Jump to content
Betman

wyniki*pl

Recommended Posts

W chwili obecnej jest zaparkowana na serwisie głównym. Czy jest jakaś skuteczna metoda na pozostawienie domeny ze skrzynią biegów na "P", ale jednocześnie zliczać dokładne dane dotyczące ruchu (tylko przez tę domenę)?

powinna być możliwość w google analytics

Share this post


Link to post
Share on other sites

to chyba zalezy od Parkingu.... nie jestem pewien czy da radę dodać skrypt Analytics do strony parkingowej

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co prawda nie szukałem nigdy szalenie dokładnie, ale nie znalazłem w GA miejsca, gdzie byłyby wymienione przekierowania z domen. Ten ruch wchodzi chyba jako odwiedziny bezpośrednie, czyli (direct) ((none))i nie wiem, czy da się wydobyć, jaki adres był wpisany.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena jest zaparkowana poprzez najprostszy sposób - dodanie jej poprzez cpanel. Tak więc serwer ją teraz automatycznie przekierowuje.

 

Dobry pomysł z tym GA, postaram to się wkrótce wdrożyć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mały update. Wcześniej wspomniałem o oferowanej cenie 200.000 PLN.

 

Dzisiaj już oferta jest na poziomie 270.000 PLN. Co robić? Sprzedać... trzymać?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mały update. Wcześniej wspomniałem o oferowanej cenie 200.000 PLN.

 

Dzisiaj już oferta jest na poziomie 270.000 PLN. Co robić? Sprzedać... trzymać?

 

 

Możesz wycenić na 300.000 PLN , ale moim zdaniem ta domena jest lepsza od urlopy.pl która poszła za 400.000zł (podobno)

Dlatego że już nie mówiąc o potencjale zarobkowym z zakładów bukmacherskich czy kasyn, domena ma ponadto wszelkie inne zastosowania, w medycynie, polityce, edukacji, itd. Domena marzenie...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzisiaj już oferta jest na poziomie 270.000 PLN. Co robić? Sprzedać... trzymać?

Na tym forum niewiele osób może na podstawie własnych doświadczeń wypowiadać się na temat sprzedaży domen na takim poziomie cenowym więc wg mnie sam powinieneś podjąć decyzję.

Bo jeśli ktoś napisze, że powinieneś walczyć np. o 400 tys. a później jej nie sprzedaż, to do kogo będziesz miał pretensje ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jak powiedział kangur, nie mam takiego doświadczenia, ale jakbym miał taki zapas domen (tego samego "typu") jak ty, myślę że bym sprzedał (będąc na swoim miejscu, z Twoimi domenami).

 

Chcąc otwierać kolejne serwisy i tak masz na czym...

 

Jednak jeśli kompletnie nie potrzebujesz tych pieniędzy i nie czujesz, że to właśnie tyle, ile chciałeś, to wiesz, co robić B)

Edited by jamiko

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na tym forum niewiele osób może na podstawie własnych doświadczeń wypowiadać się na temat sprzedaży domen na takim poziomie cenowym więc wg mnie sam powinieneś podjąć decyzję.

Święta prawda. B)

 

 

@betman - swobodnie możesz na wykopie link zamieścić, albo jakimś lansiku. ;)

Ja rozumiem ludzi którzy wchodzą w ten dział, bo dostali oferty na 1k, lub za tyle mogą sprzedać domenę i się pytają. Fajnie, że dział się rozwija i można porozmawiać o takich kwotach, ale lepszym wyjściem jest chyba załatwienie tego za zaciszu gabinetu/maila. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Święta prawda. B)

 

 

@betman - swobodnie możesz na wykopie link zamieścić, albo jakimś lansiku. ;)

Ja rozumiem ludzi którzy wchodzą w ten dział, bo dostali oferty na 1k, lub za tyle mogą sprzedać domenę i się pytają. Fajnie, że dział się rozwija i można porozmawiać o takich kwotach, ale lepszym wyjściem jest chyba załatwienie tego za zaciszu gabinetu/maila. ;)

 

Jest tylko jeden problem, nikt nie ma z was doświadczenia z domeną wyniki.pl bo każda domena ma unikalną drogę w swojej wartości ;) Tak więc to że ktoś sprzedawał domeny po kilkadziesiąt czy kilkaset tysięcy złotych tyczyło się tamtych domen a nie tej ;) A na podstawie właśnie takich sprzedaży doświadcza cały rynek domen a nie tylko ich posiadacze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mały update. Wcześniej wspomniałem o oferowanej cenie 200.000 PLN.

 

Dzisiaj już oferta jest na poziomie 270.000 PLN. Co robić? Sprzedać... trzymać?

 

Jezeli faktycznie jest taka oferta... to przeanalizuj czy masz zaplecze finasowe i czas żeby zamienić ją w serwis czy lepiej ją spieniężyć i zainwestować w coś co do tej pory robisz. Może to zaowocuje szybszym / wiekszym dochodem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprzedawaj zanim się rozmyślą B)

 

Poważnie - za te pieniądze można dużo fajnych domen kupić.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czuję, ze 330.000zł będzie na stole (to jest maks), ale chyba zamienię tę domenę jednak w serwis. Myślę, że zbudowanie wokół portalu 'mecz.pl' kilka inny stron typu wyniki*pl , ekstraklasa*pl, boks*pl , itd. bardziej zaowocuje i stworzy całość, która będzie warta dużo więcej niż gdybym pojedynczo zaczął sprzedawać tego typu domeny. No może boks*bym jeszcze puścił, ale na wyniki*pl bardziej mi zależy niż na oferowanych pieniądzach.

 

Wszystko się rozstrzygnie na dniach, dam znać jak już będzie ostateczne rozstrzygnięcie tej sprawy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdybym miał taką domenę to na pewno nie pytałbym użytkowników o zdanie czy taka oferta jest spoko czy negocjować więcej.

Tutaj wziąłbym za przykład keyworda (idealnie się nadaje) i działał z tajniaka. Z Twoich wypowiedzi jednoznacznie wynika, że domena nie zostanie sprzedana, więc nie wiem po co obwieszczanie na forum o kolejnych etapach negocjacji. Gorzej jak na końcu klient zażyczyłby sobie, aby zastrzec kwotę transakcji. D..a zbita wtedy.

Twoje domeny - Twoja sprawa, ale mam zdanie takie a nie inne, bo jak ktoś operuje kwotami rzędu 300k nie pyta na forum gdzie 99% użytkowników nie miało takiej gotówki w ręku albo nigdy takich pieniędzy nie wydało.

Wracając do domeny to życzę jak najlepszej sprzedaże jeśli takowa nastąpi. 330k to bardzo dobra cena, ale jeśli nie zdecydujesz się na sprzedaż zaproponuj alternatywę w postaci wyniki*com*pl - networker będzie wdzięczny jeśli pójdzie za 80k

 

p.s. na Twoim miejscu też postawiłbym na każdej wymienionej domenie serwis, ewentualnie jakiś % domen bym spieniężył.

Edited by SWAGGER

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdybym miał taką domenę to na pewno nie pytałbym użytkowników o zdanie czy taka oferta jest spoko czy negocjować więcej.

Tutaj wziąłbym za przykład keyworda (idealnie się nadaje) i działał z tajniaka. Z Twoich wypowiedzi jednoznacznie wynika, że domena nie zostanie sprzedana, więc nie wiem po co obwieszczanie na forum o kolejnych etapach negocjacji. Gorzej jak na końcu klient zażyczyłby sobie, aby zastrzec kwotę transakcji. D..a zbita wtedy.

Twoje domeny - Twoja sprawa, ale mam zdanie takie a nie inne, bo jak ktoś operuje kwotami rzędu 300k nie pyta na forum gdzie 99% użytkowników nie miało takiej gotówki w ręku albo nigdy takich pieniędzy nie wydało.

 

....może o to własnie chodzi. Nigdy się nie dowiesz czy jakakolwiek oferta jest/była a trochę szumu wokół domeny zawsze jest dobre dla ewentualnego serwisu :P lol

Share this post


Link to post
Share on other sites
....może o to własnie chodzi. Nigdy się nie dowiesz czy jakakolwiek oferta jest/była a trochę szumu wokół domeny zawsze jest dobre dla ewentualnego serwisu :P lol

 

Już kurnik.pl próbował zrobić szum wokół serwisu, a skompromitował się w moich oczach tak, że szkoda gadać.

To takie na siłę szukanie przysłowiowych "5minut szumu/sławy" - wyniki.pl niepotrzebują tego.

 

pomijam fakt, że ofertę 270k dostałeś o 19.00 w niedzielę, a o 7.00 rano w poniedziałek cena wzrosła o 60k - ja tego nie "kupuje".

Edited by SWAGGER

Share this post


Link to post
Share on other sites
pomijam fakt, że ofertę 270k dostałeś o 19.00 w niedzielę, a o 7.00 rano w poniedziałek cena wzrosła o 60k - ja tego nie "kupuje".

napisał tylko, że czuje, że 330k to max :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
....może o to własnie chodzi. Nigdy się nie dowiesz czy jakakolwiek oferta jest/była a trochę szumu wokół domeny zawsze jest dobre dla ewentualnego serwisu :P lol

No mnie niestety też te wszystkie oferty xxx.xxx PLN na domenę wyniki.pl wydają się trochę nierealne..

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
napisał tylko, że czuje, że 330k to max :P

 

Gdybym nie traktował Betmana poważnie to powiedziałbym, że na przeczuciach niewiele można zdziałać, dlatego musiała paść kontroferta.

No chyba, że miał w nocy sen to przepraszam za to co powiedziałem :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdybym nie traktował Betmana poważnie to powiedziałbym, że na przeczuciach niewiele można zdziałać, dlatego musiała paść kontroferta.

No chyba, że miał w nocy sen to przepraszam za to co powiedziałem :P

 

 

Poważne negocjacje prowadzone za pomocą ogólnodostępnego forum?

 

Bardzo ciekawa postawa biznesowa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Poważne negocjacje prowadzone za pomocą ogólnodostępnego forum?

 

Bardzo ciekawa postawa biznesowa.

 

Możesz rozwinąć ? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×