Jump to content
Noname

Perfumeria.org.pl

Recommended Posts

Szczerze...?.jestes juz tyle w tym biznesie ze powinienes wiedziec ze to jest ninja.Inna sprawa ze kiedys moze sie trafic ktos nawiedzony chcacy robic pod tym adresem sklep internetowy z perfumami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

o ile Dziennik.net.pl spokojnie ujdzie, o tyle połączenie perfumeria + .org.pl to już czysta szarlataneria :) (tylko nie tłumaczyć się, że to na serwis, w którym kosmetyki organiczne mają być sprzedawane) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szczerze...?.jestes juz tyle w tym biznesie ze powinienes wiedziec ze to jest ninja.Inna sprawa ze kiedys moze sie trafic ktos nawiedzony chcacy robic pod tym adresem sklep internetowy z perfumami.

Moim zdaniem jest wiecej warta niz 0zł - dlatego wziąłem udział w aukcji - aukcje obserwowało jeszcze kilka osób ale przegapili lub nie chcieli licytowac :)

 

Moze ktos jeszcze pokusi sie o wycene ?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keyword dobry ale org.pl :)

Ostatnio znalazlem firme ktora zajmuje sie ....... i nazywa sie .......ma domene .org.pl, co najlepsze to firma może mloda ale zajmujaca sie bardzo powaznymi rzeczami a ich domena to niezla porazka.

net.pl jeszcze ujdzie ale org.pl jakos mnie nie przekonuje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noname powiem Ci ze zaczynam sie troche gubic w ty wszystkim.Ja osobiscie bym w zyciu nie zarejestrowal takiej domeny ale jak mowi przyslowie "Na bezrybiu i rak ryba".Nie takie ninje sie sprzedaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

wg mnei nie można nazwać takiej domeny ninja :) skoro nie ma wolnych domen lub są już inne zagospodarowane,

to ta domena może mieć duży potencjał sprzedaży. oczywiście kwoty będą nie wielkie, ale np 200zł ucieszy sprzedającego i kupującego,

komercyjne KW nawet w takich rozszerzeniach nie ma po co z góry skreślać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

domena :)

aż się prosi zacytować KLASYKA: :)

Nie nazywajmy szamba perfumerią

Share this post


Link to post
Share on other sites
pefumeria z rozszerzeniem org.pl?.idac twoim tropem jak wszystkie rozszrezenia sa zajete to russia.eu tez jest dobre :)

 

niezly przyklad podales... tymbardziej patrzac na liczbe ofert na domene russia.eu

http://www.sedo.com/search/details.php4?do...amp;language=pl

 

perfumeria.org.pl - slaba domena, dla mnie nie warta rejestracji.

Edited by rok1978

Share this post


Link to post
Share on other sites
niezly przyklad podales... tymbardziej patrzac na liczne ofert an domene russia.eu

http://www.sedo.com/search/details.php4?do...amp;language=pl

 

perfumeria.org.pl - slaba domena, dla mnie nie warta rejestracji.

 

 

Widzisz zdarzaja sie dziwolagi.Dla mnie to jest absurd i ja nie bede rejestrowal takich domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedyny sposób wykorzystania tej domeny jaki przychodzi mi do głowy, to perfumeria prowadzona przez jakąś organizację pożytku publicznego wykorzystującą dochody z niej na potrzeby statutowe.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak sie okazało jednak nie była taka straszna - mimo aukcji od 100zł i 70zł nikt nie chcial zalicytowac.. znalazł sie wczoraj wlasciciel duzej internetowej perfumerii i zaoferował taka kwote ktora w zupelnosci mnie zadowolila i pozwoli na naprawe mojego rozbitego auta :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak sie okazało jednak nie była taka straszna - mimo aukcji od 100zł i 70zł nikt nie chcial zalicytowac.. znalazł sie wczoraj wlasciciel duzej internetowej perfumerii i zaoferował taka kwote ktora w zupelnosci mnie zadowolila i pozwoli na naprawe mojego rozbitego auta :ph34r:

 

Pogratulował :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
pozwoli na naprawe mojego rozbitego auta :ph34r:

To teraz jeszcze powiedz co to za auto i jak bardzo je rozbiłeś :> Takie coś zamiast XXX :)

 

Gratulacje :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×