Jump to content
KosmicznyPanel

Kosmiczny Panel

Recommended Posts

Rejestracja zostanie włączona w losowym czasie w ciągu najbliższych 2 godzin.

 

Tak wogóle to nie powinno być, że od 22:00 do 24:00?

Bo jak ciągle od nowa w ciagu najbliższych 2 godzin ma być uruchomiona, to można to przedłużać tak bez końca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trwa przerwa techniczna.

Super :)

Doskonały moment.

 

Ja już nie mam ochoty panowie, ide na TV. Coś o 23:00 na Polsacie jest, miłego wieczorku :unsure:

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites
EDIT:

A może jakiś admin usunie temat? W końcu mało poważny :)

 

Bez przesady.

Nie myli się ten, co nic nie robi. :unsure:

Edited by sanit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koledzy bez nerwów, początki zawsze są zaskakujące nawet dla organizatorów.

Jutro każdy z nas się obudzi, i zobaczy sobie działający serwis. Baaa - może ktoś coś wygra, bo z tego co widzę to pb przygotował jakąś loterię ala szczęśliwy numerek. Take it easy :unsure:

post-239-1233612334_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Baaa - może ktoś coś wygra, bo z tego co widzę to pb przygotował jakąś loterię ala szczęśliwy numerek.

Będzie to dzisiaj jeszcze działało?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A więc tak.

 

Podobno zawsze start jest najgorszy.

Podczas ostatnich testów wyszły pewne komplikacje przez co dwie godziny gratis.

Wydawać by się mogło przegięciem, a jednak ważniejsze jest bezpieczeństwo od pośpiechu. Koniecznym było więc wprowadzenie kilku poprawek.

 

Za chwilę zobaczycie panel. Kilka funkcji również ze względu na kwestie bezpieczeństwa przez pierwszy dzień użytkowania będzie wyłączona (naprawdę malutka ilość - krytyczne). Panel musi zostać poddany większej ilości użytkowników i dopiero po pierwszym dniu pozytywnego działania wejdzie w życie pełna funkcjonalność.

 

To nie jest serwis tylko panel, w którym możliwe, że będziecie trzymali dorobek swojego życia w domenach i warto zadbać o ich bezpieczeństwo.

 

Z góry dziękuję za zrozumienie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak dla mnie to on powinien przed wystawieniem do sieci być przygotowany i sprawdzony a nie dopiero teraz poprawiany ... trochę lipny start ale okaże się co będzie później :unsure:

 

Tak było, ale zawsze przed startem chce się jeszcze coś poprawić, coś dodać, coś dopieścić, no i tak to czasem wychodzi. Pierwsze koty za płoty, mam nadzieję że uznacie Panel za wart czekania w śpiworach. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×