Jump to content
Paulinho

rejestracje "z palca" czy jeszcze można coś fajnego znaleźć

Recommended Posts

canberra.pl

trynidad.pl

islamabad.pl :ph34r:

 

Przepraszam, że post pod postem ale w tym dziale chyba można... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

chloris.pl

libitina.pl

chnum.pl

 

dosyć tego boskiego niezagospodarowanego lenistwa... ;)

Pablo, nie chcę Ci przeszkadzać w rejestracji domen, to Twoje pieniądze.

Jesteś jednak pewien, że te domeny są zgodne z tytułem tego tematu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pablo, nie chcę Ci przeszkadzać w rejestracji domen, to Twoje pieniądze.

Jesteś jednak pewien, że te domeny są zgodne z tytułem tego tematu?

 

Jeśli dobrze przeczytałem to temat dotyczy "czy można jeszcze coś fajnego znaleźć". Nie wiem co rozumiesz przez słowo "fajne domeny" ale powyższe 3 nazwy to nazwy Bogów a Ci bardzo często są "wykorzystywani" do nazewnictwa firm. Można w prosty sposób sprawdzić ile takich nazw jest już wykorzystane a ile leży na parkingach. Ci trzej kojarzą się jednoznacznie z odpowiednim biznesem do którego to można ich z powodzeniem wykorzystać. Cóż... każda domena musiała kiedyś być zarejestrowana ;) Ale ok, nie będę już więcej "zaśmiecał tego wątku" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli dobrze przeczytałem to temat dotyczy "czy można jeszcze coś fajnego znaleźć". Nie wiem co rozumiesz przez słowo "fajne domeny" ale powyższe 3 nazwy to nazwy Bogów a Ci bardzo często są "wykorzystywani" do nazewnictwa firm. Można w prosty sposób sprawdzić ile takich nazw jest już wykorzystane a ile leży na parkingach. Ci trzej kojarzą się jednoznacznie z odpowiednim biznesem do którego to można ich z powodzeniem wykorzystać. Cóż... każda domena musiała kiedyś być zarejestrowana ;) Ale ok, nie będę już więcej "zaśmiecał tego wątku" ;)

 

rejestracje "z palca" a nie rezerwacje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

rejestracje "z palca" a nie rezerwacje.

 

Oj nie przesadzaj przyjacielu. Najdalej jutro będą opłacone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli dobrze przeczytałem to temat dotyczy "czy można jeszcze coś fajnego znaleźć". Nie wiem co rozumiesz przez słowo "fajne domeny" ale powyższe 3 nazwy to nazwy Bogów a Ci bardzo często są "wykorzystywani" do nazewnictwa firm. Można w prosty sposób sprawdzić ile takich nazw jest już wykorzystane a ile leży na parkingach. Ci trzej kojarzą się jednoznacznie z odpowiednim biznesem do którego to można ich z powodzeniem wykorzystać. Cóż... każda domena musiała kiedyś być zarejestrowana ;) Ale ok, nie będę już więcej "zaśmiecał tego wątku" ;)

Z domen, które podałeś istnieje tylko jedna firma w całej Polsce z nazwą "chloris" (kwiaciarnia w Krakowie nie posiadająca adresu e-mail). Problem w tym, że zanim doczekałbyś się klienta końcowego, który najpierw musi stworzyć biznes, a następnie nazwać go nazwą z tych domen, najpewniej nie raz nie dwa będziesz musiał opłacić ich przedłużenie.

Po druge, niezgodność z tematem - rejestracje, nie rezerwacje.

Edited by poulj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z domen, które podałeś istnieje tylko jedna firma w całej Polsce z nazwą "chloris" (kwiaciarnia w Krakowie nie posiadająca adresu e-mail). Problem w tym, że zanim doczekałbyś się klienta końcowego, który najpierw musi stworzyć biznes, a następnie nazwać go nazwą z tych domen, najpewniej nie raz nie dwa będziesz musiał opłacić ich przedłużenie.

Po druge, niezgodność z tematem - rejestracje, nie rezerwacje.

 

Mówiąc o istnieniu firm o nazwach poszczególnych Bogów miałem na myśli innych niż tych trzech których znalazłem. Inwestując w domeny biorę również pod uwagę przyszłość, która może zaistnieć. Dlatego uważam taką inwestycję za uzasadnioną. Podobnie jak Ci w których portfelach leży pozostała "boska plejada" starożytnej Grecji i Rzymu. ;) Kończymy temat bo to nie miejsce na te dywagacje. Postaram się już w tym dziale nie prezentować swojej filozofii inwestycyjnej ;)

 

Pozdro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mówiąc o istnieniu firm o nazwach poszczególnych Bogów miałem na myśli innych niż tych trzech których znalazłem. Inwestując w domeny biorę również pod uwagę przyszłość, która może zaistnieć. Dlatego uważam taką inwestycję za uzasadnioną. Podobnie jak Ci w których portfelach leży pozostała "boska plejada" starożytnej Grecji i Rzymu. ;) Kończymy temat bo to nie miejsce na te dywagacje. Postaram się już w tym dziale nie prezentować swojej filozofii inwestycyjnej ;)

Pozdro

 

Jedną pocieszającą rzeczą w tym wszystkim jest to, że chyba każdy na początku przygody z domenami miał podobną filozofię inwestycyjną :D Ale to przechodzi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mówiąc o istnieniu firm o nazwach poszczególnych Bogów miałem na myśli innych niż tych trzech których znalazłem. Inwestując w domeny biorę również pod uwagę przyszłość, która może zaistnieć. Dlatego uważam taką inwestycję za uzasadnioną. Podobnie jak Ci w których portfelach leży pozostała "boska plejada" starożytnej Grecji i Rzymu. ;) Kończymy temat bo to nie miejsce na te dywagacje. Postaram się już w tym dziale nie prezentować swojej filozofii inwestycyjnej ;)

Pozdro

 

Jedną pocieszającą rzeczą w tym wszystkim jest to, że chyba każdy na początku przygody z domenami miał podobną filozofię inwestycyjną :D Ale to przechodzi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj myślałem o jednym projekcie dla klienta i z ciekawości sprawdziłem dostępność domeny motowiki*pl - była wolna, więc szybka rejestracja z palucha połączona z promocją 0 zł w az.pl, domena autowiki.pl zajęta, ale niewykorzystana.

 

Co sądzicie o moim "paluchu"? Komercyjnie wiem, że cienko (chyba?), ale myślę o rozbudowanym zapleczu pod tematykę motoryzacyjną.

Share this post


Link to post
Share on other sites

myślę o rozbudowanym zapleczu pod tematykę motoryzacyjną.

to chyba najlepszy sposób na jej wykorzystanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy się tutaj nadają poniższe domeny. Może nie wyszły tyle spod palca, co z listy, jednak wszystkie były wolne:

 

sekswdomu.pl

sexphone.pl

sexsoholik.pl

skakanie.pl

superprodukcje.pl

transmisjadanych.pl

sexwdomu.pl

superphone.pl

szkolniprzyjaciele.pl

wolnewieczory.pl

yapan.pl

oczyotwarte.pl

paliworzepakowe.pl

samorzadterytorialny.pl

semisweet.pl

wycenaznaku.pl

mfotka.pl

niepubliczneprzedszkole.pl

outletpoland.pl

technologis.pl

teletel.pl

trzeciageneracja.pl

tvgazeta.pl

twojeprzeloty.pl

welury.pl

photocard.pl

podajreke.pl

exaequo.pl

planowanierodziny.pl

europetravel.pl

 

W dodatku są to domeny z historią - nie tylko mi się podobały.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bunkier.net - zajęte pl, com.pl, net.pl, org.pl, info.pl, waw.pl, com, org, info, biz, eu

domainauctions.biz - zajęte com, net, org, info, eu, tv, co, pl, at, be, ca, cc, ch, cn, cz, de, gr, in, it, kr, nl, ph, ru, tk, us, vn, ws ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

domainauctions.vn na pewno jest zajęta? Catchall sprawia, że domainausdfsdfsfsfctions.vn też jest zajęta :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

swiatschodow.pl

 

 

Może kiedyś właściciele domen swiatschodow.com.pl oraz swiat-schodow.pl będą zainteresowani bo na ten moment o dziwo nie są. "SWIATczegośtam.pl" jest powszechnie występującą domeną więc może ktoś im wejdzie pewnego dnia z butami do biznesu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

domainauctions.vn na pewno jest zajęta? Catchall sprawia, że domainausdfsdfsfsfctions.vn też jest zajęta :P

 

Oj tam się czepiasz. Resztę sprawdzałeś? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×