 PLN

 

 

http://www.aftermarket.pl/bid.php?id=1604390

 

Niezłą bitwa. Stwierdziłem, że domena nie jest warta licytacji i sobie odpuściłem licytowanie. "Germanistyka" to nie to samo co domeny z frazą "język niemiecki" czyli na kursy, szkolenia, obozy językowe. "Germanistyka" to tylko kierunek studiów. Życzę sprzedaży za dużo xxxxx.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aż łza się w oku zakręciła na tę nazwę :) ( faktem że brakuje 64 - ale co tam )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×