Jump to content
toomek

pozytywnie zakręcony Allegrowicz

Recommended Posts

Kupując słomki nie spodziewałem się, że razem ze zwykłym, przyziemnym, użytecznym przedmiotem dostanę szczerą radość z idealnie przeprowadzonej transakcji i optymistyczne natchnienie na przyszłość, która teraz już musi być różowa.

 

Ma facet wenę :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Transakcja ciepla niczym lono matki, dobra jak ojciec skladajacy rower w garazu, uczciwa jak babcia w świątecznej sukience wyjmujaca jeszcze cieple ciasto z piekarnika. Wzruszenie odbiera mi mowe, dretwiejace palce nie sa w stanie juz nic napisac." :) Zakręcony człowiek P dobre, jakąś nagrodę od allegro powinien otrzymać :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale jesli chodzi o zakrecenie ten go pobil....

 

kleszcz

 

 

Oczywiście nie jest to spiskowa teoria dziejów ale żeby wystawiać takie komentarze jak ci dwaj przedstawiciele serwisu aukcyjnego Allegro to trzeba się zarejestrować w 2002 roku , mieć po 1 pomarańczowej gwiazdce w komentarzach oraz trzeba zmienić sposób pisania komentarzy pod koniec 2008 lub na początku 2009 roku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

,,Lubię te zazdrosne spojrzenie z ukosa, zawistne rzuty okiem od ludzi, którzy nigdy nie doświadczyli tak udanej transakcji jak ja tej. Niestety, nie każdy może dotknąć ideału, mi się udało go objąć, przytulić i schować w zakamarki serca."

 

Niezły jest... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×