Jump to content
sanit

Polityka

Recommended Posts

Klarują się rządowe pomysły dla górnictwa. Gabinet Beaty Szydło przejął po poprzednikach plan łączenia węgla z energetyką. Premier poinformowała też podczas barbórkowych uroczystości, skąd znajdą się pieniądze na funkcjonowanie kopalń w najbliższych miesiącach. Agencja Rezerw Materiałowych ma skupić zalegający na hałdach węgiel.

 

 

Gratulacje ! Nikodem Dyzma w spódnicy przesypie hałdę A na hałdę B za państwowe pieniądze...

Dobra zmiana

Brawo....

 

Dlatego tego czegoś jak PIS, gospodarczo nigdy nie zaakcetuje. Nie wiem w czym to ma pomóc? Dramat. Jakby od tego pieniedzy przybyło w Państwie. Kopalnia dostanie, górnicy dostaną, firmy wokół górnictwa dostaną, aż w końcu skończy się kran z wodą. I przestaną płacić, bo rządowi skończą się pieniądze. Nasze pieniądze. Po nic nie robiło, PIS uda, że coś zrobiło i tak to się skończy strajkami górników. echh...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kliknąłem na link i w newsach po prawej widzę, że ten płaczek Lis żali się już nawet w niemieckiej ARD, drugi Bartoszewski się znalazł.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tutaj, bardzo mocno upominam u siebie wszystkich odnośnie TK. Wszyscy wierzą w medialne doniesienia i krzyczą jakie to PiS jest okropne. Wręcz demokracja upada. Tak jakby w mediach była demokracja i wolność słowa, kiedy na muzułmańskich sprawców tych zamachów mówi się: terrorysta. Ja wiem iż to jest tak zorganizowane, abyśmy tak myśleli, ale nie można stać obok i zaginać rzeczywistość. Lis to już żenada, tak krzyczał kiedy Prezydent Duda niby oczerniał Polaków, a teraz sam wyjechał mówić pół prawdę, bo to czego mu życzą to prawda. Tylko to... 😊

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tutaj, bardzo mocno upominam u siebie wszystkich odnośnie TK. Wszyscy wierzą w medialne doniesienia i krzyczą jakie to PiS jest okropne. Wręcz demokracja upada. Tak jakby w mediach była demokracja i wolność słowa, kiedy na muzułmańskich sprawców tych zamachów mówi się: terrorysta. Ja wiem iż to jest tak zorganizowane, abyśmy tak myśleli, ale nie można stać obok i zaginać rzeczywistość. Lis to już żenada, tak krzyczał kiedy Prezydent Duda niby oczerniał Polaków, a teraz sam wyjechał mówić pół prawdę, bo to czego mu życzą to prawda. Tylko to...

http://wiadomosci.wp.pl/kat,141202,title,Mariusz-Staniszewski-o-mediach-w-Polsce-i-kto-tu-niszczy-demokracje,wid,18029585,wiadomosc.html

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

To zaczyna być groźne

 

Tutaj ----> link

 

Tomasz Lis wypowida się jak nieelegancko zachował się PAD w Niemczech. No cóż.... w swoim postępowaniu nie dostrzega niczego zła. Och ta krótkowzroczność. Nie wiem, ja jako intersujący się polityką, jakoś nie zauważyłem końca świata. Ten kto ogląda TV ma prawo się obawiać, ale czy słucznie? Ten kto nie ogląda TV, polityki, a ze szłyszenia się trochę obawia. Ten co wogóle nie śledzi tego.... nawet nie zauważa niczego złego:) Badania oparte na przykładzie obserwacji własnego otoczenia. Ta ich polityka gospodarcza jest tragiczna... Tutaj się zgadzam.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frank znowu powyżej 4 zł, giełda zmasakrowana a TK w rozkładzie. PiS idzie na rekord - jak rozwalić struktury państwa i gospodarkę w miesiąc.

Wszystko się w koło gotuje czyli tzw "dobra zmiana" :)

Edited by Maku Maku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frank znowu powyżej 4 zł, giełda zmasakrowana a TK w rozkładzie. PiS idzie na rekord - jak rozwalić struktury państwa i gospodarkę w miesiąc.

Wszystko się w koło gotuje czyli tzw "dobra zmiana" :)

Mocno się uaktywniłeś po wyborach, wcześniej miałeś mało do powiedzenia. Była jakaś nowa rekrutacja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byłem fanem spokoju i "ciepłej wody w kranie". Teraz z zaciekawieniem obserwuję "dobrą zmianę". Na szczęście to wolny kraj - jeszcze :)

 

Rekrutacja - zaraz zaraz - banksterka, masoni, Żydzi, uchodźcy, Niemcy, Rosjanie, EU itd. :) cholera wie, może mnie zrekrutowali jakoś :)

Edited by Maku Maku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byłem fanem spokoju i "ciepłej wody w kranie". Teraz z zaciekawieniem obserwuję "dobrą zmianę". Na szczęście to wolny kraj - jeszcze :)

 

Nie obraź się, ale jeżeli ktoś inwestuje, a w szczególności domeny i glosuje na PO lub podobnie, należy do kategorii idiotów, gdyż sam szkodzi swoim własnym interesom. Im większa wolność gospodarcza, tym domeny są więcej warte. Wartość rośnie bardzo szybko, jak tylko gospodarka rozwija się. Jednak wielu tego w ogóle nie rozumie. Umiesz to logicznie wyjaśnić, bo aktualnie wylewanie żali, to coś naprawdę żałosnego, szczególnie, że już po wyborach, trzeba było agitować wcześniej.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja się nie żale tylko śmieje ! Reszty nie komentuje bo nie rozumiem czemu i na jakiej podstawie sugerujesz mi, że jestem "żałosnym idiotą".

 

edit

A drugi kolega sugeruje, że jestem płatnym pismakiem.

 

Czyż to nie jest zabawne ?:)

Edited by Maku Maku

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

edit

A drugi kolega sugeruje, że jestem płatnym pismakiem.

 

 

Nie pismakiem, a platformakiem ;) Tak naprawdę to również sobie tylko żartuję. :) Choć po 25 latach rządów liberałów ludzie chwytają się różnych zajęć, jeden szabruje w Pałacu Prezydenckim, a inny pisze płatne posty. :)

Edited by Pan_Grzegorz
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byłem fanem spokoju i "ciepłej wody w kranie". Teraz z zaciekawieniem obserwuję "dobrą zmianę". Na szczęście to wolny kraj - jeszcze :)

 

Rekrutacja - zaraz zaraz - banksterka, masoni, Żydzi, uchodźcy, Niemcy, Rosjanie, EU itd. :) cholera wie, może mnie zrekrutowali jakoś :)

 

Ciepła woda, jak to nazwałeś, to leciała przez ostatnie lata. To, co się dzieję teraz mnie nie dziwi, chodzi o TK. Sam broniłbym się w ten sposób jeśli chciałbym rządzić. Jakoś media nie reagowały wtedy na doniesienia, że PO modyfikuje TK pod siebie. Dziwne? Nie kąsa się ręki, która kąsa najwidoczniej. Sytuacja jest jaka jest, bo lewackie umysły, które podtrzymywane są przez media głównego "nie napiszę czego" im tak wmawiają, włącznie z jakimś śmiesznym KOD-em. Żal, a gdzie był kod w czerwcu, gdzie były gazety i TV, gdzie Bruksela? A pamiętam, media zajmowały się sprawą "kombinowania" PIS przy konstytucji <_< Najgorszym punktem w ich polityce, to gospodarka. To, że frank podskoczył do 4zł to wina PIS? Proszę Cię. Za PO podskoczyło nie tyle i jakoś nikt nie robił problemu. I to za PO nikt nie ostrzegał ludzi przed jego zaciągnięciem, choć nie rozumiem czemu ludzie są zdziwieni skoro sami w sumie mogli przewidzieć skutki swoich decyzji. Ktoś kto gra na giełdzie, musi liczyć się z tym, że przegra albo wygra.

 

Tak się zastanawiałem, może ktoś dotrwa do tego momentu. Wiele osób wręcz reaguje alergicznie na słowa mniejszych podatków i VAT-u choć nie wiem czemu. Iż miałby to być ukłon dla wielkich korporacji. Nikt nie wziął pod uwagę iż wtedy więcej osób zakładałaby biznesy, bo koszty utrzymania zakładu i ludzi byłby niższe. Globalne firmy i teraz sobie radzą optymalizując koszta. Bynajmniej tak się domyślam. Czy więc nie zasadnym jest stwierdzenie, że mogłoby powstać więcej mniejszych firm, które mogłby również konkurować z większymi. Nie jednokrotnie spotkałem się ze sklepem wyspecjalizowanym w danej tematyce, że jest tańszy, a jak nie tańśzy to co najmniej pod nosem. Nie mniej ludzie reagują tylko na słowa "masz", a nie " nie dam, ale dlatego, że nie zabiorę to wychodzi, że i tak dam".

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koledzy, dajcie już spokój. Nigdy nie napisałem na tym forum, że jestem za PO. Nie głosowalem na nich w ostatnich wyborach. Nawet mam przekonanie, że kiedyś już o tym tutaj pisałem. Przez kilka lat czytałem w tym dziale jaka to PO zła, więc sobie teraz pozwoliłem trochę popisać o "dobrej zmianie". Może dla Was jest teraz ta "dobra zmiana" ale ja tego nie widzę i na dzień dzisiejszy wolę "ciepłą wodę w kranie". Chyba mam prawo mieć inne zdanie niż główny nurt myślowy w tym dziale?

Edited by Maku Maku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba mam prawo mieć inne zdanie niż główny nurt myślowy w tym dziale?

 

Ale wypadałoby to jakoś uzasadnić. Sugerujesz, że na nikogo nie glosowałeś, a jak nawet to wstyd się przyznać. A teraz w imię obrony demokracji nagle atakujesz nadciągające siły zła, to jakaś kiepska bajka. Tu nie obowiązuje linia pro pis, lecz lamenty pod przewodem h10 to jakaś farsa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Andro

Mam wielką prośbę do Ciebie - jakbyś mógł zaprzestać dziwnej i nie zrozumiałej dla mnie nadinterpretacji moich słów.

 

"Sugerujesz, że na nikogo nie glosowałeś, a jak nawet to wstyd się przyznać" - nic takiego nie sugeruję i niczego się nie wstydzę.

"i glosuje na PO lub podobnie" - skąd Ty tyle o mnie wiesz?

"nagle atakujesz nadciągające siły zła" - nikogo nie atakuje

"trzeba było agitować wcześniej" - komentować rządy Pisu miałem wcześniej ?

"jak tylko gospodarka rozwija się. Jednak wielu tego w ogóle nie rozumie" - gdzieś tam mgr z ekonomii, gdzieś tam mgr z psychologii rynków, jakieś 20 lat doświadczenia w inwestowaniu na GPW i innych rynkach - ale co ja tam rozumiem...

"jakaś farsa" - o tu masz racje. Dobranoc wszystkim.

Edited by Maku Maku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie obraź się, ale jeżeli ktoś inwestuje, a w szczególności domeny i glosuje na PO lub podobnie, należy do kategorii idiotów, gdyż sam szkodzi swoim własnym interesom. Im większa wolność gospodarcza, tym domeny są więcej warte. Wartość rośnie bardzo szybko, jak tylko gospodarka rozwija się. Jednak wielu tego w ogóle nie rozumie. Umiesz to logicznie wyjaśnić, bo aktualnie wylewanie żali, to coś naprawdę żałosnego, szczególnie, że już po wyborach, trzeba było agitować wcześniej.

Wybacz ale wolności gospodarczej już przez najbliższe 4 lata nie zobaczysz...

Głosem proletariatu i małorolnych rolników http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/wybory-parlamentarne-2015-wyniki-glosowania-grup-zawodowych,589085.html

 

w tych wyborach wybrano??? narodowo- socjalistyczny PIS :

 

http://nczas.com/publicystyka/pis-znaczy-populizm-i-socjalizm/

co przekreśla jakąkolwiek wolność gospodarczą

 

Pokaż mi Kolego jakiekolwiek poczynana pro gospodarcze tego "rządu"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frank znowu powyżej 4 zł, giełda zmasakrowana a TK w rozkładzie. PiS idzie na rekord - jak rozwalić struktury państwa i gospodarkę w miesiąc.

Wszystko się w koło gotuje czyli tzw "dobra zmiana" :)

"Dobra zmiana" to raczej wynik rządów PO, który odbija się echem od Pisu.

Rynek reaguje na to, że już nic tanio się nie sprywatyzuje ze Skarbu Państwa. Bo pisiory mają monopol na władzę.

Pro po-wskie telewizje Polsat i Tvn mówią to co dla nich lepsze. Newsweek napisze tak jak im "wolność" nakaże.

Trudniej będzie o kolesiowskie załatwienie czegokolwiek pod stołem, przez bankierów i innych krętaczy.

Stąd Po tak kwili, a Petru tak głośno "kwiczy" na antenach TVN-u.

I wydaje mi się, że to właśnie monopol Pis-u i cięższe czasy dla krętaczy, odbija się na wynikach na GPW (sprywatyzowanej przez PO).

 

Z resztą 4 lata Pisu pokaże na co ich stać, bo te partie są siebie warte.

Ale po tych 4 latach warto będzie porównać to: http://mapaafer.pl/

Z nową "Mapą afer", którą zapewne przygotuje Po.

 

I tak na marginesie o TK, bo zastanawiająca jest ta nagonka na Pisiorów podczas gdy wszyscy milczeli gdy PO łamało konstytucję wcześniejszymi poczynaniami.

Pis teraz i Po wtedy ewidentnie złamali prawo i nie ma co z tym dyskutować.

Ale skoro w TK zasiadają sędziowie, nie zrzeszeni w partiach, wolni od partyjnych przychylności, i z wybitną znajomością prawa.

To dlaczego te dwójka sędziów zgodziła się być sędzią TK pomimo iż wiedzieli, że ich wybór jest niekonstytucyjny?

No chyba, że nie wiedzieli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frank znowu powyżej 4 zł, giełda zmasakrowana a TK w rozkładzie. PiS idzie na rekord - jak rozwalić struktury państwa i gospodarkę w miesiąc.

Wszystko się w koło gotuje czyli tzw "dobra zmiana" :)

 

No to jak tam, znawcy masonów i rotszyldów, co nas czeka w 2016 roku?

 

TW2016_1024x1024.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Amerykański tygodnik „TIME” ogłosił kanclerz Niemiec „Człowiekiem Roku 2015”. Na drugim miejscu rankingu znalazł się samozwańczy lider "Państwa Islamskiego" Al-Baghdadi.

http://www.dw.com/pl/angela-merkel-cz%C5%82owiekiem-roku-2015-magazynu-time/a-18907804

 

 

„Kanclerz wolnego świata” – tak amerykański „Time” uhonorował Angelę Merkel jako „Człowieka Roku 2015". W aktualnych kryzysach dowiodła ona wytrwałego przywództwa, uzasadniała redakcja swoją decyzję.

61-letnia kanclerz RFN zaangażowała się w działania mające na celu zapobieżenie bankructwu Grecji, w kryzys uchodźczy i po zamachach terrorystycznych w Paryżu, pisze magazyn. „

W przypadku Merkel rolę odgrywał inny kanon wartości – człowieczeństwo, dobroć, tolerancja. To miało pokazać, w jaki sposób wielka siła Niemiec może być wykorzystana w celu ratowania a nie niszczenia.

http://www.dw.com/pl...time/a-18907804

 

Śmiech na sali. Kto to pisał - Umberto? :blink:

 

Swoją drogą wszyscy siebie warci, Merkel, ten z ISIS i ci z Time`a.

Edited by Pan_Grzegorz
  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×