Jump to content
Sign in to follow this  
Noname

LosAngeles.pl

Recommended Posts

Witam :)

 

Co sadzicie o tej domenie - LosAngeles.pl ? :)

 

Los Angeles to taka miescina gdzies w zachodniej czesci USA :)

 

Myslalem juz wczesniej ze taka domena moglaby dobrze posluzyc jako serwis, forum dla polonii tam mieszkajacej - oczywiscie do kompletu przydalaby sie LA.pl oraz California.pl hehe :)

 

los-angeles.jpg

 

Pozdrawiam :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam :)

 

Co sadzicie o tej domenie - LosAngeles.pl ? :)

 

 

Pozdrawiam :P

 

 

no niezle.. gratuluje..od ilu minut jestes jej wlascicielem?? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Także wiesz, gdzie mnie szukać ;-)

Wiem :)

 

nie chcesz może ny.la? :)

Nie, dziekuje :P

 

no niezle.. gratuluje..od ilu minut jestes jej wlascicielem??:)

Dokladnie od 64min :)

Edited by Noname

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja proponuje 30pln za nia..po pierwsze to nindza dwu-czlonowa..po drugie nie ma tekiego miasta w polsce (przeszukalem calą mape drogową i nic) ...a po trzecie nigdy nie slyszalem o losach 'angelesach'' (o losach w lotto czy w kiosku ruchu , o zdrapkach losach jednynie slyszalem)

 

tak wiec 30pln-ow proponuje jak cos na PW sie zgadamy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja proponuje 30pln za nia..po pierwsze to nindza dwu-czlonowa..po drugie nie ma tekiego miasta w polsce (przeszukalem calą mape drogową i nic) ...a po trzecie nigdy nie slyszalem o losach 'angelesach'' (o losach w lotto czy w kiosku ruchu , o zdrapkach losach jednynie slyszalem)

 

tak wiec 30pln-ow proponuje jak cos na PW sie zgadamy :)

Ty tak na poważnie? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak najbardziej poważnie :)

 

:P

Założenie opcji na domenę w dropped kosztuje 32 pln, wliczając w to rejestrację 15 pln co daje Nam 47 pln.

Twoja propozycja 30 pln jest delikatnie mówiąc "śmieszna" :) ale nie mnie to oceniać...

Domena bardzo ładna. Gratuluję ! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Założenie opcji na domenę w dropped kosztuje 32 pln, wliczając w to rejestrację 15 pln co daje Nam 47 pln.

Twoja propozycja 30 pln jest delikatnie mówiąc "śmieszna" :) ale nie mnie to oceniać...

Domena bardzo ładna. Gratuluję ! :)

 

 

ty (też) na poważnie??

Share this post


Link to post
Share on other sites
ty (też) na poważnie??

Nie bardzo rozumiem... :) Chyba że pomyliłem działy... tutaj jest Humor? :)

Domyślam się, że NoName oddając LosAngeles.pl do wyceny liczy na adekwatne co do wartości domeny opinie i ew. oferty zakupu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem skąd zachwyty nad tą domeną? Tak jak nad innymi miastami świata (poza małymi wyjątkami turystycznymi). Chicago.pl jeszcze by uszło. Jak dla mnie domena nie ma wartosci komercyjnej i nie wiem po co i komu może być potrzebna? Póki co wyceniam na reg fee - 200 zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest zagospodarowanych bardzo wiele domen światowych miast z polskim rozszerzeniem ( o ile nie większość ) , np.

berlin.pl

kijow.pl

praga.pl

newyork.pl

denver.pl

atlanta.pl

seattle.pl

i wiele innych.

 

Lasvegas.pl też była całkiem nieźle wyceniana niedawno na forum.

Nie widzę więc powodu by tak znane miasto jak Los Angeles ze swoim sławnym Hollywood nie miało swojej konkretnej wartości wyrażanej w tysiącach PLN.

Może ktoś sprzedał, czerpie korzyści z podobnej domeny lub ma taka wiedzę i mógłby przedstawić jakąś skalę porównawczą ?

 

Wg mnie najbardziej zainteresowani mogą być ci, którzy sprzedają bilety w tym kierunku lub organizują wycieczki po tym terenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym zarejestrowal.Za jakis czas z Polski moga byc zdjete wizy i taka domena z walorow czysto turystycznych bedzie bardzo atrakcyjna.

Share this post


Link to post
Share on other sites
...Póki co wyceniam na reg fee - 200 zł.
Podzielam opinię rekino.

Jeśli Noname też podzielasz tą opinię i chcesz się jej szybko pozbyć, to wiesz gdzie mnie znaleźć :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli Noname też podzielasz tą opinię i chcesz się jej szybko pozbyć, to wiesz gdzie mnie znaleźć :P

Jako ze jestem fanem tego miasta to nie planuje sie jej pozbywac w najblizszym czasie - no byc moze jezeli trafi sie oferta ktora mi bedzie odpowiadała :)

 

@DD ma sporo domen z nazwami miast - moze moglby sie z nami podzielic czy mial na nie jakies konkretne oferty ?:)

 

Dzieki za opinie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
@DD ma sporo domen z nazwami miast - moze moglby sie z nami podzielic czy mial na nie jakies konkretne oferty ?:)

Jeśli chodzi o miasta w USA to tylko na lasvegas.pl ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie całkiem się podoba. Chociaż ze zbytem jej może być problem. Mam www.nowy-jork.pl i nawet za 200zł nikt nie chciał kupić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z nazwa Nowy Jork jest o tyle trudniej ze amerykanie napisza go "New York" a polacy "Nowy Jork"- z LA jest łatwiej bo wszyscy napisza Los Angeles :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z nazwa Nowy Jork jest o tyle trudniej ze amerykanie napisza go "New York" a polacy "Nowy Jork"- z LA jest łatwiej bo wszyscy napisza Los Angeles ;)

 

Tu się zgadzam :) Polacy również mogą pisać Nowy York :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×