Jump to content
Sign in to follow this  
apze

orzezwienie.pl

Recommended Posts

Właśnie znalazłem reklamę domeny Orzezwienie.pl. Zarejestrowałem ją z myślą o kampanii takiej jak ta, która jest obecnie. Jednak nie wiedzieć czemu pod wpływem chwili zrezygnowałem z renew.

Domena poszła na dropped:

 

http://www.dropped.pl/bid.php?id=215543

 

A od 3 tygodni jest w rękach "giganta".

 

Czy sprzedawca pochwali się ceną?

 

 

 

Wrrrrr będę przedłużał chyba wszystko ;(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tanio poszła na dropped.pl ...

 

No i whois nie pokazuje, żeby abonentem był Hortex, a pod domeną strona Hortexu. Ciekawe. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wrrrrr będę przedłużał chyba wszystko ;(

 

Wiesz Apze, z mojego doświadczenia wiem, że spady po tobie nieszczególnie się sprzedają :)

Transakcja faktycznie bardzo ciekawa, biorąc pod uwagę markę i pozycję firmy, aż się prosi żeby zawołać xx xxxx za tę domenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przeoczyłem ją lub zlekceważyłem a biorąc pod uwagę moje zainteresowanie tą tematyką, oznaczałoby to, że również bym jej nie przedłużył.

Widać nie można mieć wszystkiego lub jak kto woli w tym biznesie szanse ma ten kto ma dobrego nosa :)

 

DOMENA: xn--orzewienie-yic.pl

utworzona: 2009.07.28 14:23:02

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie zdziwiłbym sie, gdyby poszla za kwotę w przedziale 1 - 5k. W tym przypadku metoda "na Pana Waldka" byłaby jak znalazł :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Właśnie znalazłem reklamę domeny Orzezwienie.pl. Zarejestrowałem ją z myślą o kampanii takiej jak ta, która jest obecnie. Jednak nie wiedzieć czemu pod wpływem chwili zrezygnowałem z renew.

 

Zanim ją zarejestrowałeś, ja nie opłaciłem jej po rezerwacji (2007-01-12). A więc i tak jestem na plus jak tak porównywać. :)

 

PS. Sądząc po braku zmiany abonenta, to może być dzierżawa na czas kampanii, miałem takie przypadki gdy duże firmy nie chciały domeny odkupować a jedynie wydzierżawić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×