Jump to content
sanit

Polityka

Recommended Posts

Wypowiedź prof. Staniszkis:

 

Powiem szczerze, że nie wierzę w jego samobójstwo.

 

Miał ogromną wiedzę, dla wielu niebezpieczną, naciskano by milczał

 

http://wpolityce.pl/...kano-by-milczal

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale wybiórcza juz wie ze to kłopoty rodzinne, nałóg itd... robią propagandę mimo ze nawet śledztwo się nie zaczelo, tak jak przy Smoleńsku

http://wyborcza.pl/1...i_nie_zyje.html

 

nie wierzę ze to samobójstwo, to samo z Leperem

oni pisza że to problemy rodzinne, a Wy że nie wierzycie w samobójstwo i wymyślacie niestworzone teorie, jesteście siebie warci

Share this post


Link to post
Share on other sites

oni pisza że to problemy rodzinne, a Wy że nie wierzycie w samobójstwo i wymyślacie niestworzone teorie, jesteście siebie warci

 

Żyj dalej w samozadowoleniu w "Truman Show". Zapatrzony bez instynktu samozachowawczego, w peruwiańską Gwiazdę. Masz do tego "pełne prawo" :).

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

oni pisza że to problemy rodzinne, a Wy że nie wierzycie w samobójstwo i wymyślacie niestworzone teorie, jesteście siebie warci

Petelicki mial nałóg (tylko jaki?), Błasik byl pijany w tupolewie.... itp opluwanie, mieszanie z błotem

 

a jakie to ja teorie niby wymyslilem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żyj dalej w samozadowoleniu w "Truman Show". Zapatrzony bez instynktu samozachowawczego, w peruwiańską Gwiazdę. Masz do tego "pełne prawo" :).

Koleś ledwie co się zabił, policja dopiero przystąpiła do czynności sprawdzających, a Wy już macie wyjaśnienie?

Za kilka dni policja przedstawi oficjalną wersję, może poda jakieś dowody które ośmiesza większość Waszych teorii.

Tak bardzo potrzebujecie sensacji? Tak bardzo nienawidzicie Tuska, że chwytacie się wszystkiego? Tak bardzo że nie możecie poczekać kilka dni?

 

Pozwólcie chociaż rodzinie pochować ciało. Mogę się założcyć że jak emocje opadną rodzina sama opowie co mogło być powodem samobójstwa(czy zabójstwa).

Rodzina nie mogła nie wiedzieć o Jego problemach, pogróżkach które dostawał, itp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koleś ledwie co się zabił,[...]

 

Jasne. Się zabił.

 

[...] Za kilka dni policja przedstawi oficjalną wersję, może poda jakieś dowody które ośmiesza większość Waszych teorii. [...]

 

Na przykład złodziej luksusowych samochodów, który dokonał zabójstwa przytykając lufę pistoletu z tłumikiem, do głowy gen. Petelickiego.

 

Rzecz działa się przecież w garażu. To miejsce o wiele bardziej pasuje niż w przypadku oficjalnej wersji dotyczącej morderstwa gen. Papały, która to wersja przecież bardzo ośmieszyła inne teorie.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koleś ledwie co się zabił, policja dopiero przystąpiła do czynności sprawdzających, a Wy już macie wyjaśnienie?

Za kilka dni policja przedstawi oficjalną wersję, może poda jakieś dowody które ośmiesza większość Waszych teorii.

Tak bardzo potrzebujecie sensacji? Tak bardzo nienawidzicie Tuska, że chwytacie się wszystkiego? Tak bardzo że nie możecie poczekać kilka dni?

 

Pozwólcie chociaż rodzinie pochować ciało. Mogę się założcyć że jak emocje opadną rodzina sama opowie co mogło być powodem samobójstwa(czy zabójstwa).

Rodzina nie mogła nie wiedzieć o Jego problemach, pogróżkach które dostawał, itp.

Ty już masz jakieś urojenia. Jakie to niestworzone historie ktoś tu wymyślał? To ty i twoje kłapouche kamraty, tuż po informacji o śmierci budujecie teorię o nieszczęśliwym życiu, problemach osobistych, nałogach, długach itp. Teraz jeszcze piszesz, że "rodzina nie mogła wiedzieć" - czyli ludzie z najbliższego otoczenia nie wiedzieli za to propagandziści tuż po śmierci wiedzieli... ;D Aleś ty ...naiwny. ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Horacy Ty tak od siebie czy przepisujesz to z sms-ów?

 

Jaka policja? jakie oficjalne wersje? eeeech.

 

Jaruzelski też miał kiedyś popełnić samobójstwo... ale w domu go nie zastali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ty już masz jakieś urojenia. Jakie to niestworzone historie ktoś tu wymyślał? To ty i twoje kłapouche kamraty, tuż po informacji o śmierci budujecie teorię o nieszczęśliwym życiu, problemach osobistych, nałogach, długach itp. Teraz jeszcze piszesz, że "rodzina nie mogła wiedzieć" - czyli ludzie z najbliższego otoczenia nie wiedzieli za to propagandziści tuż po śmierci wiedzieli... ;D Aleś ty ...naiwny. ;]

Ale to przecież Wy propagandę siejecie:) Ledwie co zginął a Wy już wiecie że to zabójstwo, że wiedział za dużo itp:)

 

Z resztą zobaczcie historie wpisów w tym wątku. Ledwo pojawiła się informacja że Go znaleziono martwego, a Wy już zaczęliście wklejać niestworzone teorie.

Wtedy jeszcze gazeta czy inne media podawały tylko informację o śmierci, nawet dokładnie niewiadomo było gdzie Go znaleźli i w jakim stanie, a Wy już sialiście propagandę. Sprawdzcie daty:)

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale to przecież Wy propagandę siejecie:) Ledwie co zginął a Wy już wiecie że to zabójstwo, że wiedział za dużo itp:)

 

Z resztą zobaczcie historie wpisów w tym wątku. Ledwo pojawiła się informacja że Go znaleziono martwego, a Wy już zaczęliście wklejać niestworzone teorie.

Wtedy jeszcze gazeta czy inne media podawały tylko informację o śmierci, nawet dokładnie niewiadomo było gdzie Go znaleźli i w jakim stanie, a Wy już sialiście propagandę. Sprawdzcie daty:)

mylisz sie, pierwsza informacja z RMF byla już samobójstwie, a wybiórcza tylko dopisuje wypowiedzi "anonimowych osób" jakie to niby on mial problemy, podobnie jak z Leperem

 

a wiedzial za duzo i byl niewygodny dla tej wladzy

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli to zabójstwo, to proszę o dowody.

 

Nie rozumiem wyjców, którzy na tym forum i nie tylko tutaj, ogłosili już jedynie słuszną wersję "zabójstwa" dyskwalifikując inną wersję na zasadzie moja wersja jest "mojsza niż twojsza". Żałosne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mylisz sie, pierwsza informacja z RMF byla już samobójstwie, a wybiórcza tylko dopisuje wypowiedzi "anonimowych osób" jakie to niby on mial problemy, podobnie jak z Leperem

 

a wiedzial za duzo i byl niewygodny dla tej wladzy

RMF napisało o samobójstwie bo takie były pierwsze poszlaki, następnie Wy zaczęliście snuć teorie. Wyborcza dopiero dobę później zaczęła szerzej pisać o tej sprawie.

Nawet niezależna.pl siedziała cicho a Wy w tym wątku pisaliście że to kolejna ofiara rządu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapomniałem, że z tobą trzeba prostym i bezpośrednim językiem.

 

Ale to przecież Wy propagandę siejecie:) Ledwie co zginął a Wy już wiecie że to zabójstwo, że wiedział za dużo itp:)

 

Z resztą zobaczcie historie wpisów w tym wątku. Ledwo pojawiła się informacja że Go znaleziono martwego, a Wy już zaczęliście wklejać niestworzone teorie.

Daj konkretne przykłady: daty i cytaty.

Wtedy jeszcze gazeta czy inne media podawały tylko informację o śmierci, nawet dokładnie niewiadomo (ORT) było gdzie Go znaleźli i w jakim stanie, a Wy już sialiście propagandę. Sprawdzcie daty:)

Sprawdziłem. Jak wyżej, daj konkrety. Poza tym, w serwise gw pisali że ok. godziny 21 reporterzy gw byli już pod domem generała gdzie policja prowadziła swoje rutynowe działania - skoro nie wiedzieli gdzie, to jak się tam znaleźli? Oj kłamczuszku, kłamczuszku... ;D

 

Dam ci przykład:

Sławomir Petelicki nie żyje

Wczoraj, 16 czerwca (19:23)

 

Założyciel i pierwszy dowódca GROM-u Sławomir Petelicki nie żyje. Jak ustalił nieoficjalnie reporter RMF FM Roman Osica, Petelicki prawdopodobnie popełnił samobójstwo.

 

W serwisie gw wszystkie wczorajsze wpisy dotyczące śmierci S.P. były dzisiaj ok. 1:40 w nocy zaktualizowane więc nie mogę podać dokładnego czasu. Jednak od pierwszych informacji o śmierci do końca dnia było ok. 5 godzin, w tym czasie pojawiły się w tym serwisie minimum 3 artykuły, zawierające tezy iż: żegnał się z jednostką, miał problemy osobiste, problemy z nałogiem, problemy psychiczne.

 

np.:

- To go bardzo bolało - mówi nam jedne ze znajomych generała, b. GROM-owiec. - Nie traktowali go poważnie, już się z nim nie liczyli. To było dla niego nie do zniesienia, kiedyś był taki potężny.

 

No i wspominają o problemach generała z nałogiem. To wcale mu nie pomagało znieść trudnych chwili.

Przy okazji, jeżeli takim językiem wypowiada się "b. GROM-owiec." to ja jestem Miss Polonia. ;D

 

 

Wyborcza dopiero dobę później zaczęła szerzej pisać o tej sprawie.

Brniesz "koleś" w kolejne kłamstwa:

http://wyborcza.pl/1..._o_dziwnym.html (2012-06-16, ostatnia aktualizacja 2012-06-17 01:45)

http://wyborcza.pl/1...dopodobnie.html (2012-06-16, ostatnia aktualizacja 2012-06-17 01:35)

http://wyborcza.pl/1...M_nie_moze.html (2012-06-16, ostatnia aktualizacja 2012-06-17 00:31)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Jak sam sobie udowodniłeś, Twoi prawicowi koledzy zaczęli opisywać swoje fantastyczne teorie już przed godz. 22 dnia wczorajszego, a wyborcza zaczęła pisać o problemach rodzinnych kilka godzin później. Nieistotne czy 3 czy 20 godzin później, istotne że to Wy byliście pierwsi. To Wy rozkręciliście ten taniec nad grobem generała.

To Wy podle wykorzystujecie jego śmierć w prywatnych, politycznych interesach.

 

PS. Fakt że czepiasz się mojej ortografii, świadczy ni mniej, ni więcej, tylko o tym że brakuje Ci argumentów w dyskusji.

PS2. Masz rację, typowy żołnierz(a już na pewno Grom'owiec) nie wie co to empatia, współczucie, miłość, nie ma uczuć wyższych:)

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli to zabójstwo, to proszę o dowody.

 

Nie rozumiem wyjców, którzy na tym forum i nie tylko tutaj, ogłosili już jedynie słuszną wersję "zabójstwa" dyskwalifikując inną wersję na zasadzie moja wersja jest "mojsza niż twojsza". Żałosne.

 

Żałosne jest to, że uprawdopodabnia się w mediach wersję samobójczą wyciągając dowody ze swojej wyobraźni

W podobny sposób w jaki tuż po Katastrofie Smoleńskiej uprawdopodobniano jedyna słuszną wersję wydarzeń, np. generując sms-y o odpowiedniej treści. Takie same, jakie upublicznił gen. Petelicki.

 

Dowody otrzymasz. Oficjalne dlatego jedynie słuszne. Na samobójstwo a może nawet i zabójstwo niepolityczne. Być może nawet Cię usatysfakcjonują podobne do tych, które uprawdopodobniły wersję mordu na gen. Papale?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dajcie już spokój ludziska.. nie warto ;)

 

 

@Horacy Twoje wypowiedzi i sposób ich "sprzedaży" na tym forum przypomina mi tę rozmowę.

Z góry przepraszam.. gdybym Ciebie tym uraził. (zamierzone)

 

[media=]

[/media]

Share this post


Link to post
Share on other sites

...

To Wy podle wykorzystujecie jego śmierć w prywatnych, politycznych interesach.

...

Nie mierz wszystkich swoja miarka. Mi daleko do jakiejkolwiek partii... Po prostu to, co sie obecnie dzieje w kraju, zaczyna przypominac II RP, gdzie owczesny zbrodniarz i zdrajca, a dzisiejszy bohater, mordowal swoja opozycje polityczna. To samo dzialo sie za PRL. I w okresie miedzywojennym i w PRL wiadome, kim byli zleceniodawcy. Dzisiaj niestety tej wiedzy nie mamy. NAWET gdyby bylo to samobojstwo (czego faktycznie wykluczyc nie mozna), to i tak, akurat z byle powodu ktos nie targa sie na swoje zycie. Musi miec naprawde mocne argumenty, by do takiego czynu sie dopuscic.

 

Mysl nastepnym razem, zanim cos napiszesz, bo widze, ze srebrniki Ci calkiem oczy zaslonily...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak sam sobie udowodniłeś, Twoi prawicowi koledzy zaczęli opisywać swoje fantastyczne teorie już przed godz. 22 dnia wczorajszego, a wyborcza zaczęła pisać o problemach rodzinnych kilka godzin później. Nieistotne czy 3 czy 20 godzin później, istotne że to Wy byliście pierwsi. To Wy rozkręciliście ten taniec nad grobem generała.

To Wy podle wykorzystujecie jego śmierć w prywatnych, politycznych interesach.

 

PS. Fakt że czepiasz się mojej ortografii, świadczy ni mniej, ni więcej, tylko o tym że brakuje Ci argumentów w dyskusji.

Hah, żałosny jesteś. Dałem ci cytaty, daty, konkretne argumenty, na co ty kolejny raz ogólny frazes: "To Wy rozkręciliście ten taniec nad grobem generała. To Wy podle wykorzystujecie jego śmierć w prywatnych, politycznych interesach." Czekam na te wspomniane argumenty czyli konkretne cytaty. ;]

 

Poproszę też o konkretne argumenty podpierające tezę:

Jak sam sobie udowodniłeś, Twoi prawicowi koledzy zaczęli opisywać swoje fantastyczne teorie już przed godz. 22 dnia wczorajszego

 

Czekam z niecierpliwością. ;] Czepiam się nie tylko spraw merytorycznych ale też twojej ortografii, bo mam nadzieję, że gdy twoi zleceniodawcy zobaczą jak się tu kompromitujesz, to może przynajmniej wyślą cię na jakieś inne forum. ;D By czytało się lepiej... ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepszą odpowiedzią będzie wykaz zapisu z wszystkich kamer. Wykaz połączeń oraz wiadomości sms nie muszą być dowodem, w czasach, gdy szefem ABW jest Krzysztof Bondaryk. W Takim apartamentowcu/nowym bloczku jakim mieszkał Petlicki na pewno była kamera w garażu. Zresztą jak mówili w TV - "taśmę" już zabrali na oględziny. Jeżeli "taśma się popsuje" to wszystko będzie jasne...

Pierwsze informacje z wczoraj mówiły o "3 ranach postrzałowych", dzisiaj o jednym strzale w głowę.. To jeden z powodów, który zbulwersował sporo osób.. - 3 strzały wykluczają samobójstwo

 

Dzisiejszy News o śmierci Generała w Fucktach trwał 30-40 sekund. Oczywiście nie zabrakło w nim gadki Nałęcza, który niemal ze śmiechem mówił, że gen. "mógł mieć problemy emocjonalne, to sprawy intymne".

 

Jeszcze wczoraj Petlicki "prowadził" jakiś biznes. Ktoś kto decyduje się robić biznes w Takim wieku, mając emeryturę wojskową i oszczędności - jest człowiekiem ambitnym. Petlicki miał CV jak nikt inny w swym fachu, stworzył Grom, był człowiekiem odważnym, o dużym polocie, twardym psychicznie, był apolityczny, krytykował po prostu każdego kto w jego ocenie dawał d..y.. - Dlaczego miał sobie strzelić w łeb po południu, w garażu, podczas przed-meczowego wyciszenia na ulicach ?

 

Jeżeli sam sobie strzelił, to jestem zdania, że była organizowana nagonka na jego osobę, straszenie go śmiercią najbliższych itp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mierz wszystkich swoja miarka. Mi daleko do jakiejkolwiek partii... Po prostu to, co sie obecnie dzieje w kraju, zaczyna przypominac II RP, gdzie owczesny zbrodniarz i zdrajca, a dzisiejszy bohater, mordowal swoja opozycje polityczna. To samo dzialo sie za PRL. I w okresie miedzywojennym i w PRL wiadome, kim byli zleceniodawcy. Dzisiaj niestety tej wiedzy nie mamy. NAWET gdyby bylo to samobojstwo (czego faktycznie wykluczyc nie mozna), to i tak, akurat z byle powodu ktos nie targa sie na swoje zycie. Musi miec naprawde mocne argumenty, by do takiego czynu sie dopuscic.

 

Mysl nastepnym razem, zanim cos napiszesz, bo widze, ze srebrniki Ci calkiem oczy zaslonily...

Ale kto, kto Ich morduje? Tusk? Rząd? Rosjanie, Niemcy? Żydzi? Kto?

Dlaczego tak łatwo przychodzi Wam rzucanie oskarżeń?

 

Rocznie w Polsce średnio śmiercią samobójczą ginie ponad 3500 mężczyzn, czyli 10 dziennie (wskaźnik ten w ostatnich latach pozostaje na stałym poziomie).

Najwięcej aktów samobójczych popełniają ludzie w wieku 16–21 lat. Drugim niebezpiecznym okresem jest wiek 45–55 lat.

Wysoki wskaźnik wśród studentów, policjantów, żołnierzy, lekarzy.(za wiki)

 

Rocznie samobójstwo popełnia w Polsce kilkadziesiąt żołnierzy.

Dlaczego więc uważacie ze Petelicki nie popełnił samobóstwa? Dlatego że kilka razy skrytykował PO?

A dlaczego zabili się pozostali żołnierze? A dlaczego pozostałe 3500 mężczyzn? Bo rząd? Bo PO?

 

PS. I te 3500 rocznie, to tylko te udane... prób jest kilka razy więcej.

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale kto, kto Ich morduje? Tusk? Rząd? Rosjanie, Niemcy? Żydzi? Kto?

Dlaczego tak łatwo przychodzi Wam rzucanie oskarżeń?

...

 

Wlasnie sobie odpowiedziales - nie wiadomo KTO! A skoro nie wiadomo, to znaczy, ze komus nie zalezy na wyjasnianiu afer i zabojstw. A tych, za nieRzadow Mao Tse Tuska jest od olery i troche! I zeby nie bylo, ze tylko jego ganie, bo tak samo dzialali Kaczynscy. Moge sie zalozyc, ze Kaczynski wie, kto powiesil Leppera. Jedni i drudzy siebie warci. Liczy sie tylko POparcie i zero uczciwosci, czy klasy, o patriotyzmie nie wspominam, bo jest im to zupelnie obce. Polska polityka siegnela ostatnio dna, ktore nawet przed wojna, za czasow wspomnianego wyzej "marszalka" nie bylo tak glebokie i muliste...

 

 

jak już lansuje sie teorie - general załamał sie bo kumple nie chcieli z nim rozmawiać

http://wiadomosci.on...3329,temat.html

 

Taaa bo to byla rozchwiana emocjonalnie zakompleksiona nastolatka... Ech...

Edited by empireus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wlasnie sobie odpowiedziales - nie wiadomo KTO! A skoro nie wiadomo, to znaczy, ze komus nie zalezy na wyjasnianiu afer i zabojstw. A tych, za nieRzadow Mao Tse Tuska jest od olery i troche! I zeby nie bylo, ze tylko jego ganie, bo tak samo dzialali Kaczynscy. Moge sie zalozyc, ze Kaczynski wie, kto powiesil Leppera. Jedni i drudzy siebie warci. Liczy sie tylko POparcie i zero uczciwosci, czy klasy, o patriotyzmie nie wspominam, bo jest im to zupelnie obce. Polska polityka siegnela ostatnio dna, ktore nawet przed wojna, za czasow wspomnianego wyzej "marszalka" nie bylo tak glebokie i muliste...

 

To Ty nie wiesz kto, ale jednocześnie piszesz że nie mógł popełnić samobójstwa. Jeśli zaczniemy opierać sięna domysłach(zamiast na faktach) to na darmo nasza dyskusja.

Piszesz że polska polityka sięgnęła dna. Pusty frazes nie poparty żadnymi faktami.

Równie dobrze ja mogę napisać że Empireus to....<i tutaj kilka epitetów>, będzie warte tyle co Twoja wypowiedź.

 

Jak już napisałem rocznie ponad 3500 mężczyzn popełnia samobójstwo(a kilka razy więcej próbuje się zabić), dlaczego to nei mógł być Leper, albo Petelicki?

Wszyscy wiemy że Leper w polityce był przegrany, miał ogromne długi i chorego syna. Ale że był znanym politykiem, to nie mógł się zabić, takie osoby się nie zabijają?

Empireus, ten tydzień Cię chyba wykończył.

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites

...

 

Czytaj uwaznie - napisalem, ze nie mozna wykluczyc samobojstwa! Jednakze by targnac sie na wlasne zycie, musi byc jakis powod! Bez powodu, przy takim statucie materialnym i spolecznym, jakim cieszyl sie Petelicki, czlowiek nie strzela sobie w leb! Depresja jest olernie trudna do wykrycia, jednakze nawet gdyby to byla depresja, to ona ma gdzies swoj poczatek. Gdyby to faktycznie bylo samobojstwo spowodowane depresja, to wszystko wskazywaloby na zaszczucie Petelickiego. Czyli tym bardziej mozni tego kraju przyczynili sie do jego smierci, bo byl dla nich niewygodny i trzeba bylo go odsunac na wszelakie mozliwe sposoby i zgnoic... Z mojej strony EOT z Toba, bo jestes "niereformowalny". Lubie dyskutowac, ale z inteligentnymi ludzmi, nawet jesli maja zupelnie inne przekonania niz ja, jednakze nie da sie rozmawiac z propaganda sukcesu, bo to kopanie sie z koniem, a ja wole nie miec siniakow, badz polamanych konczyn.

Edited by empireus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak manipuluje "Gazeta Wyborcza"

 

Czyli: to, co mówi pewien CEP z najbardziej prawdomownej inaczej partii politycznej jest przedstawione jako obiektywny fakt!

 

Oczywiście moje oświadczenie - a spotykałem p.Generała kilkadziesiąt nrazy, bywał u mnie w domu, miał startować z Kongresu Nowej Prawicy - nie jest podawane - natomiast cytuje się człowieka, który p.Generała w ogóle zyciu na oczy nie widział!!!

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
    • motogotowka.pl   Sprzedam domene
    • podgrzewane.pl odrestaurowany.pl   jak oceniacie domeny? Będzie coś z tego?
    • Estibot.com wycenił vplay.pl na 3000$, a Wy jak wyceniacie vplay.pl ?
    • Stajnia.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.eu/?utm_source=market_redirect&_track=12a366f67063e7f9c52492542ac5b2cd
    • Dziś koniec aukcji na domenę.
    • Defloracja.pl   Aukcja BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×