Jump to content
nadobny

Literówki google w Namedrive.

Recommended Posts

Nie można mieć literówek google w ND - zostaną zablokowane.

 

A czy są zablokowane też literówki innych stron (np. wikipedii)? I skąd wiadomo, że literkówki googli są zablokowane?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie można mieć literówek google w ND - zostaną zablokowane.

 

A czy są zablokowane też literówki innych stron (np. wikipedii)? I skąd wiadomo, że literkówki googli są zablokowane?

Wiem to z doświadczenia, inne literówki można parkować.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki za info, powiedz jeszcze - czy oprócz wyrzucenia domeny coś cię spotkało ze strony namedrive? Próbuję ustalić, czy i ile razy mogę faktycznie pozwolić sobie na parkowanie takich domen:)

 

Tez miałem taki przypadek - bez konsekwencji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogólnie to nie polecam takich zabaw z parkingiem. Gdybym sam przez przypadek nie zobaczył, że ogogle.pl jest zawieszona mógłbym stracić cały rok.

Lepiej nie łamać zasad. Gdy napisali w gazetach o gilowska.pl i w 6 godzin zarobiłem 1k $ tłumaczyłem się przez tydzień i miałem cały czas zablokowane konto. Inne parkingi by mi nie odblokowały.

Czy chodzi literówki google czy inne zasady już nie będę łamał ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety nie, domeny są blokowane przez google i ND nie otrzymuje na ten temat żadnych informacji. Ostatnio zablokowano mi zwierzeta.com.pl, dowiedzialem sie o tym przypadkiem. Takie domeny nie są wyróznione.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to na ND przyjmują domeny COM.PL ?

 

ja próbowałem dodać domenę *.waw.pl ale pokazało ze nie przyjmują subdomen... Jak wpisałem na sedo to dodało mi samo waw.pl ;/

Share this post


Link to post
Share on other sites
waw.pl jest analogiczne do com.pl, wiec nie wiem czemu ND com.pl uważa za rozszerzenie, a waw.pl za subdomenę

 

Z tego co sie orientuje, w ND nie mozna parkowac domen regionalnych.

 

Na ND, nie mam pojęcia dla czego. Keyword był dobry.

 

Slowo wyjasnienia dla tch, ktorzy tego jeszcze nie odczuli na wlasnej skorze.

Sa dwie opcje blokowania:

1. twoje konto (lub domena) zostaly zablokowane przez Sedo, ND, itp. za jakis przekret (klikanie we wlasne linki itp.)

W tym wypadku przewaznie nie mozna sie juz zalogowac ani wycofac kasy. Jezeli uwazasz ze nieslusznie to napisz (argumenty typu ktos mi chcial zrobic na zlosc i klikal w moje linki nie pomagaja;)

2. Google odmawia dostarczania reklam (powod pozostaje czesto zagadka), na domenie pojawia sie napis "domain blocked by advertiser".

Dzieje sie tak bez twojej winy, mozesz sie logowac i otrzymasz zarobione pieniadze. Domene mozesz sprobowac zaparkowac gdzies indziej.

 

edit: nie piszemy kilku postów po sobie tylko edytujemy. [gosel]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na ND, nie mam pojęcia dla czego. Keyword był dobry.

„Zoofilia”? ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×