Jump to content
Sign in to follow this  
kwalejko

MszaSwieta.pl

Recommended Posts

napisz do kurii.

 

A tak na serio to można postawić serwis z zdjęciami z nabożeństw. mocherowe berety będą cykać fotki i wklejać do serwisu :) później bedą liczły komcie jakie dostaja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
napisz do kurii.

 

A tak na serio to można postawić serwis z zdjęciami z nabożeństw. mocherowe berety będą cykać fotki i wklejać do serwisu :) później bedą liczły komcie jakie dostaja :)

 

Inny mam pomysł na zagospodarowanie tej domeny. Ale dzięki Ci za Twój pomysł, chociaż nie skorzystam z niego.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Inny mam pomysł na zagospodarowanie tej domeny. Ale dzięki Ci za Twój pomysł, chociaż nie skorzystam z niego.

jaki masz pomysł ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
jaki masz pomysł ?

 

Najpierw chcę usłyszeć wasze opinie. A jak serwis postawię, podzielę się tą informacją z Wami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na takiej stronie można by umieścić wideorelację na żywo z Mszy Św.

Coś takiego jak w niedzielę na niektórych kanałach ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na takiej stronie można by umieścić wideorelację na żywo z Mszy Św.

Coś takiego jak w niedzielę na niektórych kanałach ;D

 

Takie są założenia. Myślałem o tym.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Takie są założenia. Myślałem o tym.

 

 

hmmm... no jakoś mi trudno uwierzyć że ktoś będzie przed kompem oglądał Msze Śięte :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

zagorzali katolicy (czyt. babcie w chustkach) nie sa tak biegle w internecie... Innych uzytkownikow, mlodszych, nie widze za bardzo marnujacych czas na ogladanie mszy przed kompem - im wystarczy ze pojda do kosciola w niedziele i git.

Sama domena moglaby miec inne zastosowanie - bardziej ogolne ale zawsze katolickie i mysle, ze Kosciol przejdzie do ofensywy w walce o duszyczki wiec zaproponowanie im po radiu i tv takze internetu jako medium naszych czasow moze byc dobrym pomyslem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Retransmisja Mszy Św. to tylko jeden z pomysłów na zagospodarownie domenki, może to byc też serwis społecznościowo informacyjny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
MszaSwieta.pl - MOHEROWA Nasza-Klasa, jestes moherem? znajdz ludzi o podobnych zaiteresowaniach...

Moze wypalic :)

 

no comment :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A będziesz sam nagrywał czy przekazywał obraz z mszy świątej ?

Pomysł całkiem dobry. Nie wszyscy w polsce to pseudoateiści. Poza tym forum oczywiście. Tutaj to każdy jest ateista zagożały, bo to jest trendi. A w mode trzeba się wpasować i nie ważne czy się to rozumie chociaż w najmniejszym stopniu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
MszaSwieta.pl - MOHEROWA Nasza-Klasa, jestes moherem? znajdz ludzi o podobnych zaiteresowaniach...

Moze wypalic ;)

 

hahhahaah

 

spowiedź internetowa w czasie mszy?

Share this post


Link to post
Share on other sites
MszaSwieta.pl - MOHEROWA Nasza-Klasa, jestes moherem? znajdz ludzi o podobnych zaiteresowaniach...

Moze wypalic ;)

 

Albo forum dyskusyjne. Już widzę te wątki pt. "A Kowalska to na msze się odpicowała, o a jakim autem podjechali. Tym to się powodzi. Pewnie kradną i oszukują".

 

Forum onetu już mamy przecież.

 

Niestety nie ten target :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

ciekawa nazwa.. hmmmm

 

msze sa juz przeciez transmitowane w necie.. i nic w tym smiesznego.. .

duzo polakow z za granicy (moze) by chcialo obejrzec swoich ziomali z parafii.. ;)

 

z tym ze wydaje mi sie.. ze domena akurat nie jest w odpowiednich rękach :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

No dobra, target jest, msze sa w radiu, tv, to czemu nie w necie. Tylko gdzie jest w tym kasa? Show me the money! ;) Będziesz handlował medalikami czy msza będzie przerywana blokami reklamowymi?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A będziesz sam nagrywał czy przekazywał obraz z mszy świątej ?

Pomysł całkiem dobry. Nie wszyscy w polsce to pseudoateiści. Poza tym forum oczywiście. Tutaj to każdy jest ateista zagożały, bo to jest trendi. A w mode trzeba się wpasować i nie ważne czy się to rozumie chociaż w najmniejszym stopniu.

Tak, retransmisje sam bym prowadził.

 

No dobra, target jest, msze sa w radiu, tv, to czemu nie w necie. Tylko gdzie jest w tym kasa? Show me the money! ;) Będziesz handlował medalikami czy msza będzie przerywana blokami reklamowymi?

 

Nie wszystko robi się dla pieniędzy.

Edited by kwalejko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedyne co mi przychodzi do głowy to wyszukiwarka mszy w okolicy.

Domeny bym nie rejestrował. Nawet by mi do głowy nie przyszło.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[..] Tutaj to każdy jest ateista zagożały, bo to jest trendi. A w mode trzeba się wpasować i nie ważne czy się to rozumie chociaż w najmniejszym stopniu.

 

Chyba jednak nie każdy ...

Oczywiście, dla każdego jest miejsce ;).

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tutaj to każdy jest ateista zagożały, bo to jest trendi.

 

Nie ateista tylko realista. Jest kupa ludzi którzy wierzą ale z kościołem nie chcą mieć nic wspólnego, odkąd stał się bardziej firmą niż posługą. Zobacz w ilu firmach udziały ma np. kuria w Krakowie a potem pogadamy o tym co jest trendi a co nie.

 

Notoryczne afery seksualne pominę bo tematpowtarza sie tak często że robi się nudny.

 

Żeby nie odbiegać od tematu to domena bez zastosowania, chyba że kośćiół będzie chciał transmitować msze w internecie i sprzedawać reklamy na stronie ;) Nie zdziwiło by mnie już nic.

 

IMO 0 pln

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie ateista tylko realista. Jest kupa ludzi którzy wierzą ale z kościołem nie chcą mieć nic wspólnego, odkąd stał się bardziej firmą niż posługą. Zobacz w ilu firmach udziały ma np. kuria w Krakowie a potem pogadamy o tym co jest trendi a co nie.

Też mi to działa na nerwy, zamiast przejeść pieniądze to inwestują, dając ludziom pracę - widać ciągle im mało. Mam nadzieję, że szybko skończy się ten cwaniacki biznes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×