Jump to content
Kangur

Nigdy bym się nie spodziewał

Recommended Posts

co.pl

 

Szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś "lepszego", biorąc pod uwagę cenę za którą /ponoć/ poszła.

Share this post


Link to post
Share on other sites

co.pl - adres bardzo fajny ale nie jako domena funkcjonalna... statystyki mówią same za siebie:

Ogółem zarejestrowanych domen co.pl: 9158

Liczba domen wygasających w ciągu najbliższych 30 dni: 6828

 

Po roku od rozpoczęcia obsługi, w listopadzie zostanie w puli 2330 adresów... Ucieka ostatnia szansa na kapitalizację tej końcówki przez AM, rozumiem że służyło to promocji ale po co wysyłany był sygnał że jest to milionowa inwestycja? Ja chcę wierzyć że adres był kupiony za tą kwotę, ale NIKT nie inwestuje miliona złotych bez pomysłu na co najmniej rok do przodu, a tu idea wyczerpała się po kilku dniach... wizerunkowo AM wyszło na tym tragicznie.

W strefie pila.pl NASK ma ulokowaną podobną liczbę domen, słyszał ktoś o serwisach na .pila.pl? I taki sam los czeka niestety .co.pl

 

Żeby nie robić kompletnego OT - http://sprawdzamkonto.pl/ "Piotr Adamczyk przetestował konto online w eurobanku - sprawdź!" Adamczyk w video robi co może ale na domenie nindży nikt cudów nie zdziała ;)

Edited by Adelard

Share this post


Link to post
Share on other sites

.co.pl

 

Widocznie wszystkie $ poszły na zakup domeny, skoro stronka działa na szablonie WordPress ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wy serio wierzycie że domena co.pl została kupiona za 1mln?? Zejdźcie troszkę na ziemię i się zastanówcie. To było zwykłe kreowanie wartości końcówki .co.pl a do tego prosty chwyt marketingowy mający na celu nadzieję że za sprawą sensacji przedsięwzięcie to zostanie rozreklamowane. Gdyby to była poważna inwestycja to nie leżałoby to odłogiem, bez jakiegokolwiek rozwoju.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.ojciec-dyrektor.de/grzechy0.htm - Spowiedź święta - wszystko on-line (do kościoła nie chodzę, to się dzisiaj wyspowiadałem). Rozgrzeszony jestem - i czekam teraz, kiedy pojawi się Komunia święta on-line.

 

Ale dlaczego na niemieckiej domenie DE? Domen PL już ludziom zabrakło?

Edited by master17

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.ojciec-dyrektor.de/grzechy0.htm - Spowiedź święta - wszystko on-line (do kościoła nie chodzę, to się dzisiaj wyspowiadałem). Rozgrzeszony jestem - i czekam teraz, kiedy pojawi się Komunia święta on-line.

 

Ta strona to jeden wielki skandal ! Nienawidzę rydzyka i te jego tv trwam oraz r.maryję.

Jak można kazać ludziom uiszczać opłaty za spowiedź ?! ehh jak ja nienawidzę tej sztucznej, naiwnej wiary. w boga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta strona to jeden wielki skandal ! Nienawidzę rydzyka i te jego tv trwam oraz r.maryję.

Jak można kazać ludziom uiszczać opłaty za spowiedź ?! ehh jak ja nienawidzę tej sztucznej, naiwnej wiary. w boga.

 

Nie wiem czy to sarkazm z Twojej strony, aczkolwiek gdybys pisal to powaznie, to pragne zauwazyc, ze to zwykla parodia z Rydzyka ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy to sarkazm z Twojej strony, aczkolwiek gdybys pisal to powaznie, to pragne zauwazyc, ze to zwykla parodia z Rydzyka ;)

 

Wiem :P Chciałem wyrazić swoje zdanie nt rydzyka ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

warszawa24.pl

 

Nie przenoście nam stolicy do Rzeszowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekademię podawaliście, tego chyba nie (jeśli się powtórzyło, to sorry):

 

 

http://EKTYWNI.pl

 

jacyś ludzie zachęcają do twiorzenia takich nowych, niepoprawnych słów. Tzw słowotwórstwo :D

Edited by master17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×