Jump to content
Kangur

Nigdy bym się nie spodziewał

Recommended Posts

Wszystko byłoby fajnie i można by rzec, że znaleźli swoją niszę, gdyby ta bielizna rzeczywiście była "cytrynowa". Ale nie jest, więc to gołosłowie po prostu, co dla mnie oznacza nierzetelność.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszystko byłoby fajnie i można by rzec, że znaleźli swoją niszę, gdyby ta bielizna rzeczywiście była "cytrynowa". Ale nie jest, więc to gołosłowie po prostu, co dla mnie oznacza nierzetelność.

Nie jest ?

Przecież nie chodzi o kolor bielizny tylko o jej rozmiar.

Mężczyźni najłatwiej zapamiętują wielkość piersi porównując je do warzyw i owoców.

Są więc groszki, cytrynki, gruszki, melony, arbuzy, etc. etc. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mężczyźni najłatwiej zapamiętują wielkość piersi porównując je do warzyw i owoców.

Są więc groszki, cytrynki, gruszki, melony, arbuzy, etc. etc. :D

 

Ciekawe co jest po arbuzach? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawe co jest po arbuzach? :)

W tym momencie zmieniają się skojarzenia na zderzaki, tancerki lub morsko-wielorybnicze :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszystko byłoby fajnie i można by rzec, że znaleźli swoją niszę, gdyby ta bielizna rzeczywiście była "cytrynowa". Ale nie jest, więc to gołosłowie po prostu, co dla mnie oznacza nierzetelność.

 

 

Akurat w tym wątku domena cytrynowe.pl według mnie się broni :) Właściciel tej domeny już sobie zrobił promocje bo o nim piszemy. Mi się pomysł podoba.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawe co jest po arbuzach? :)

 

Zauważ że czym większy biust tym trudniej zapamiętać twarz

 

:D:D:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nidgy bym się nie spodziewał, że mozna otrzymać samochód za darmo

 

www.autozadarmo.pl

 

Oni dają samochód (w kredycie) i reklamodawcę, czyli pieniądze z reklamy. Obklejają reklamami samochód i trzeba z tym miesięcznie prze

jechać 900 km! Czyli 30 km dziennie opłacając jedynie paliwo. Jeśli samochód pali jakies 8 l / 100 km to wychodzi ok. 20 zł dziennie ( + za myjnię dość często ;) ) Jak rozumiem, pieniądze z reklamy w częsci służą do spłaty kredytu? Czyli firma jest takim googlem szos, dzieli się wpływami z reklam z nami ;)

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nidgy bym się nie spodziewał, że mozna otrzymać samochód za darmo

 

www.autozadarmo.pl

 

Oni dają samochód (w kredycie) i reklamodawcę, czyli pieniądze z reklamy. Obklejają reklamami samochód i trzeba z tym miesięcznie prze

jechać 900 km! Czyli 30 km dziennie opłacając jedynie paliwo. Jeśli samochód pali jakies 8 l / 100 km to wychodzi ok. 20 zł dziennie ( + za myjnię dość często ;) ) Jak rozumiem, pieniądze z reklamy w częsci służą do spłaty kredytu? Czyli firma jest takim googlem szos, dzieli się wpływami z reklam z nami :P

 

Prób z samochodami za darmo albo paliwem za darmo było już przynajmniej kilka i żadna nie pohulała na rynku więcej niż 2-4 miesiące ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nidgy bym się nie spodziewał, że mozna otrzymać samochód za darmo

 

www.autozadarmo.pl

 

Oni dają samochód (w kredycie) i reklamodawcę, czyli pieniądze z reklamy. Obklejają reklamami samochód i trzeba z tym miesięcznie prze

jechać 900 km! Czyli 30 km dziennie opłacając jedynie paliwo. Jeśli samochód pali jakies 8 l / 100 km to wychodzi ok. 20 zł dziennie ( + za myjnię dość często ;) ) Jak rozumiem, pieniądze z reklamy w częsci służą do spłaty kredytu? Czyli firma jest takim googlem szos, dzieli się wpływami z reklam z nami :P

Ciekawie zrobioną mają stronkę, podoba mi się ;) . Co do samochodów za darmo to dobra opcja gdy jesteśmy jakimś przedstawicielem i bijemy ok. 100 km dziennie

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oni dają samochód (w kredycie) i reklamodawcę, czyli pieniądze z reklamy. Obklejają reklamami samochód i trzeba z tym miesięcznie prze

jechać 900 km!

 

Nie chce mi się czytać ale samochód raczej samemu się kupuje w kredycie. Pewnie pomagają w formalnościach.

 

Czyli firma jest takim googlem szos, dzieli się wpływami z reklam z nami :blush:

 

A jak nie ma reklam i wpływów to spłacasz sobie kredyt.

 

EDIT:

Regulamin jest zrobiony pod wynajem powierzchni reklamowej a nie użyczenie samochodu więc pewnie jest tak jak napisałem. Ściemniają reklamami o samochodzie za darmo a jak przychodzi co do czego to mamią ludzi obietnicą zarobku pod warunkiem kupna i użytkowania samochodu. Później wystarczy kilka razy się doczepić np. za czystość samochodu, rozwiązać umowę i zostawić delikwenta z kredytem i samochodem. Firma pewnie zarabia na sprzedaży samochodów lub kredytów samochodowych.

 

EDIT2:

Raczej samochodów:

 

http://qm2.otomoto.pl/

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nigdy bym się nie spodziewał... takiej treści pod tym adresem:

http://domeny.blog.pl/

Wiesz - to że słowo "domeny" kojarzy Ci się tylko z jednym to też zboczenie :) Zawodowe :rolleyes:

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×