Jump to content
kulas

telepolisa.pl, telepolisy.pl

Recommended Posts

telepolisa.pl

telepolisy.pl

 

Złapałem dziś jedną, drugą fuksem z palca.

 

Czy nadają się na zawieranie polis za pomocą telefonu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście, że się nadają !

Coraz więcej firm o ile nie wszystkie korzystają z usług CallCenter

Świetna fraza zarówno telepolisy.pl jak i telepolisa.pl

 

Zwrot, który wpada w ucho, jest łatwy do zapamiętania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nawet nie wiedziałem, że to jest tak olbrzymi rynek.

 

News z końca ubiegłego roku, ale:

 

Polacy pokochali ubezpieczenia przez telefon i internet

 

Polisy oferowane przez telefon i Internet okazały się strzałem w dziesiątkę. W tym roku wartość ubezpieczeń zawieranych w ten sposób wzrośnie do 500-600 mln zł. To o 80 proc. więcej niż rok temu. W tym czasie cały rynek urósł o niecałe 12 procent.

 

eszcze lepiej zapowiada się przyszły rok. Przychody ze składek za polisy sprzedawane przez telefon i internet mogą przekroczyć nawet 1 mld zł...

 

http://serwisy.forsal.pl/artykuly/98744,po...i_internet.html

 

 

 

 

tele.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z palucha l.p wrzucona w rezerwację, i oczekiwanie na to, że tylko ja chciałem przechwycić l.m. Na szczęście się udało, więc opłaciłem obie. A na l.m miałem zakładać wcześniej opcję, ale wyleciało z głowy, a później nie było już szansy :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

usługi callcenter w naszym kraju prężnie się rozwijają, domena na pewno dużo warta, jednak poczekałbym jeszcze trochę z jej sprzedażą

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zerknijcie co jest pod telepolisa_waw_pl

 

Mam się cieszyć czy martwić?

 

 

EDIT: Szybko ktoś zadziałał ;-) telepolisa.com.pl oczekuje w kolejce na rejestrację

Edited by kulas

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fajna.

Jak dla mnie lepsza od niedawno wycenianej TeleKwiaty.pl

 

Wg mnie niestety jest daleko w tyle. Nie jestem jakos szczegolnie zachwycony nimi, choc warto trzymac, moze sie uda, ale nie liczylbym na wiele. ubezpieczyciele to sepy - wiem cos o tym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sępy, ale nie wszyscy - Allianz podobno dziś odkupił domenę allianz.com.pl z 1997 roku, którą omyłkowo puścili w styczniu, przechwyconą w ParkDomen i słyszałem ponoć, że trafiła kosa na kamień, bo na kogoś, kto też uważa ubezpieczycieli za sępy i gapiostwo okrutnie drogo ich kosztowało. :P No ale tak tylko słyszałem, nie wierzę we wszystko co usłyszę - na szczęście. :)

 

A domeny telepolisa.pl + telepolisy.pl to chyba warto jeszcze potrzymać, nie sprzedawać - domeny dobre jako inwestycja, ja przynajmniej bym poczekał na większy rozwój tego rynku jakbym takie domeny posiadał. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W pierwszej chwili myślałem, że chodzi o literówki telepolis.pl

 

Telepolisa to chyba nie jest popularne słowo.

 

L.

Share this post


Link to post
Share on other sites

telepolisa to nie jest słowo :-)

a co do samej potencjalnej nazwy portalu uwazam (subiektywnie), że jest to dobra inwestycja (nie investycja :-) )..

Branża ubezpieczeniowa przechodziła ostatnio trudne czasy i na pewno firmy beda szukały nowych kanalow dotarcia do klienta .. telepolisa ... niec nie trzeba tłumaczyc wiadomo o co chodzi.. :-)

pozdr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×