Jump to content
Guest Michal

Ceny, za które zostały sprzedane polskie domeny

Recommended Posts

Guest Michal
Ta sprzedaż humor.pl przez Sedo za 45k PLN to jest potwierdzona? Transakcja przeszła przez Sedo?

Sorry, popełniłem literówkę przy wpisywaniu. Domena została sprzedana poprzez AfterMarket.pl. Rafał pisał o tej sprzedaży na swoim blogu (RafałPietrzyk.pl). Niestety nie podam bezpośredniego linka do wpisu gdyż wciąż jestem zbanowany, mogę jedynie wchodzić poprzez komórkę :) Kwota sprzedaży nie jest potwierdzona na 100%, ale pewnie mieści się w tych okolichach, dlatego dodałem tą informację. Podobnie jest w sumie ze sprzedażą domeny urlopy.pl, której jeszcze nie ma w bazie, gdyż wydaje się to być kwota mocno zaokrąglona(?).

 

Zmień tylko "bezpośrednio" na coś zrozumiałego dla angielskojęzycznych :)

Dzięki, poprawione.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sorry, popełniłem literówkę przy wpisywaniu. Domena została sprzedana poprzez AfterMarket.pl. Rafał pisał o tej sprzedaży na swoim blogu (RafałPietrzyk.pl). Niestety nie podam bezpośredniego linka do wpisu gdyż wciąż jestem zbanowany, mogę jedynie wchodzić poprzez komórkę :) Kwota sprzedaży nie jest potwierdzona na 100%, ale pewnie mieści się w tych okolichach, dlatego dodałem tą informację. Podobnie jest w sumie ze sprzedażą domeny urlopy.pl, której jeszcze nie ma w bazie, gdyż wydaje się to być kwota mocno zaokrąglona(?).

Co do urlopy.pl to powiem tak - domena została sprzedana w przedziale 300-400k PLN.

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobrze by było żeby wszystkie dane były dostepne dopiero po zalogowaniu tak zeby nie utrudniac domainerom wysokich sprzedaży bo na przyklad klient zobaczy za ile kupil ta domene.....itp

 

pomysł fajny ale żeby nie był strzałem w kolano

 

 

pozdrawiam

Edited by elempl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Jakieś zgrzyty na linii cenydomen.pl vs. ppd.pl?

Brak mi w tym pierwszym sprzedaży z ppd.pl

Relacje między CenyDomen.pl oraz PPD.pl są jak najbardziej zdrowe. Niestety w przeciwieństwie do innych giełd, PPD.pl publikuje dane o sprzedażach na swojej giełdzie w sposób nie tak jednolity jak konkurencja (np. więcej nazw domen w jednym polu i inne), co utrudnia automatyczną indeksacje. Da się ją zrobić, ale na chwilę obecną m.in. przez małą ilość większych sprzedaży na PPD.pl nie byłem w stanie się do tego zmotywować.

 

busberlin.pl 1000 zł

Dziękuję, informacja została dodana.

Edited by Michal

Share this post


Link to post
Share on other sites

BTW przydałaby się opcja wyszukiwania lub sortowania właśnie przez miejsce gdzie odbyła się sprzedaż.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
BTW przydałaby się opcja wyszukiwania lub sortowania właśnie przez miejsce gdzie odbyła się sprzedaż.

Do czego jest to Tobie potrzebne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

chociażby do porównywania gdzie najlepiej wystawić na sprzedaż domenę z określonej kategorii... gdzie można uzyskać najlepszą cenę...

Share this post


Link to post
Share on other sites
chociażby do porównywania gdzie najlepiej wystawić na sprzedaż domenę z określonej kategorii... gdzie można uzyskać najlepszą cenę...

Wyraźnie widać gdzie: http://www.cenydomen.pl/lll . :)

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites
:) no zgadzam się SELES jak najbardziej ale jeden klik w pole "gdzie" zaoszczędziłby przeglądania całej wygenerowanej listy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem w szoku ze twojstyl.pl zostal zlapany na dropped....

 

W sumie to w ogole jestem w szoku patrzac na te ceny.

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jestem w szoku ze twojstyl.pl zostal zlapany na dropped....

 

W sumie to w ogole jestem w szoku patrzac na te ceny.

wiele domen z tego zestawienia to transakcje d2d :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Dzisiaj baza CenyDomen.pl przekroczyła 50 000 sprzedaży. Żeby to uczcić, wreszcie zaimplementowałem automatyczne dodawanie sprzedaży z PPD.pl. Dzięki temu teraz znaczna większość publicznie dostępnych sprzedaży będzie automatycznie dodawana do bazy. Proszę się dlatego nie dziwić, że lista "Dziesięć ostatnio dodanych sprzedaży ponad 1 000 PLN" posiada same wpisy dot. sprzedaży na PPD.pl :wacko:

Edited by Michal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×