Jump to content
Bazyli

PrzegladSportowy.pl

Recommended Posts

Przytuliłem z PPD kolejną domenę:

 

- przegladsportowy.pl

 

Chętnie poczytam wszystkie opnie na temat tej domeny. Negatywne, pozytywne, i byle jakie również. Wycenę pozostawmy w spokoju bo nie interesuje mnie sprzedaż.

 

Miłego dnia nałogowcom domenowym

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałem ją licytować, ale później doszedłem do wniosku, że skoro tyle lat stała na parkingu i nikt jej nie wziął to zrezygnowałem.

 

W każdym bądź razie życzę powodzenia z domeną! ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje, ale nie podejmuję się wyceniać. W każdym razie sporo...

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sąd Arbitrażowy jest związany poprzednimi orzeczeniami w kwestii tej domeny...

:)

 

Tak, w pewnym sensie masz rację .

Z drugiej zaś strony, czy zdajesz sobie sprawę z tego, ilu panów (pań) z listy arbitrów SP, chciałoby skorzystać z ewentualnej możliwości zawierania umów (np. zleceń w obrębie orzecznictwa prawnego) z i na rzecz światowego koncernu medialnego Axel Springer ?

Jak myślisz, ilu synów, córek, sióstr, braci, żon etc.etc. (tych pań i panów) chciałoby w przyszłości skorzystać z ewentualnych ofert zatrudnienia we wspomnianym koncernie ?

Czy znany Ci jest budżet, jaki firma ta przeznacza rokrocznie na obsługę prawną ?

 

Ihmo, domena nie jest warta tego całego stresu, który Cię najprawdopodobniej już za niedługo czeka :D .

 

Tak czy inaczej, życzę Ci powodzenia i wytrwałości w zarządzaniu domeną ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wartość domeny pochodzi od znanego czasopisma, gdyby nie to, wówczas domena była by mało warta.

 

# SprawozdanieSportowe.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ihmo, domena nie jest warta tego całego stresu, który Cię najprawdopodobniej już za niedługo czeka :) .

Doświadczenie - bezcenne :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wartość domeny pochodzi od znanego czasopisma, gdyby nie to, wówczas domena była by mało warta.

 

Gdyby babcia miała... ;-) Nie ważne skąd wartość, ważne że na domenie da się zarobić. :)

 

#sportowywieczor.pl

#sportowaniedziela.pl

Edited by administrator

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdyby babcia miała... ;-) Nie ważne skąd wartość, ważne że na domenie da się zarobić. :)

jesteś pewny? ja uważam wręcz odwrotnie

Share this post


Link to post
Share on other sites
jesteś pewny? ja uważam wręcz odwrotnie

Kwestia czy właściciel potrafi na domenie zarobić. Ja bym po prostu postawił serwis sportowy z naciskiem na forum pod prostym CSS'em, linki do programow partnerskich - ewentualnie na początku inwestycja w pozycjonowanie = sukces gwarantowany. Wielką stratą byłoby gdyby właściciel po prostu oddał ten serwis za choćby wysokie xxx zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] czy zdajesz sobie sprawę z tego, ilu panów (pań) z listy arbitrów [...] ilu synów, córek, sióstr, braci, żon etc.etc. (tych pań i panów) chciałoby w przyszłości skorzystać [...] ?

 

Jesteś niemożliwy Theo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kwestia czy właściciel potrafi na domenie zarobić. Ja bym po prostu postawił serwis sportowy z naciskiem na forum pod prostym CSS'em, linki do programow partnerskich - ewentualnie na początku inwestycja w pozycjonowanie = sukces gwarantowany. Wielką stratą byłoby gdyby właściciel po prostu oddał ten serwis za choćby wysokie xxx zł.

wiesz co to CSS? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ihmo, domena nie jest warta tego całego stresu, który Cię najprawdopodobniej już za niedługo czeka :) .

 

Tak czy inaczej, życzę Ci powodzenia i wytrwałości w zarządzaniu domeną :D .

 

..keyword ma 100% racje

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest masire

Walcz o nią :)

 

Kupno domeny, transfer, oddanie ją za bezcen + koszty sądowe = bezcenne :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ihmo, domena nie jest warta tego całego stresu, który Cię najprawdopodobniej już za niedługo czeka :) .

 

Też tak sądzę. Jednak:

 

Doświadczenie - bezcenne :D

 

Kupno domeny, transfer, oddanie ją za bezcen + koszty sądowe = bezcenne ;)

 

Myślę, że niewiele się pomylę jeśli napiszę, że domena została zakupiona właśnie dla tego bezcennego doświadczenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też tak sądzę. Jednak:

 

 

 

 

 

Myślę, że niewiele się pomylę jeśli napiszę, że domena została zakupiona właśnie dla tego bezcennego doświadczenia.

 

Prawie 100%

:)

jak mawiali starzy Indianie...

Jak spaść to z ...z wolnego konia

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prawie 100%

:)

jak mawiali starzy Indianie...

Jak spaść to z ...z wolnego konia

:D

 

Z wysokiego konia chyba, nie wolnego ;) Zresztą jak kto lubi.

 

Domena bardzo fajna ale nie warta moim zdaniem zachodu. Jak już wcześniejsze doświadczenia pokazały główny potencjalny klient nie jest zainteresowany jej zakupem tylko odebraniem, więc na pewno przysporzy ci wielu interesujących wrażeń. Kupiłeś sobie chyba bilet na karuzelę ;) Powodzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×