Jump to content
sanit

Polityka

Recommended Posts

No tak. Na Cyprze okradli ludność i obeszło się bez jakichś poważnych protestów i wieszania złodziei.

Teraz czas na resztę, bo skoro tam się dało to ogłupieni obywatele innych krajów też im oddadzą swoje oszczędności.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przecież to jest wolny rynek - ideał zwolenników Korwina - prawo silniejszego. Proszę zatem nie psioczyć tylko podkulić ogon i wygłosić hymn pochwalny na rzecz "wolnosci rynkowej". A nie jakieś tam socjalistyczne regulacje banków!

 

Kiedy Europa stara się ratować banki, Islandczycy postanowili je ukarać. Coraz więcej szefów banków, menadżerów i pracowników ląduje w więzieniach. Skazywani są za malwersacje i oszustwa - podaje Iceland Magazine.

 

Islandzki sąd najwyższy skazał w zeszłym tygodniu kolejnych pięciu menedżerów islandzkich banków. Wyrok usłyszał też znany lokalny inwestor. To zwiększa do 26 liczbę pracowników banków skazanych przez sąd za wywołanie kryzysu ekonomicznego. Większość z nich to członkowie zarządu i dyrekcji.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,19073977,nie-bedziemy-traktowac-bankow-jak-swietych-krow-juz-26-islandzkich.html#MTstream

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przecież to jest wolny rynek - ideał zwolenników Korwina - prawo silniejszego.

 

To ideal neoliberalow takich jak TY, gdzie państwo może zrobić z obywatelem wszystko, we wszystko się wtrąca i jest ręczne sterowanie rynku przez urzędników. A kiedy robi to Bruksela, wtedy doznajesz orgazmu, bo unia jest twoim idealem. Dla mnie eurokolchoz to nowa sowiecka wladza, zaprzeczenie wolności, który upadnie jak każdy chory system. Ideal Korwina jest wtedy kiedy państwo NIE wtrąca się w ogóle do gospodarki, a banki upadają i żadne państwo ich nie ratuje. Ty jedynie możesz siać zamęt, propagandę i glupotę, prawdy nie zaklamiesz.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wrzucę jeszcze Kolonkę przed tą ciszą


Jak będzie cisza wyborcza i ktoś będzie coś o polityce to co wtedy ? :D

Jak sypniesz sondażami to miljona zażądają.
http://wyborcza.pl/1,91446,19062271,wybory-parlamentarne-za-publikowanie-sondazy-podczas-ciszy.html?disableRedirects=true

Internauto, uważaj na to co robisz w internecie podczas ciszy wyborczej. Państwowa Komisja Wyborcza informuje - cisza wyborcza obowiązuje także w internecie. Polubienie profilu kandydata, udostępnienie jego zdjęcia czy tweetowanie na jego temat to agitacja wyborcza. Za złamanie ciszy wyborczej możesz słono zapłacić, nawet 5 tys. złotych. CISZA WYBORCZA W INTERNECIE



Czytaj więcej: http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3446647,cisza-wyborcza-w-internecie-lajkowanie-i-szerowanie-podczas-ciszy-zagrozone-kara-grzywny,id,t.html?cookie=1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Temat imigrantów jest decydujący, dlatego w mediach jest teraz cisza.

 

 

 

Gość Wydarzeń - JKM o islamizacji

 

 

 

Taka antyimigrancka partia.... a wystawia na swych listach córkę imigrantów w dodatku pomagającą (teoretycznie) (wybranym) imigrantom.

 

- Z wykształcenia jest pani zarządcą?

- Nie, z doświadczenia. Jeśli chodzi o wykształcenie, studiowałam teologię ewangelicką.

- A pani urodziła się w Polsce?

- Tak. Urodziłam się w Warszawie. Mama jest Polką, a tata Syryjczykiem.

- Gdzie się poznali pani rodzice?

- W Łodzi. W kościele. Mój tata dostał w Syrii stypendium do Polski za najlepsze wyniki w nauce. Najpierw trafił do Łodzi, gdzie uczył się polskiego, a potem przyjechał do Warszawy studiować na politechnice.

 

. Tu trzeba odpowiedniego leku dla schizofreników. Gratuluję korwinistom - gadanie u nich to jedno, a działanie oznacza co innego.

 

Mozna na nich polegać

 

 

@andro, twój guru cie okłamuje. Ale nie ma tego złego. Pan Mucha podkręci ci po wyborach dawkę lurazydonu

 

cffcb99b238170086802e63288f62841,640,0,0

Edited by umberto
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jak tam wasze przewidywania na jesienne wybory, w których połowa społeczeństwa nie weźmie udziału?

 

Ja obstawiam tak:

 

PiS - 33%

 

Kukiz - 21 % - pajac na scenie politycznej drugą siłą, tego jeszcze nie było!

 

PO - 19% - rozbitki, którzy nie zdążyli się ewakuować i sądzą, że uszkodzoną Costą Concordią da się dalej dryfować. powodzenia!

 

PSL - 12% - prostytutki, cichutkie i potulne: byle komu, byle w domu (na Wiejskiej)

 

NowoczesnaPL - 8% - rezurekcja Mumii Wolności, czyli "Mumia powraca"

 

----

 

SLD - 4% - jedyny styropian, który tonie

 

reszta planktonu łącznie 3%

No więc takie były moje notowania w czerwcu br.

 

na razie exit poll sa takie:

 

PiS - 37,7%

Kukiz - 8,7%

PO - 23,6%

PSL - 5,2%

NowoczesnaPL - 7,7%

----------------------

SLD - 4% 7,5% (koalicja, próg 8%)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ideal neoliberalow takich jak TY, gdzie państwo może zrobić z obywatelem wszystko, we wszystko się wtrąca i jest ręczne sterowanie rynku przez urzędników.

Znów mylisz pojęcia próbując zakłamać swoją neoliberalną propagandę.

 

BTW cos dla ciebie.

 

http://natemat.pl/160415,czym-jest-lewackosc-lekcja-wos-u-dla-prawicowych-hejterow

 

5cb562f92e59836559648ea0251b2809,641,0,0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znów mylisz pojęcia próbując zakłamać swoją neoliberalną propagandę.

 

BTW cos dla ciebie.

 

http://natemat.pl/160415,czym-jest-lewackosc-lekcja-wos-u-dla-prawicowych-hejterow

 

Jak zawsze trzymasz poziom.

Manuel Langer guru świata polityki i ekonomii z wizjonerskiego portalu politycznego jakim jest natemat.pl.

Całe szczęście, że między swoimi wykładami w różnych krajach i najlepszych uczelniach znalazł czas na napisanie tego artykułu.

Warto było przytoczyć artykuł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę ucichłą sprawa uchodźców w mediach, w sumie zostaliśmy już "zainfekowani" tą sprawą, zatem co niektórzy, gdy tylko pojawią się uchodźcy w PL uznają to za coś normalnego.

 

A tymczasem co się dzieje u zachodnich sąsiadów.

 

Wcześniej:

 

https://www.youtube.com/watch?v=DIc_1eMCthY

 

Teraz:

 

https://www.youtube.com/watch?v=jAf79Wd1Pn0

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę ucichłą sprawa uchodźców w mediach, w sumie zostaliśmy już "zainfekowani" tą sprawą, zatem co niektórzy, gdy tylko pojawią się uchodźcy w PL uznają to za coś normalnego.

sprawdzona strategia:

państwo narodowe(spokój, dobrobyt) -> liberalizm -> konflikty społeczne -> zamordyzm, totalitaryzm

 

Edited by Pan_Grzegorz
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

W odniesieniu do wczorajszego zamachu:

 

Przy ciele jednego z zamachowców samobójców, który przeprowadził atak bombowy niedaleko stadionu Stade de France, znaleziono syryjski paszport. Francuska telewizja BFM informowała także o znalezieniu paszportu egipskiego przy ciele innego terrorysty. Francuskiej policji udało się ustalić, że właściciel syryjskiego paszportu przekroczył granice Grecką przez wyspę Leros.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/wlasciciel-syryjskiego-paszportu-przekraczal-granice-z-grecja/kd5r26

 

Jak widać muzułmańscy terroryści przynajmniej w części przybyli tutaj jako tzw. uchodźcy na zaproszenie tutejszych liberałów, czy to socjalistycznych czy tzw. "wolnościowych", którzy twierdzą że problemem jest jedynie socjal, dla którego te chordy muzułmanów tutaj przyjeżdżają. Zatem czy ci islamiści rzeczywiście przyjechali tutaj po socjal, czy przyjechali po to żeby zabijać? Mam nadzieję, że ten mądrala andro zabierze głos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Kiedy budowali meczety, milczałem – mamy przecież wolność wyznania. Kiedy wzywali do zabijania niewiernych, milczałem – mamy przecież wolność słowa. Kiedy wysadzali wieżowce, milczałem – to byli tylko chorzy ekstremiści. Kiedy wywołali zamieszki, milczałem – to wina systemu i błędnej polityki. Kiedy było ich tak dużo, że uzyskali większość w parlamencie, milczałem – mamy przecież demokrację. Kiedy wprowadzili w państwie prawo Szariatu, a moja żona została ukamienowana za brak chusty na głowie, milczałem – nie wolno było już krzyczeć…"

 

Autora ciężko mi doszukać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

na zaproszenie tutejszych liberałów, tzw. "wolnościowych", którzy twierdzą że problemem jest jedynie socjal, dla którego te chordy muzułmanów tutaj przyjeżdżają.

 

nie kłam obrońco socjalu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Wam,

 

Postanowiłem zakotwicz tutaj swój głos w sprawie bieżących wydarzeń, gdyż od jakiegoś czasu nie potrafię już dalej powstrzymać swojego wewnętrznego głosu, który to z kolei był blokowany przez próbę wykluczenia "fanatycznych lewicówców".

 

Otóż. Uważam, a mało tego, winię za to co się stało samą Francję i ludzi, którzy głosowali na partie socjal-demokratyczne. Nie trudno się powstrzymać od spostrzeń, że partie socjalistyczno-demokratyczne, omylnie odbierają ideę demokracji, która nakazuje im uznawanie wszystkiego, praw do związków homo, praw do zawierania ślubów z drzewem(oczywiście to sarkazm), co daje obraz lewicy. Cóż, wszyscy mają prawo do wszystkiego więc w sumie o co to halo. A, no o to, że socjalizm, w którym stwierdzenie, że czy się leży czy się robi, to się i tak należy nabiera sensu. Winię socjalizm za stan rzeczy, bo jak można wydalić, ba jak można nie dać dla tego biedaka żadnych środków, przecież każdego trzeba kochać. A, no nie. Nie trzeba i nie należy. Taka postawa ściągnęła ludzi, dla których praca stanowi jakoby skaranie przez "Ichnie"(wstawcie sobie ich Boga). Dzięki temu socjalowi zajęli się więc prokreacją, gdyż ich lewacka doktryna rozwijania się kobiet(to powinno zalezeć od kazdej kobiety, aby tylko nie robili w TV zamętu w głowie tej kobiety, o spełnianiu, bo opieka nad dzieckiem, nie jest już domeną:), nie powinna być domeną:) kobiet/-ty), zbiera żniwa wśród białych europejskich kobiet. Więc kogo nie winić jak tego wstrętnego socjalu. Tylko ludzi, którzy rzucają się jak łasuch na torta. Powiedz masz/macie/dostaniecie i już nie liczą się skutki. Dodać do tego media, które były/są na usługach rządu i urabiają społeczeństwo i tragedia gotowa. Nie jestem rasistą, a gdzież tam. Uważam, że jak przyjeżdża ktoś do mojego, czy ja do jego kraju, to przestrzegam jego reguł. Uczciwe czy nie? Gdyby taki kraj jak Francja nie rozdawał socjalu, nie przyznawał tak łatwo obywatelstwa, gdyby pilnował przestrzegania swojego prawa nie kierując się polityczną poprawnością, taka historia mogłaby się nie pojawić. Macie teraz Francja, Anglia, kraje skandynawskie, Niemcy, a teraz próbują nam zamontować takie czcze socjalistyczne wartości. Niestety PIS nie był tutaj dobrym wyborem, bo to socjalchadecja(sam jestem katolikiem, ale chciałbym sam pomagać poprzez fundację widząć historię danego człowieka, a znam rodzinę z 2 dzieci[upośledzone], bo ona piła razem z partnerem, oni nie mają dochodów i dostaną pieniądze, a do tego palą i piją). Oby tylko te 500zł nie przeszło, to ochroni nasz kraj.Cóż, wzrost obecnych nacjonalistycznych nastrojów jest normalnym odruchem obronnym danego Państwa w dobie tego co się dzieje, a media próbują powstrzymać falę poczucia się patriotą i częścią Narodu, ale widzę nadzieję.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×