Jump to content
Betman

wyniki*pl

Recommended Posts

To takie na siłę szukanie przysłowiowych "5minut szumu/sławy"

 

przypomina mi się dom.eu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
a co to ma wspólnego z tym co napisałem wcześniej ??

w celu promocji domeny i podbicia ceny też robiłeś szum, czyż nie? Może Betman robi podobnie.. Nie widzę w tym nic złego ogólnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poważne biznesowe negocjacje? Dla was jak i dla mnie 300k to bardzo wiele pieniedzy ale nie dla Betmana. Jak nie znacie tej osoby ani ogólnie nawet nie wiecie jaki posiada stan majatkowy to proszę nie oskarżajcie go o manipulacje :P Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

I dlatego na forum powinien być zamknięty dział dla VIPów lub Gold Membersów :P od kilku tysięcy postów, gdzie można się radzić sprawdzonych ludzi, bo może Betman naprawdę nie wie co zrobić a nie ma takich znajomych których mógłby się poradzić.

Share this post


Link to post
Share on other sites
I dlatego na forum powinien być zamknięty dział dla VIPów lub Gold Membersów :P od kilku tysięcy postów, gdzie można się radzić sprawdzonych ludzi ...

Od tego są PW i prywatne rozmowy.

W takim dziale byliby głównie nabijacze postów i gaduły a niekoniecznie VIPy :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie przesadzajmy, takie za takie pieniądze kupisz 2, a nawet 3 bardzo dobre domeny. Domena Wyniki.pl jest ładna, ale sam bym jej nie wycenił na więcej niż 10k. Jeśli ta oferta jest prawdziwa, to bym się nawet nie zastanawiał. Nie wiadomo, czy kiedykolwiek będziesz miał jeszcze taką okazję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja przyznam się że nie rozumiem już tego wątku. Najpierw Betman dał do wyceny...po jakimś czasie pyta się czy sprzedawać za 270.000 zł , ostatecznie pojawia się kwota 330.000 zł - Betman nie ma chęci sprzedaży :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak ktoś kładzie 300k PLN to położy również 500k PLN. Musisz tylko zmienić stół na większy ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Swagger, ja tu działam tylko na jednym nicku, zresztą można sprawdzić moje IP a sam wiesz, że mieszkam w Singapurze (jeśli ktoś się tu wybiera na nocny wyścig F1 za prawie 2 tyg. to koniecznie się ze mną skontaktujcie). Zgadza się natomiast to, że wcześniej ktoś tu się podszył pode mnie, i stąd tu trafiłem bo wcześniej nie wiedziałem o tym forum. Dopiero jak ktoś u mnie napisał o tym wątku tutaj to pojawiłem się by sprostować sprawę.

 

Przedstawione tu kwoty są przeliczane z Euro. Mam ofertę na 65k Euro natomiast ja chciałem 80k Euro (podane ceny w PLN są oparte o te kwoty). Teraz moim największym zmartwieniem jest to, że usłyszę "ok 80k" i już myślę jak się z tego wszystkiego wycofać zanim do tego dojdzie.

 

W tym temacie jedynie chciałem znaleźć jakieś wsparcie aby tę domenę sprzedać. Myślałem, że jak usłyszę "sprzedaj" 10-20x to jakoś to na mnie wpłynie, przekona mnie. Ale ciągle czuję, że sprzedaż tej domeny mocno osłabi zbudowanie grupy stron wokół mecz*pl, tym bardziej że lepszej domeny niż tą co posiadam nie mógł bym znaleźć dla stworzenia własnej strony z wynikami sportowymi.

 

Sprzedać za 65-80k Euro to nie problem, później żałować tego i nie spać spokojnie to problem. Wolę trzymać się swoich planów/marzeń niż je teraz "rozmontowywać" na części...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przedstawione tu kwoty są przeliczane z Euro. Mam ofertę na 65k Euro natomiast ja chciałem 80k Euro (podane ceny w PLN są oparte o te kwoty). Teraz moim największym zmartwieniem jest to, że usłyszę "ok 80k" i już myślę jak się z tego wszystkiego wycofać zanim do tego dojdzie.

 

Po co sie wycofywac skoro oferta 80k nie zostala przyjeta? :P Teraz Twoja kontrooferta moze byc wyzsza lub zerwij rozmowy :P Nikt Cie nie zmusi do sprzedazy skoro wczesniej nie przystal na Twoja oferte.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Teraz moim największym zmartwieniem jest to, że usłyszę "ok 80k" i już myślę jak się z tego wszystkiego wycofać zanim do tego dojdzie.

Zawsze można szczerze przedstawić swój punkt widzenia i wyjaśnić, że od czasu przedstawienia ceny zmieniły się okoliczności i plany biznesowe. Jeśli od chwili przedstawienia propozycji minął już jakiś czas, będzie to brzmiało najzupełniej wiarygodnie.

 

Nie ma co kombinować i wymyślać jakiś karkołomnych uzasadnień. Niech ktoś żałuje, że nie zaakceptował wyceny od razu i nie sfinalizował transakcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kompletnie nie rozumiem kupującego, domena ładna, ale trzeba wziąć pod uwagę, że polski rynek korzysta w głównej mierze z livescore.com Aby korzystać ze strony z wynikami sportowymi w języku angielskim nie trzeba go znać. "Getafe 0 - 2 Barcelona" na livescore.com bedzie tak samo brzmiec jak na wyniki.pl

A więc nie opłaca się moim zdaniem tworzyć serwisu tylko dla Polaków, jak można tym samym wysiłkiem stworzyć coś dla całego świata. Gdyby nie to co podaje Betman, to pewnie wyceniałbym ta domeną na max 50.000 PLN.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale wyniki to nie tylko BArcelona ale takze MKS Kutno a to interesuje juz tylko Polaków

 

sam koncze tego typu serwis.... ale wlasnie brak mi takiej domeny jak wyniki.pl :):):) ale 80K euro to niestety nie dam

Share this post


Link to post
Share on other sites
wlasnie brak mi takiej domeny jak wyniki.pl :):);) ale 80K euro to niestety nie dam

Skoro znalazł się już tajemniczy nabywca, który oferował 65 k. Euro ale nie chce dać 80k. to resztę możecie sobie już na PW wyjaśnić :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kompletnie nie rozumiem kupującego, domena ładna, ale trzeba wziąć pod uwagę, że polski rynek korzysta w głównej mierze z livescore.com Aby korzystać ze strony z wynikami sportowymi w języku angielskim nie trzeba go znać. "Getafe 0 - 2 Barcelona" na livescore.com bedzie tak samo brzmiec jak na wyniki.pl

A więc nie opłaca się moim zdaniem tworzyć serwisu tylko dla Polaków, jak można tym samym wysiłkiem stworzyć coś dla całego świata. Gdyby nie to co podaje Betman, to pewnie wyceniałbym ta domeną na max 50.000 PLN.

 

zgadza się, czy istnieją w ogóle liczące się serwisy bukmacherskie w języku polskim, poza forum mecz.pl, wszystko co liczy się na rynku jest w języku angielskim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Patrząc po rankignach Alexa jeszcze parę się znajdzie.

 

Nie zmienia to jednak faktu, że stawiając serwis z wynikami live na wyniki.pl można mieć niezły dochód pasywny bo zawsze będzie tym zainteresowanie. Do tego jest to najlepsza możliwa domena do tego typu rozwiązania. A jak się nam znudzi dochód pasywny to zawsze będzie go można sprzedać za własnie 300k :) Przy czym za kilka lat z serwisem będzie warty duużo więcej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
zgadza się, czy istnieją w ogóle liczące się serwisy bukmacherskie w języku polskim, poza forum mecz.pl, wszystko co liczy się na rynku jest w języku angielskim

 

 

Może dlatego że są gówniane i czas zrobić coś porządnego?.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Jak sądzicie, ile może być warta ta domena?

Dnia 30 grudnia 2010 na Sedo sprzedano domenę ergebnisse.de za 10 000 EUR ("wyniki" po niemiecku to "Ergebnisse"). Myślę, że powinna to być jakaś miarka.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 30 grudnia 2010 na Sedo sprzedano domenę ergebnisse.de za 10 000 EUR ("wyniki" po niemiecku to "Ergebnisse"). Myślę, że powinna to być jakaś miarka.

 

Taniutko coś ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Taniutko coś ;]

 

Jakby po polsku było eswrfsdf czy podobnie, to też by było tanio. ;-)

 

[tut mi lajt, ale nie znam niemieckiego, wiec dla mnie co drugie słowo wygląda jak fonetyczny zapis odgłosów niewerbalnych z oktoberfest :P]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×