Jump to content
Sign in to follow this  
kac_perski

01.pl

Recommended Posts

Domeny 2-literowe kosztują zazwyczaj powyżej 10 000 zł.

 

Kto mógłby być klientem docelowym dla domeny 01.pl ? W Lublinie np. działa agencja reklamowa posługująca się domeną 001.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie góra 5k i to przy dobrych wiatrach. W końcu dwuliterówki z niepożądanymi znakami poszły chyba niedawno na AM ~6k. Ta to w końcu tylko 2 cyfrówka. Nie sądzę aby była warta 15k. Przecież np. 537.pl nie jest warta tyle samo co tez.pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

to nie jest taka zwykła dwucyfrówka, tak jak aa.pl nie jest warte tyle co np. ut.pl, abc.pl tyle co jof.pl, tak samo 01.pl nie można porównać do 37.pl, czy 84.pl

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
to nie jest taka zwykła dwucyfrówka, tak jak aa.pl nie jest warte tyle co np. ut.pl, abc.pl tyle co jof.pl, tak samo 01.pl nie można porównać do 37.pl, czy 84.pl

Zgadzam się, wystarczy zerknąć na tablice rejestracyjne z pierwszymi literami.

Na syrenkach nie wiszą tylko na furach.

Share this post


Link to post
Share on other sites
wycenicie?

 

będę wdzięczny za opinie

artur

 

 

Uważam, podobnie jak Robert, że domena jest warta max. 5-7k PLN .

 

Tak na marginesie, nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak wdzięczny Ci byłem swego czasu (rok 2000-2002) za to, że nie interesowała Ciebie wówczas rejestracja polskich generyków w końcówce .pl . Polskojęzyczne top-domeny rejestrowałeś dzięki Bogu tylko z końcówką .com, natomiast z tego co pamiętam, jeśli trafiały do Twojego portfolio jakieś peelki, były to domeny typu : wodakryniczna*pl, loteryjka*pl czy pozyczki-kredyty.com*pl :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety zgodzę się z przedmówcami. Warta kilka tysięcy PLN.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak na marginesie, nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak wdzięczny Ci byłem swego czasu (rok 2000-2002) za to, że nie interesowała Ciebie wówczas rejestracja polskich generyków w końcówce .pl . Polskojęzyczne top-domeny rejestrowałeś dzięki Bogu tylko z końcówką .com, natomiast z tego co pamiętam, jeśli trafiały do Twojego portfolio jakieś peelki, były to domeny typu : wodakryniczna*pl, loteryjka*pl czy pozyczki-kredyty.com*pl :) .

Tak na marginesie to raczej nie tej osobie powinieneś być wdzięczny

http://www.di.pl/index.php?showtopic=22922&hl=

...otóż nie ja jestem tym geniuszem, który te domeny porejestrował, ja stałem się jedynie ich współposiadaczem. Domeny zarejestrował pewien człowiek, który

niewątpliwie wykazał się wielką intuicją i wyczuciem rynku.

 

edit: Ja tez uważam, że 01.pl ma swój spory potencjał ale tak jak ktoś już zauważył, dobrze by było mieć do kompletu zerojeden.pl

Podobnie jak 1.pl ( jeden.pl ) opiniowana przez wielu kilka miesięcy temu.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie dam rady ukryć, że dziś mnie korciło i sprawdziłem, kiedy zostały zarejestrowane te domeny z 01.pl i przez kogo. :P Okolice 1999 roku, to musiały być czasy, kiedy takie leżały wolne. :P A dane abonenta są widoczne, choćby dla drzwi.com na whois.sc :) Jego imię i nazwisko wskazują na niepolskie pochodzenie, więc to wyjaśniałoby czemu poszedł w .com nie .pl :)

 

EDIT: aha, żeby nie było - 01.pl bardzo ciekawa ok. 3-5 k minimum.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
http://www.siecpolska.pl/siecpolska/?a=2

 

Prezes firmy, własciciel kikuset generyków.

 

Z tego co widzę, lista domen na stronie jest już bardzo nieaktualna .

Przykładowo tapety*pl (40-50k uu miesięcznie :) ) przechwyciłem w 2002 roku a następnie odsprzedałem .

Wiele peelek z tej listy znajduje się już od dawna w moim portfolio .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przykładowo tapety*pl (40-50k uu miesięcznie :P ) przechwyciłem w 2002 roku a następnie odsprzedałem .

Nie wiedziałem, że Aligned Acquisitions Inc. aż tak dobrze płaci, że stać ich na kupowanie domen od Ciebie :) Dobrze wiedzieć.. :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiedziałem, że Aligned Acquisitions Inc. aż tak dobrze płaci, że stać ich na kupowanie domen od Ciebie :) Dobrze wiedzieć.. :)

 

Wtedy dolar był po 5 zł :P .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z marketingowego punktu widzenia domena 01.pl jest lepsza np. od ju.pl i wg mnie jest wiecej od niej warta.

 

Nie zgadzam sie rowniez, ze potrzebna jest "do kompletu" zerojeden.pl . W przypadku popularnosci serwisu na domenie 01.pl ( i to duzej popularnosci), ta druga z literkami mialaby gora kilka wejsc dziennie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
dawno tak dobrej domeny tu nie bylo

 

15k w górę

Nikt nie chciał za 1/3 68.pl.

00.pl sprzedałem za mniej niż 1,5k.

 

Moim zdaniem przez najbliższe miesiące nie znajdzie nabywcy za 5k.

 

 

 

 

#zero.pl #13.pl #33.pl #68.pl #74.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×