Jump to content
Sign in to follow this  
fandomen

NameDrive otworzyło NDX Market

Recommended Posts

Wystawienie raczej za darmo, bo ja już trochę wystawiłem i nie przyszedł mi żaden kosmiczny rachunek. ;)

 

Co do prowizji napisane jest, że przez pierwszy miesiąc brak opłat (promocja taka) za transfer escrow. :P A co do tego NDX Market to jest niestety trochę błędów w tym, mam nadzieję, że zostaną wyeliminowane szybko (np. złóż oefrtę i brak zapamiętywania ustawień wyszukiwarki np. przy sortowaniu czy przechodzeniu na inną stronę i nie da się przejrzeć list domen np. z jednego TLD). Fajnie by było jakby był jakiś kontakt do zgłaszania błędów jak dla AM i PPD, mogli trochę poczekać z tym i dotestować, bo co nagle to... ;)

 

No i dość rażące jest to, że ndxmarket.com kieruje na NDX Market, a ndxmarket.pl już nie, bo jest zaparkowana na... ND. :P

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

lekki bug jak się sprawdza tylko domeny .pl to na pierwszej stronie wyświetla plki a na 2 już .com , es itd...

lol

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również przeżywam ciężkie chwile. Czy będzie możliwość powrotu do starej wersji paneluuuu ... ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie,

 

Każdą sugestię czy problem proszę kierować na parking@namedrive.pl

Przeniesienie nowych plików na serwer produkcyjny przyniosło kilka niespodzianek i od wczoraj pracujemy nad nimi non stop.

 

Jeżeli w tłumaczeniu znajdują się błędy lub sugerują Państwo użycie innych słów także jesteśmy bardzo otwarci na tego rodzaju propozycję.

 

Dziękuję za wyrozumiałość.

 

Nowy Panel jest bardziej użyteczny, wystarczy się przyzwyczaić ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam serdecznie,

 

Każdą sugestię czy problem proszę kierować na parking@namedrive.pl

Pierwsza sugestia jaka mi przychodzi na myśl to aby uprzedzać że nie będzie dostępności do serwisu przez tyle czasu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak btw jak Wam się podoba nowy panel ND? Poza paroma niedociągnieciami uważam, że dodanie bardziej rozbudowanych statystyk da domen jest dużym krokiem na przód.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak btw jak Wam się podoba nowy panel ND? Poza paroma niedociągnieciami uważam, że dodanie bardziej rozbudowanych statystyk da domen jest dużym krokiem na przód.

Zgadzam sie, tego mi brakowalo w porownaniu do sedo. Teraz tylko trzeba sie przyzwyczaic hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy tylko mnie po wejściu na dowolną domenę zaparkowaną w ND i kliknięciu w link: "Kontakt z właścicielem domeny" wyświetla się formularz w języku angielskim ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

cholipka... nie moge sie zalogowac. zapomnialem hasła a w nowej wersji nie ma opcji 'przypominania hasla'' ;)

 

(w starej wersji ND przeglądarka mi pamietała hasło)

Share this post


Link to post
Share on other sites
cholipka... nie moge sie zalogowac. zapomnialem hasła a w nowej wersji nie ma opcji 'przypominania hasla'' ;)

 

(w starej wersji ND przeglądarka mi pamietała hasło)

 

faktycznie lipa nie można sobie przypomnieć hasła

nice xd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy jest gdzieś w NDX Market podgląd własnych aukcji Użytkownika? Nie widzę cholerka ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie, musze sie teraz wszystkiego od nowa uczyc....

 

Ale na pierwszy rzut oka dobrze to nawet wyglada....

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mi się o wiele bardziej podoba ten nowy wygląd...Jedno co mnie dziwi to to że widzę tylko 2 złożone oferty na cały NDX Market ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A mi się o wiele bardziej podoba ten nowy wygląd...Jedno co mnie dziwi to to że widzę tylko 2 złożone oferty na cały NDX Market ;)

 

Nie dziw się, wczoraj dopiero ruszyło, każdy czyta i analizuje zasady, czeka na kolejne domeny dodane do giełdy.

 

Ogólnie wrażenie pozytywne, dużo cennych zmian i przydatnych w pracy.

Zmian jest faktycznie dużo, przeraża mnie ilość czasu potrzebnego do tego aby wszystko dokładnie analizować.

 

Nie wiem jak dodawać domeny aby trafiły do konkretnego folderu bez konieczności ich przesuwania.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jedno co mnie dziwi to to że widzę tylko 2 złożone oferty na cały NDX Market ;)

ludzie jeszcze nieufnie podchodza do tego..

Druga rzecz to taki problem: jak przegladam domeny .pl to klikajac na strone 2 wyskakuje mi strona 2 ale .com - no i jak tu skadac oferty ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ludzie jeszcze nieufnie podchodza do tego..

Druga rzecz to taki problem: jak przegladam domeny .pl to klikajac na strone 2 wyskakuje mi strona 2 ale .com - no i jak tu skadac oferty ;)

 

pisałem o tym wyżej

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×