Jump to content
KosmicznyPanel

Kosmiczny Panel

Recommended Posts

Jest opcja pozwalajaca rejestrowac domeny gdy wygasaja po rejestracji ?:)

 

Oczywiście, nazywa się "przedłużenie domeny". :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mnie rejestracja nie zadziałała bo pojawił się po wypełnieniu formularza komunikat "przerwa techniczna" a za drugim razem login był już zajęty (pewnie przeze mnie) :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bleee.. chodziło mi o wygasanie po rezerwacji :unsure:

 

Fakt, była dostępna przy 'Sprawdź dostępność' a nie działała przy 'Rejestruj domenę' – teraz już działa tu i tu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ta grafika dziala na mnie jak Nitrazepam :unsure:

 

Jest gdzies opcja "usun konto" ?

 

Ze względów bezpieczeństwa nie ma takiej opcji, to chyba oczywiste.

Wyślij ticket to admin usunie (oczywiście nie będzie to tak działać dla kont z wieloma domenami itp., zawsze takie zgłoszenia będą weryfikowane).

Share this post


Link to post
Share on other sites
ha a ja się zalogowałem na niezałożone do końca konto (nie aktywowane linkiem) :unsure:

 

aktywacja jest wylaczona

Share this post


Link to post
Share on other sites
ha a ja się zalogowałem na niezałożone do końca konto (nie aktywowane linkiem) :)

 

Jakim linkiem? Sam się zdziwiłem, że nie ma aktywacji linkiem :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie no, to nie jest portal dla grafików tylko dla domeniarzy - mi ta grafika nie przeszkadza, ani nie zachwyca, bo to nie ona jest najważniejsza. Opcji jest sporo - w rzeczywistości tylko kilka nowych. Z chęcią zobacze to API, a w wolnej chwili wpłacę jakieś pieniądze i zobaczymy jak będzie działało.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Działa Wam? U mnie wciąż

Trwa przerwa techniczna.

Prosimy spróbować ponownie za chwilę.

:unsure:

 

U mnie działa, właśnie się bawię ;-)

Przy czym konkretnie masz ten komunikat?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje zdanie jest takie, że serwis jest w tak wczesnej wersji testowej, że powinien być udostępniony tylko zamkniętej liczbie zaproszonych osób i testowany, testowany, testowany aż do skutku.

 

Dopiero później gdy będzie nadawał się do publicznej prezentacji (bo teraz się według mnie jeszcze nie nadaje) mógłby być udostępniony publicznie - wtedy możnaby uniknąć wielu rozczarowań userów.

 

Moim skromnym zdaniem to cała nawigacja po panelu jest do zrobienia na nowo :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites
U mnie działa, właśnie się bawię ;-)

Przy czym konkretnie masz ten komunikat?

 

Po wystukaniu adresu ppd.pl w przeglądarce ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

PB gratuluję :unsure: Kawał dobrej roboty ;)

Co do grafiki to jest spoko, mi się podoba :P

Może mi ktoś wyjaśnić czym jest "Obecnie nie masz aktywnej usługi PPD-API. " ? Co to za API bo jakoś jeszcze nie wiem ?

PS

PB może warto dać każdemu jedna free opcję jako bonus dla userów di ;) ?

I jaka będzie cena opcji bo w cenniku nie ma :)?

Edited by Roooocky

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie no, to nie jest portal dla grafików tylko dla domeniarzy - mi ta grafika nie przeszkadza, ani nie zachwyca, bo to nie ona jest najważniejsza. Opcji jest sporo - w rzeczywistości tylko kilka nowych. Z chęcią zobacze to API, a w wolnej chwili wpłacę jakieś pieniądze i zobaczymy jak będzie działało.

 

Akurat grafika mi się podoba. Jest taka jaka powinna być :) Natomiast liczyłem na więcej funkcji. Jak ktoś mnie zaraz zapyta: czego mi brakuje? to odpowiem: nie wiem :unsure: Po tych cyrkach z odliczaniem liczyłem na coś.... Sam nie wiem na co ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No cóż, popieram zdanie Marion, jestem również nieco rozczarowany. Szata graficzna jest ok, mogłaby byc ciekawsza ale to ma drugorzędna rolę, za to system jest pełen błędów i jak dwa razy pod rząd wpisałem 50 domen do sprawdzenia we whois i mnie wywaliło to mi sie odechciało robić to po raz kolejny. Życzę jak najlepiej ale na razie juz nie mam ochoty tam zaglądać. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites
PB może warto dać każdemu jedna free opcję jako bonus dla userów di :unsure: ?

I jaka będzie cena opcji bo w cenniku nie ma :)?

 

Albo chociaż dla pierwszych zarejestrowanych.

Tak przy okazji - można wiedzieć który id zarejestrował sie jako pierwszy?

Edited by Grzesiek86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Działa. Wybierz, co ma zrobić system.

 

Dziękujemy za zgłaszane poprawki. Spodziewaliśmy się ich. Jednak gwarantujemy, że zostaną one szybko wprowadzone, a system dostosowany do waszych wymagań.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Twój unikalny numer ID użytkownika to 967xx6549

 

Mhmm.. chyba nie spodziewaliście się takiego ruchu? ;-)

 

EDIT: Jak już będzie możliwe bezpieczne utrzymywanie domen w ppd to proszę o info :unsure: Nie chciałbym stracić jakieś mojej nindży.

Edited by Jarek17

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moje zdanie jest takie, że serwis jest w tak wczesnej wersji testowej, że powinien być udostępniony tylko zamkniętej liczbie zaproszonych osób i testowany, testowany, testowany aż do skutku.

 

No to testujcie, testujcie. Na razie nie reklamujemy się poza di, więc można to chyba potraktować jako zamknięta liczbę zaproszonych osób? ;-)

 

Jarek: id użytkownika jest generowany losowo, być może kiedyś odkryjesz dlaczego. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skupiając się na bezpieczeństwie staramy się nie generować danych, które mogą zostać łatwo "trafione" przez potencjalnego agresora.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trochę niewygodny ten panel.. dużo przewijania na 1024x768.

 

Wybór był trudny, długo zastanawialiśmy się czy dać tylko możliwość rejestracji domen i krótkie menu, czy dorzucić parę dodatkowych funkcji i wydłużyć menu. Mam nadzieję że dobrze wybraliśmy. ;-)

 

 

A tak serio: *może* da się to jakoś ścisnąć, zobaczymy, ale to nie teraz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×