Jump to content
Sign in to follow this  
MasterofPoland

Dropped vs. Zlapane - Kto szybciej łapie?

Recommended Posts

Mam na oku jedną domenę,

 

Powiedzice mi , kto szybciej ją złapie.

 

Na korzysc Dropped przemawia system i lista wygaśłych domen. Nie ma tam czegos takiego jak:

 

Domeny zgłoszone do przechwycenia:

? sex.pl

? nask.pl

? o2.pl

? agora.pl

 

Za to na korzysc Zlapane przemawia cena, brak opłat karnych i własnie tą firmę postanowilem wyprobowac tym razem.

 

Który z nich jest lepszym łapaczem? Czy ktoś z Was miał okazję wypróbowac obydwa serwisy w bezposredniej konfrontacji?

Edited by MasterofPoland

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nieważne kto szybciej, ale kto skuteczniej. ;-)

 

Moje doświadczenia są takie że to loteria, częściowo wiadomo że zależy od skryptów, ale ostatecznie przede wszystkim od szczęścia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nieważne kto szybciej, ale kto skuteczniej. ;-)

 

Moje doświadczenia są takie że to loteria, częściowo wiadomo że zależy od skryptów, ale ostatecznie przede wszystkim od szczęścia.

 

ams ostatnio sobie calkiem niezle radzi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A może tak pb zamiast siedzieć na forum zająłby się pracą i swoimi klientami, którzy niemało płacą i zarejestrował im domeny co? :-P

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites
A może tak pb zamiast siedzieć na forum zająłby się pracą i swoimi klientami, którzy niemało płacą i zarejestrował im domeny co? :-P

 

właśnie, domainer dobrze gada. Kiedy zaczniecie rejestrować nasze ninje? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś wieczorem odkorkuje się kolejka, ktoś coś popsuł jak nie patrzyłem i wczoraj nie mogłem pododawać opłaconych domen do panelu.

 

PS. Dziś skuteczność >50% jak do tej pory, czyżby skrypty jeszcze nie wytrzeźwiały po sobotniej imprezie (mój nie pił, więc pracuje na najwyższych obrotach ;-)?

Share this post


Link to post
Share on other sites
I bierze za rejestrację 200 zł? www.amsnnet.pl :)

 

Nie rozumiesz. Zgodnie z regulaminem NASK, partnerzy powinni miec na swojej stronie regulamin z cennikiem , a to jak beda wygladac ceny rejestracji/odnowien/opcji/dnt itd itd to juz tylko i wylacznie sprawa danego partnera (oczywiscie partner musi sie wywiazywac z wszystkich platnosci wzgledem NASK, a wiec nikt nie bedzie w cenniku wypisywac cen w granicach kilku zlotych z arejestracje/renewal). Status partnera w Polsce ma miedzy innymi home.pl, az.pl, nazwa.pl. Firmy te bija sie o klienta, a wiec z punktu widzenia przecietnego kowalskiego maja mozliwie najnizsze ceny i wiele promocji. Oprocz tego masz jeszcze partnerow domainerow. Jedni dzialaja jako rejestratorzy, np pb i dropped.pl, a drudzy, np tomnice, networker albo ams nie rejestruja domen dla klientow i dlatego maja ceny z kosmosu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje doświadczenia są takie, żeby brać pod uwagę złapane.pl, bo choćby skuteczność była na poziomie 10% to nie ma gwarancji, że akurat dropped ją przechwyci, nie wiadomo ile "przechwytywaczy" łapie w jednej chwili, a każdy może być furtką do złapania tej najcenniejszej domeny.

 

Dla mnie złapane łapie tyle samo co dropped, więc 50% jest realne, a poza tym podoba mi się sposób funkcjonowania serwisu i podejście samego Twórcy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wg mnie Dropped ma korzystniejsze lapanie domen. Tzn. jak jest wiecej chetnych na domene to domena wystawiana jest w aukcji ale tylko dla osob, ktore zlecily przechwycenie (tak mi sie przynajmniej wydaje). W zlapane.pl zawsze trafia na publiczna aukcje (wieksza konkurencja do kupienia danej domeny).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ams, powiedy ile osób zarejestrowało u Ciebie domenę?

 

Raczej nie chodzi Panu Andrzejowi o to zeby ludzie u niego rejestrowali domeny ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dałem do przechwycenia w dropped kilka ciekawych domen i wyszło tak że połowa domen poszła do dropped a druga połowa do złapane.pl jak np. smakwina*pl która pewnie nie będzie wystawiona(no chyba że pb złapał ją dla kogoś kto zlecił jej przechwycenie wtedy gratuluje)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dałem do przechwycenia w dropped kilka ciekawych domen i wyszło tak że połowa domen poszła do dropped a druga połowa do złapane.pl jak np. smakwina*pl która pewnie nie będzie wystawiona(no chyba że pb złapał ją dla kogoś kto zlecił jej przechwycenie wtedy gratuluje)

 

Domena oczekuje na opłacenia przez użytkownika który jako jedyny ją zamówił. Reszta musi obejść się smakiem pryty. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ams, powiedy ile osób zarejestrowało u Ciebie domenę?

Cos sie tak uczepil tych cen, chyba musisz wziac pare korepetycji u Adama w tym wzgledzie ;) Przeciez chodzi o korzysci plynace z bycia partnerem NASKu, serio myslisz ze taki Kilofek, czy Patvolli siedza i czekaja, az ktos zarejestruje u nich domene :P

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×