Jump to content
Guest Michal

Ceny, za które zostały sprzedane polskie domeny

Recommended Posts

Czy w nowej wersji portalu będzie już działać implementacja automatu odpowiedzialnego za Allegro?

 

Ewentualnie kiedy będzie działać i czy w ogóle.

 

Nie ukrywam że czekam na tą funkcjonalność. Rynek domenowy na allegro rządzi się swoimi prawami i byłaby to bardzo cenna wiedza.

Edited by domenaweb

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy w nowej wersji portalu będzie już działać implementacja automatu odpowiedzialnego za Allegro?

 

Ewentualnie kiedy będzie działać i czy w ogóle.

 

Nie ukrywam że czekam na tą funkcjonalność. Rynek domenowy na allegro rządzi się swoimi prawami i byłaby to bardzo cenna wiedza.

 

Nie sądze, żeby dało się to całkowicie zautomatyzować. Nie ma w allegro konkretnego pola, w którym podajesz nazwę domeny. W opisie domeny czasem podaje się je w formie obrazka, a czasem odnośniki do innych stron, które mogły by zostać źle zinterpretowane. Z kolei w tytule nie zawsze jest podawana sprzedawana domena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liczba postów jako wyznacznik dostępu to głupota - sam nie mam kilkuset, a na forum jestem już długo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
dobry pomysł :)

 

Myślę, że to właściciel serwisu powinien zdecydować, bo o ile mi się wydaje to on zleca/wykonuje zmiany w funkcjonalności. No chyba, że się dokładasz, ale wtedy nie zakładałbyś tego wątku ;)

Każdy może kupować domeny i każdy może być członkiem forum di.pl, podobnie pewnie będzie z dostępem do serwisu cenydomen.pl.

Edited by Arcanis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślę, że to właściciel serwisu powinien zdecydować, bo o ile mi się wydaje to on zleca/wykonuje zmiany w funkcjonalności. No chyba, że się dokładasz, ale wtedy nie zakładałbyś tego wątku :)

Każdy może kupować domeny i każdy może być członkiem forum di.pl, podobnie pewnie będzie z dostępem do serwisu cenydomen.pl.

 

czy dwa wyrazy które napisałem o czymś decydują? czy koniecznie chciałeś wdać się w zbędną dyskusję ze mną - jeśli tak to odezwij się na PW a nie twórz jakieś demagogie na forum

Share this post


Link to post
Share on other sites
j.w.

 

Nie zostawię maila póki nie będę miał jasno określone do czego będzie on wykorzystywany.

 

 

Druga sprawa - w tej chwili masa KK może się zapisać do newslettera, nie lepiej zrobić tak, że np. min. kilkaset postów na Di.pl upoważnia do wglądu w CenyDomen.pl?

 

 

dobry pomysł :ph34r:

 

Glupszego pomyslu nawet rzad by nie wymyslil...

 

Liczba postów jako wyznacznik dostępu to głupota - sam nie mam kilkuset, a na forum jestem już długo.

 

Dokladnie. Zaczeloby sie dopiero spamowanie i pisanie "gratki" we wszystkich tematach... Bylby to dopiero horror. Juz nieraz mam wrazenie, ze niektorzy maja parcie na szklo i nabijanie niepotrzebne postow, a dopiero pozniej, gdyby taki wymog mialby byc.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dokladnie. Zaczeloby sie dopiero spamowanie i pisanie "gratki" we wszystkich tematach...

 

Kiedyś było "regfee" w dziale wycena, a dziś są "graty" i "gratki" w dziale sprzedane...

 

Pytanie do będzie jutro ? :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokładnie, wg mnie za klika lat większość z nas będzie okazjonalnie zerkać na forum, w konsekwencji czego popularność DI.pl spadnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
zapisalem sie juz dawno a nic mi nie doszlo

Podeślij mi Twój adres email na PW, wtedy sprawdzę o co chodzi. Wg statystyk wszystkie maile dotarły.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Podeślij mi Twój adres email na PW, wtedy sprawdzę o co chodzi. Wg statystyk wszystkie maile dotarły.

U mnie nic nie dociera...

Share this post


Link to post
Share on other sites
U mnie nic nie dociera...

U mnie też nic, no ale ja nie dopisałem się do newslettera. ;):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak teraz zauważyłem, że jeśli dana domena została sprzedana za euro to zestawienie nie przelicza jej po kursie euro i tak dochodzi do sytuacji kiedy na przykład domena sprzedana za 175 euro jest niżej w zestawieniu niż taka sprzedana za 310 pln...

 

4

doladowania24.pl

310,00 PLN 03.03.2011 Dropped.pl

5

edvprofi.de

175,00 EUR 03.03.2011 Dropped.pl

6

zarezerwujhotel.pl

150,00 PLN 03.03.2011 Dropped.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak teraz zauważyłem, że jeśli dana domena została sprzedana za euro to zestawienie nie przelicza jej po kursie euro i tak dochodzi do sytuacji kiedy na przykład domena sprzedana za 175 euro jest niżej w zestawieniu niż taka sprzedana za 310 pln...

 

4

doladowania24.pl

310,00 PLN 03.03.2011 Dropped.pl

5

edvprofi.de

175,00 EUR 03.03.2011 Dropped.pl

6

zarezerwujhotel.pl

150,00 PLN 03.03.2011 Dropped.pl

z przykładów, które podałeś widac 2 domeny polskie i jedna niemiecką więc nie łapie się do cenydomen.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
z przykładów, które podałeś widac 2 domeny polskie i jedna niemiecką więc nie łapie się do cenydomen.pl

 

Jednak tam jest :mellow:

 

Jak będę miał chwilę to znajdę inny przykład bo na pewno coś takiego już kiedyś rzuciło mi się w oczy, ale nie pisałem o tym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli jakaś niekonsekwencja się wkradła, widzę tam teraz 5 sprzedaży .de via Dropped

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Dziękuję za uwagi. Baza została wyczyszczona. Niebawem błąd zostanie poprawiony.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znów do raportu za wczoraj wskoczyła sprzedaż .de z ceną w eur

 

5 herzundseele.de 225,00 EUR 17.03.2011 Dropped.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×