Jump to content
Sign in to follow this  
zyzaczek

spokokredyt.pl

Recommended Posts

Co Państwo myślicie o domenie spokokredyt.pl ? (pewnie Ci po 35r życia będą anty :lol: )

Ja uważam ,ze Słowo "spoko" juz na dobre zagnieździło się w polskim języku. W potocznych rozmowach młodzi ludzie używają wielu zwrotów z wyrazem "spoko" np. spoko impreza, było spoko, spoko pogoda, spoko klimat, gdzie dostane spoko kredyt?

podoba siem wam ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

zadaj sobie pytanie...

 

gdybys wszedl na taka stronke spokokredyt.pl czy uznałbys ja za wiarygodną? wziałbys kredyt ? w podziekowaniu chyba bys otrzymał ''spoko ziomal jestes" ... chociaz moze ty bys wzial.. ale wiekszosc bioracych kredyty to nie spoko ziomkowie.. tylko trzezwo myslacy kredytobiorcy ktorym zalezy na jak najnizszym oprocentowaniu a nie na ''spoko'' nazwie strony. Biznes potrzebuje beznesowych nazw.. ''spoko'' stronki ''spoko'' nazw.. i niech tak zostanie

 

ave

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Biznes potrzebuje beznesowych nazw.. ''spoko'' stronki ''spoko'' nazw.. i niech tak zostanie

 

ave

:)

 

dokladnie tak, kredyty to finanse i zaufanie, trzeba to rozdzielic od spoko i ziomali, itp.............

Share this post


Link to post
Share on other sites
dokladnie tak, kredyty to finanse i zaufanie, trzeba to rozdzielic od spoko i ziomali, itp.............

 

ja nie widzę w ogóle związku ziomali ze spoko i Panstwa zbytnie nie kumam;) Jak wam sie ze spoko kojarza gity ziomale... i co może jescze hip hop i peja? BAUHAHAHA :), ja tak kiedys właśnie myslałem, ale teraz inaczej na to patrzę. I spoko nie kojarzy mi sie z gitami peja hip hopem trawka , wiecie o co mi chodzi na bank !:)

spoko uzywa sie wszedzie w szkolach na podworku na uczelniach w akademikach w domach w telenowelach nawet , niedlugo te slowo bedzie w slowniku.

a jak mylicie co bedzie pod pojeciem spoko w slowniku ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zyzaczku.. ale kredyty biorą ludzie dorosli.. więc te opinie ktore przeczytałes napisane są z naszej perspektywy.

Kiedy bedziesz juz duży to napewno to zrozumiesz...

ale póki co.. to baw sie.. domenami :)

 

 

( mozesz mi za to dowalic.. spoko :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites
zadaj sobie pytanie...

 

gdybys wszedl na taka stronke spokokredyt.pl czy uznałbys ja za wiarygodną? wziałbys kredyt ? w podziekowaniu chyba bys otrzymał ''spoko ziomal jestes" ... chociaz moze ty bys wzial.. ale wiekszosc bioracych kredyty to nie spoko ziomkowie.. tylko trzezwo myslacy kredytobiorcy ktorym zalezy na jak najnizszym oprocentowaniu a nie na ''spoko'' nazwie strony. Biznes potrzebuje beznesowych nazw.. ''spoko'' stronki ''spoko'' nazw.. i niech tak zostanie

 

ave

:)

 

epson trzeba mieć umysł szeroko otwarty i umieć na świat spojrzeć szerzej niż przez pryzmat swoich wielkich okularów :) ale spoko!!!, nie wszyscy są takim darem obdarzeni :)

odbijam piłeczkę i uświadamiam Cie grzecznie , ze Ci Twoi ziomkowie to sa przyszli szarzy kredytobiorcy, którzy będą tych kredytów w przyszłości potrzebować.Będą najliczniejszą grupą kredytobiorców. Poukładasz dalej sam ?:) Epson jesteś krótkowzroczny :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

No niestety ... :)

Może "wyszedł" ze mnie mój wiek :P, ale nic z tej domeny nie będzie ...

I nie myśl tylko, że słowo "spoko" zostało wymyślone przez obecnych nastolatków :).

 

Już bardziej "skokokredyt" pasowałby ... :). Przynajmniej ze SKOK-iem się kojarzy ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
No niestety ... :)

Może "wyszedł" ze mnie mój wiek :), ale nic z tej domeny nie będzie ...

I nie myśl tylko, że słowo "spoko" zostało wymyślone przez obecnych nastolatków :P.

 

Już bardziej "skokokredyt" pasowałby ... :). Przynajmniej ze SKOK-iem się kojarzy ...

 

to czy będzie z tej domeny coś czy nie to czas pokaże :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
to czy będzie z tej domeny coś czy nie to czas pokaże :)

 

Przecież Ty jej nawet nie przedłużysz :)

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites
epson trzeba mieć umysł szeroko otwarty i umieć na świat spojrzeć szerzej niż przez pryzmat swoich wielkich okularów :) ale spoko!!!, nie wszyscy są takim darem obdarzeni :)

odbijam piłeczkę i uświadamiam Cie grzecznie , ze Ci Twoi ziomkowie to sa przyszli szarzy kredytobiorcy, którzy będą tych kredytów w przyszłości potrzebować.Będą najliczniejszą grupą kredytobiorców. Poukładasz dalej sam ?:P Epson jesteś krótkowzroczny :)

 

 

kiedys tez biegałem po podwórku z osmarkanym noskiem w krotkich spodeneczkach i swiat nalezal do mnie. eeeech to byly czasy... i tez uzywalem ''spoko''

 

ale skoro twierdzisz ze jestem ''krotkowzroczny'' to oplac domene na 10 - 15 lat i wtedy sie przekonasz/my

 

:P

 

( i jaka masz gwarancje ze za X lat na kredyt bedzie sie mowilo kredyt? moze to bedzie 'zapozyczajka'? albo "hajsownia"? spokohajsownia.pl wolna :) jakby cos.. mysl przyszlosciowo )

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie no spoko, ziom, spoko domena, dla spoko ludzi. :) a może coś w stylu fajnykredyt.pl kredytnablanta.pl ?

O kolega nosi pewnie rozporek na wysokości kolan :), prosze bardzo zarejestruj kredytnablanta moze odrazu kredytnahere albo kredytnanaspeeda albo kredytnamózg

i zarejestruj na 15 lat jak przedmowca radzi;)

ale ludzie mają pomysły... co niektórzy :) hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites
O kolega nosi pewnie rozporek na wysokości kolan :), prosze bardzo zarejestruj kredytnablanta moze odrazu kredytnahere albo kredytnanaspeeda albo kredytnamózg

i zarejestruj na 15 lat jak przedmowca radzi;)

ale ludzie mają pomysły... co niektórzy :) hehe

 

 

no

Share this post


Link to post
Share on other sites
zadaj sobie pytanie...

 

gdybys wszedl na taka stronke spokokredyt.pl czy uznałbys ja za wiarygodną? wziałbys kredyt ? w podziekowaniu chyba bys otrzymał ''spoko ziomal jestes" ... chociaz moze ty bys wzial.. ale wiekszosc bioracych kredyty to nie spoko ziomkowie.. tylko trzezwo myslacy kredytobiorcy ktorym zalezy na jak najnizszym oprocentowaniu a nie na ''spoko'' nazwie strony. Biznes potrzebuje beznesowych nazw.. ''spoko'' stronki ''spoko'' nazw.. i niech tak zostanie

 

ave

:)

 

przypomniała mi się pewna nazwa :)

 

agencja spoko:

http://www.spoko.home.pl/__klienci/spoko_firma/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×