Jump to content
netstel

Ekonomia.pl

Recommended Posts

Proszę o wycenę domeny ekonomia.pl

 

Otrzymaliśmy ofertę kupna dlatego też ciekawi mnie Wasza opinia, zastanawiam się czy jest ona dużo gorsza od finanse.pl czy biznes.pl?

 

Z góry dzięki.

Edited by netstel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wg mnie to bardzo dobra domena ale gorsza od dwóch pozostałych wymienionych. Wydaje się mieć mniejszą wartość komercyjną.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie osobiście lepsza aniżeli informatyka.pl , która sprzedała się na ostatniej aukcji MEET DOMAINERS jak dobrze pamiętam za 30 K.

Dla mnie przedział 30-50 K

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena jest dużo gorsza od biznes i finanse, ale i tak jest z górnej półki. Co więcej moge opiniować - ceny nie podałeś więc nie mogę powiedzieć czy bym sprzedał czy nie. Ale jak chcesz to napisz na priv, zastanowie się i może przebije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo ładna, gdyby była moja to poniżej 50k bym nie schodził na pewno.

Biznes.pl i finanse.pl faktycznie lepsze, ale to nie zmienia stanowiska że ekonomia.pl jest z bardzo wysokiej półki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

40-50k moim zdaniem musi wysupłać potencjalny nabywca

 

Ekonomia od biznesu i finansów jest wg mnie gorsza

Edited by promedica

Share this post


Link to post
Share on other sites

biznes - szerokie pojęcie dla określenia całości obrotu rynkowego

finanse - część biznesu skupiająca się na zarządzaniu pieniędzmi

ekonomia - nauka o zasadach kierujących rynkiem czyli o biznesie

 

Choć moje 'definicje' są mocno uproszczone, to taka jest moja gradacja tych domen.

Ekonomia.pl jest bardzo ładną domeną ale wg mnie przez to, że to 'tylko' dział nauki, jest z nieco niższej półki.

Jest bardziej wartościowa niż wiele innych działów nauki ale ciężko jej będzie uzyskać podobny poziom cenowy jak biznes.pl czy finanse.pl.

 

Ale i tak trzymam kciuki za satysfakcjonującą obie strony transakcję

Na moje wyczucie powyżej średniego xx.xxx PLN.

( może i wyraźnie wyżej )

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do domeny biznes.pl w ogóle bym jej nie porównywał. Finanse także jest o wiele lepsza.

 

Domena mimo to jest bardzo atrakcyjna.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Otrzymaliśmy ofertę kupna dlatego też ciekawi mnie Wasza opinia, zastanawiam się czy jest ona dużo gorsza od finanse.pl czy biznes.pl?

dużo gorsza, wymienione domeny to kilka klas wyżej

 

gdybym otrzymał ofertę na poziomie ceny sprzedaży informatyka*pl to nie zastanawiałbym się nawet chwili

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • Miałem na myśli PLN, ale może masz rację, że za tanio. Zależy jak bardzo kupujący będzie chciał ją kupić i jak bardzo sprzedający będzie chciał sprzedać. ;-)
    • Poszedłeś bardzo minimalnie z tą wyceną  Można by rzec konserwatywnie. Ale myślę, że przy odpowiedniej cierpliwości ten przedział, ale w euro, jest możliwy.   W sumie nie podałeś waluty, więc może nie chodziło Ci o PLNy    DD
    • 50-100 tys. netto.
    • Ogrodzenia.pl   Witam, Ile Waszym zdaniem jest warta domena Ogrodzenia.pl ? 
    • NatGeo.pl   Zapraszamy do udziału w aukcji domeny z ruchem - NatGeo.pl Link do aukcji: https://www.aftermarket.pl/aukcja/2606498/ Koniec aukcji w środę, 15 maja, o godzinie 20:00  
    • Jutro zakończenie aukcji
    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×