Jump to content
Kangur

Nigdy bym się nie spodziewał

Recommended Posts

to samo kiedyś mówili o tych co rejestrowali dwu literówki... może to wizjoner jakiś.

 

Jedno co można przewidzieć to reakcje NASK-u...

brawa.jpg

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wizjoner bez dwóch zdań. To jego opis ze strony "o mnie":

"-1- domena (najlepsza, jedna, jedyna, pierwszy, pierwsza, pierwsze, ...) to wyselekcjonowane internetowe pozycje w moim posiadaniu. Były one planowaną oraz przebadaną pod kątem rozwoju internetu inwestycją na 2015r."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kiepełe.

Jak sprzeda te z jedynką to zarejestruje z dwójką, sprzeda i zarejestruje z trójką...... zmęczyłem się.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kiepełe.

Jak sprzeda te z jedynką to zarejestruje z dwójką, sprzeda i zarejestruje z trójką...... zmęczyłem się.

Nie potrzebnie skończyłeś swoją wyliczankę...bo jak sprzeda wszystkie z trójką weźmie się za nieruchomości...albo auta...niebite...

:)

 

Ale asa od iksów żaden na razie nie przebił...z wizjonerów...

:)

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

panie bobrze przenajśniętszy, że tak wyrażę swoje zdziwienie.

 

wizjoner-hobbysta. Ileś tam k PLN wpakował w 400 domen. A mógł wysłać ponad 2500 kuponów dużego lotka!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomijam już fakt tego, że XX razy naruszył on tymi swoimi wizjami prawa firm, które posiadają różne trade marki i nazwy zastrzeżone ;)

Żeby tylko ta jego "inwestycja" 4000 nie powiększyła się do $400000+ :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://pieniadze.gazeta.pl/pieniadz/5,136156,16570974,Ubojnia_drobiu_Jadrex__Kebab_Pod_Psem_czy_firma_uslugowa.html

 

Piekne i wysublimowane nazwy polskich biznesów.

 

Wklejam tutaj, ponieważ ta nazewnicza elokwencja rzutuje jak najbardziej na poszukiwanie tych wysublimowanych nazw domenowych i odzwierciedla gotowość do płacenia za domenę :) po co? przecież dodam -ex i mam niezłą nazwę i domenę za złotówkę, nieprawdaż?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://pieniadze.gazeta.pl/pieniadz/5,136156,16570974,Ubojnia_drobiu_Jadrex__Kebab_Pod_Psem_czy_firma_uslugowa.html

 

Piekne i wysublimowane nazwy polskich biznesów.

 

Wklejam tutaj, ponieważ ta nazewnicza elokwencja rzutuje jak najbardziej na poszukiwanie tych wysublimowanych nazw domenowych i odzwierciedla gotowość do płacenia za domenę :) po co? przecież dodam -ex i mam niezłą nazwę i domenę za złotówkę, nieprawdaż?

 

Mnie najbardziej rozbawiła firma pogrzebowa "GameOver" : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie najbardziej rozbawiła firma pogrzebowa "GameOver" : )

 

Zapewne specjalnością owego zakładu są usługi pogrzebowe dla miłośników gier komputerowych i...domainerów...

 

:P

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanawiałem się kiedyś nad tym czy spolszczona nazwa może być brandem a w międzyczasie w telewizjach kablowych pojawił się kanał muzyczny ... mjuzik.tv

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×